Mlieko a mliečne výrobky

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod semy » Pon 27.08.2007 21:40

dava to niekto ? pomaha ? stolica je OK ? :ach:
Prajem pekne prezity zvysok dna. :P
semy
Nováčik
 
Príspevky: 45

Poslaťod Bendy » Pon 27.08.2007 21:45

Ide o to , ci ten ktory pes ma dostatok enzymov v crevach na travenie laktozy z normalneho mlieka. Moja mliecko moze, je to dobre na vapnik a ma z toho peknu srst, velmi dobry je aj tvaroh, najma pre stence a kojace suky. Myslim ze ak ma pes hnacky z mlieka, tak este stale moze tvaroh, jogurt a kysle mlieko. Proste treba vyskusat.
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod semy » Pon 27.08.2007 21:54

ja som skusal, viem, ze to zavisi od psa ... tak sa opytam Vas ake maju Vasi hafkovia priznaky a "dozvuky" :angel:
Prajem pekne prezity zvysok dna. :P
semy
Nováčik
 
Príspevky: 45

Poslaťod Bendy » Pon 27.08.2007 22:05

Tak moja mliecko pije, asi tak pohar, ale viac nechce. Kupujeme jej aj nam nepasterizovane z kravina, je vynikajuce. Ziadne zvlastne priznaky nepozorujem, iba ze uz potom nie je hladna :smile:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Júlia » Uto 28.08.2007 6:09

NO k tejto téme sa pridám aj ja.
Moja malá ked zje ovsené vločky s mliekom má hrozne riedku stolicu, potom jej dávam granule. Len teraz má problém sa vy..... neviem čo s tým. Predtým ten problém nebol. Žeby to tie vločky?
Tvaroh zbožnuje a ešte račšej má tvrdý syr :o) a maškrtku.
Tie vločky jej dávam len raz začas.
Čo poviete? :ach:
Júlia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56

Poslaťod Mima » Uto 28.08.2007 9:48

ja som ešte mlieko neskúšala :ua:
ale náramne mu chutí tvrdý aj mäkký syr, niekedy mu to zmiešam s granulami alebo mu len tak dám ako maškrtu... :no:
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 28.08.2007 13:19

Moj tvaroh velmi luby, ci uz ten hrudkovy, alebo ten redsi a obcas dostane zliznut za lyzicku Pribinacika, taky maly hriech :hi:
mlieko som radsej neskusala.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Bendy » Uto 28.08.2007 21:37

Este som pocula ze stravitelnejsie aj celkovo vhodnejsie pre psy a macky je kozie mlieko, lebo je menej tucne.
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Amaguk » Štv 30.08.2007 21:01

Júlia píše:NO k tejto téme sa pridám aj ja.
Moja malá ked zje ovsené vločky s mliekom má hrozne riedku stolicu, potom jej dávam granule. Len teraz má problém sa vy..... neviem čo s tým. Predtým ten problém nebol. Žeby to tie vločky?
Tvaroh zbožnuje a ešte račšej má tvrdý syr :o) a maškrtku.
Tie vločky jej dávam len raz začas.
Čo poviete? :ach:


skor by som povedala, ze to ma z mlieka ako z vlociek.
vekom vascina psov straca schopnost travit mliecny cukor - laktozu.
preto je lepsie davat jogurt, acidko, tvaroh...nas ich miluje :smile:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod MisheliQ » Štv 30.08.2007 21:31

noo ja Caesarovi len občas dávam mlieko, kravské...ale to len asi švrť pohára..potom už len syr, tvaroh s praženicou -inak to nespapá...a odporúča sa aj biely jogurt...inak, že z mlieka pes rastie! Mám odskúšané...najmä pri jorkšíroch...alebo menších plemenách sú náznaky rastu väčšie, viditeľnejšie...
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Amaguk » Štv 30.08.2007 21:33

MisheliQ píše:noo ja Caesarovi len občas dávam mlieko, kravské...ale to len asi švrť pohára..potom už len syr, tvaroh s praženicou -inak to nespapá...a odporúča sa aj biely jogurt...inak, že z mlieka pes rastie! Mám odskúšané...najmä pri jorkšíroch...alebo menších plemenách sú náznaky rastu väčšie, viditeľnejšie...


vraj je to len povera :ua:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod MisheliQ » Štv 30.08.2007 21:39

Amaguk píše:
MisheliQ píše:noo ja Caesarovi len občas dávam mlieko, kravské...ale to len asi švrť pohára..potom už len syr, tvaroh s praženicou -inak to nespapá...a odporúča sa aj biely jogurt...inak, že z mlieka pes rastie! Mám odskúšané...najmä pri jorkšíroch...alebo menších plemenách sú náznaky rastu väčšie, viditeľnejšie...


vraj je to len povera :ua:


ako ale u môjho psa niečo také nebadam...dávam mu mlieko, no aj tak nie je taký mohutný ako niektorí psíci, westíci...dokonca aj jedna sučka westíka bola od neho väčšia :heh:

http://www.havino.net/index.php?option= ... &Itemid=40
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Bendy » Štv 30.08.2007 23:12

Stena jorksira vzdy trochu podrastie, ale moze len do urceneho standardu a to ci narastie skor alebo neskor je aj individualne aj zavisi, akym typom krmiva krmis. Mlieko, alebo este lepsie tvaroh je bohatym zdrojom vapnika. :smile:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Dasty » Pia 31.08.2007 8:13

moj havkac zje vsetko...mlieko to pije a potom je vsetko v poho ale zase to neprehaname s mliecnymi vyrobkami....obcas syrik a jogurty mal par krat.....väcsinou ide o dake mäsove jedlo....
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Rika » Pia 31.08.2007 16:01

Biggy má strašne rada mliečne výrobky, kelimky od jogurtov vylíže pomaly aj s kelimkom, mlieko má tiež veľmi rada, ako odmenu na tréningoch občas dostáva syr, alebo syrokrém,.... taktiež jej veľmi chutí bryndza, žinčica, tvaroh,.... proste všetko.
Obrázok
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Ďalší

Späť na Doplnky Stravy