Phytovet

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Phytovet

Poslaťod hruska » Pia 15.10.2010 15:17

Urcite chcem vyskusat ten Detox kvoli oblickam, mal to uz niekto?
Mobility aj Top Shine Coat vyzeraju tiez zaujimavo, to aby som si dalsiu pracu nasla :ach:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Phytovet

Poslaťod LiENKA » Pon 18.10.2010 15:55

My sme mali vitamineral..
jedno balenie a teraz skusam zas ine :smile: ale nie phytovet..
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Phytovet

Poslaťod Diandra » Sob 05.03.2011 21:33

My máme Mobility, či pomohlo neviem, lebo to dávame len kvôli prevencii ale myslím že sa trochu lepšie osvalila. Ale nechutí jej to teda vobec :ua: Ale je super že je to čisto prírodné lebo chémiu si do psa trepať nechcem.
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Phytovet

Poslaťod kacena22 » Pon 18.07.2011 17:30

Ahojte, normalne som navnadena kupit ten top shine coat a aj mobility :lol: Mobility by som nasadila hned, potrebujem aby mi psik spevnel a osvalnil sa a teraz vela plava a beha tak by to mohlo fungovat. Myslite ze je lepsie nasadit ten top shine coat na jesen aby psik ziskal dobru srst na zimu alebo je to jedno a mohlo by to pomoct aj v lete? ten moj (retriever) je teraz uplne vyplznuty :ua: ale cez leto mi to az tak nevadi.
kacena22
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Trnava - okolie

Re: Phytovet

Poslaťod AlicaGGG » Pon 18.07.2011 17:52

ja planujem kupit mobility a top shine coat
ktosi tu spominal, ze mobility je vlastne doplnok ku klbovym tabletkam, ale ja to nikde nevidim napisane :nwm: teraz davam na klby tabletky, ked mi pridu bylinky mozem tabletky prestat davat, alebo mam davat aj to aj to? :nwm:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Phytovet

Poslaťod kacena22 » Pon 18.07.2011 18:25

ja nie som ziadny odbornik, ale ak ide o chondroprotektiva, tie podla mna nemozu byt nahradene bylinkami. brala by som bylinky ako doplnok, nie ako nahradu hlavne ak ma psik s klbikmi problem alebo je vo vyvoji.
kacena22
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Trnava - okolie

Re: Phytovet

Poslaťod AlicaGGG » Štv 21.07.2011 10:07

no psica nema klby uplne v poriadku, ale neni to nic vazne, a aj ked davam tabletky tak po nejaom mesiaci-dvoch jej dam vzdy mesacnu pauzu, pocas kt. by som teraz chcela davat phytovet... tak potom na co sa pytam, ci to mam davat spolu, ze? :pac: :heh:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Phytovet

Poslaťod hruska » Sob 17.09.2011 7:05

Foxici som naordinovala phytovet mobility, velmi jej chuti, aj to krasne vonia, takze celkom spokojnost (problemy nejake nema, dostava preventivne, neviem posudit, ci to aj pomaha). Ale zda sa mi, ze po bylinkach viac :kak:. Doteraz nalozila raz, maximalne dvakrat, teraz dava dva, trikrat a este aj viac, stravu som nezmenila, takze predpokladam, ze to bude bylinkami. Stretli ste sa s tym niekto?
No a mame objednane aj Detox cure a chystam sa aj na Top shine coat, som celkom zvedava na vysledky.

Alica, podla mna by nemal byt problem kombinovat, ale snad sa vyjadri niekto, kto tomu aj rozumie :ha:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Phytovet

Poslaťod Dana D » Ned 18.09.2011 11:52

hruska píše:Ale zda sa mi, ze po bylinkach viac :kak:. Doteraz nalozila raz, maximalne dvakrat, teraz dava dva, trikrat a este aj viac, stravu som nezmenila, takze predpokladam, ze to bude bylinkami. Stretli ste sa s tym niekto?

Mne sa zase sťažovala kamarátka, že jej fenka sa častejšie pýta von odkedy pridáva morské riasy. Niekedy aj uprostred noci :smile:
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Phytovet

Poslaťod Fly Bubble » Štv 17.11.2011 11:20

Strelina keď jej dám bylinky tak viac :kak: . Ale ináč ich znáša dobre :jop:
Fly Bubble
Hafan
 
Príspevky: 632
Bydlisko: Slovensko

Re: Phytovet

Poslaťod vavrena » Štv 17.11.2011 11:32

K Phytovet Mobility by som sa mala vyjadriť tiež, keďže počas Herbiho zranenia a zdevastovaného chrbtového svalstva sme museli zapojiť všetky možné a dostupné prostriedky. Sandrejka nám poslala zo Psíčkarne vzorku Phytovet Mobility, ktorá nám vystačila na dlhé obdobie, pridávala som psovi denne alebo obdeň za štipku Phytovet M. a denne dostával ešte dve kvapky Kingvetu z energy.sk. Zotavil sa neuveriteľným spôsobom, a síce viem, že nielen vďaka Phytovetu, ale bylinky určite pomohli a budem ich odporúčať každému, kto bude mať akýkoľvek pohybový problém :jop:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Phytovet

Poslaťod ali-lula » Pia 18.11.2011 11:37

Bibiana píše:Hlásim pozitívny účinok asi Phytovetu Digestive Mix.. :smile: Falu mal vždy po večernej mäsovoprílohovej papanici ráno relatívne veľké hovienko. Phytovet dávam od 27.12. každý druhý deň a posledné dni začína byť ranné hovienko polovičné :oo: Nič iné som nezmenila, má rovnaké množstvo, rovnaké prílohy, rovnaké doplnky, no proste všetko rovnaké plus Phytovet.. Čiže to bude asi ono :yes:


Môžem sa opýtaťm aké mal psík problémy, že ste sa rozhodli podávať Phytovet?
Rozmýšlam totiž, že by som ho vyskúšala (teda môj pes :smile: ), len som si nie istá, či má tie "správne" symptómy.
Dakujem
ali-lula
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33

Re: Phytovet

Poslaťod matushka » Pia 04.01.2013 16:31

Ahojte, myslíte že Phytovet Cool Down reálne môže mať nejaké pozitívne účinky? :smile:
A môžem podávať mobility ako prevenciu na kĺbiky alebo radšej Alavis? :ahoj:
matushka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Žilina

Re: Phytovet

Poslaťod Haleth » Pia 29.03.2013 18:40

Ak si čítala tú tému, tak iba jeden človek skúšal Cool Down, tuším to bola Lucifer a zdalo sa jej, že pes sa zmenil. Inak neviem.

Máte niekto nové skúsenosti s Mobility alebo Top Shine Coat? Tému som prečítala, dáke aktuálnejšie výsledky, skúsenosti?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Phytovet

Poslaťod Tiaali » Sob 30.03.2013 20:49

Ja sa môžem vyjadriť akurát k Mobility. Práve končíme balenie a teda som viac než spokojná. Začala som ho dávať primárne kvôli osvaleniu, keďže s kĺbmi nejaké väčšie problémy nemáme. Psovi to voňalo hneď od začiatku, aj keď po pridaní do žrádla sa už tak nadšene netvárila :ha: Zmena prišla cca po mesiaci, kedy sa dosť výrazne osvalila (napriek nezmenenej aktivite) a zmizli aj menšie problémy so starším úrazom na packe (po väčšej záťaži na ňu nedošlapovala a horšie sa jej vstávalo). Takže ja hodnotím určite pozitívne a aktuálne rozmýšľam nad tým Cool Down.
Tiaali
Junior
 
Príspevky: 311

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy