Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod KiraAPBT » Štv 21.07.2016 23:02

Ahojte ,
Zaujimalo by ma či máte niekto skúsenosti s výživovým doplnkom Fit Dog Energy - Rehydrate, všade nachádzam samé prínosy, ale žiadne proti :/. Za každý názor vďačím
KiraAPBT
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod vavrena » Pia 22.07.2016 6:46

Asi preto, lebo to nemá žiadne proti? :heh:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod KiraAPBT » Pia 22.07.2016 10:00

Osobne si myslím, ze každý takto umelo vytvorený prípravok alebo produkt má svoje výhody a svoje nevýhody , pýtam sa na skúsenosti, či uz sa jedná o nejaké zažívacie ťažkosti pripadne produkt vobec nesplnil to čo sľuboval ;)
KiraAPBT
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod lucik » Pia 22.07.2016 10:16

mam skusenost s Flying dog - od ineho vyrobcu, a myslim, ze funguje, pouzila som ho minuly rok na praktickom zachranarskom preteku v 37 stupnovych hicoch pre moju labradorku.
a tento Fitdog pouziva viac ludi co poznam, tiez pochvaluju. Ja ho idem otestovat zajtra na dvoch labroskach, tak uvidime :no:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod KiraAPBT » Pia 22.07.2016 10:48

Ďakujem veľmi pekne za odpoved :) Myslíte si že je vhodné použiť tento doplnok výživy pred súťažou ? Takisto sa koná teraz v lete. Mohli by ste mi napísať ako ste po odskúšaní bola spokojná ?:)
KiraAPBT
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod vavrena » Pia 22.07.2016 11:59

to nie je doplnok výživy, to je presne ako popis hovorí, energetický a rehydratačný nápoj pre psa. Tuk+proteíny+voda. S arómou, aby toho pes viac vypil. Nič zlé na tomto nápoji nie je, lebo psovi sa nemôže stať nič, nech by ho vypil kedykoľvek. A tiež nezbadáš žiadny rapídny prínos, nie je to tak, že s Fitdogom bude pes dvakrát rýchlejší, alebo bez Fitdogu skapatý. Ale pes naberie rýchlejšie energiu, keď dostane potrebné látky, a v lete potrebuje piť, aby sa ochladil. To je vlastne všetko. Vylepší výkon, a neublíži. A samozrejme dá sa nahradiť aj inak.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod lucik » Pia 22.07.2016 12:19

no ako som písala, ja som bola spokojná s FlyingDogom a takisto spokojní sú tí, ktorí používajú ten FitDog.. moje psice nemajú problémy so zažívaním, takže negatíva som nepostrehla žiadne :nwm: FitDog som zatiaľ vyskúšala predvčerom doma, ale to len tak, či im chutí (vychlípala každá pollitra zo svojej misky - čo som im naliala, to vypili). FlyingDog bol taký akoby multivitamínový džús, moja labroška to vychlípala na šupu, ale nie všetkým psom to chutilo, účinky neviem posúdiť ako by to vyzeralo bez toho prípravku, ale hovorím, vydržala v 37 stupňových teplotách náročný záchranársky pretek (nejakých 13 km presun + prehľadávanie plochy) cez deň + po 4 hodinovom oddychu (kedy dostala dávku rehydratačného roztoku) ešte prehľadávala polhodinu kameňolom (obrovské kopy rôzne veľkých kameňov).
FitDog má mäsovú vôňu a príchuť, nepočula som, že by to nejaký pes odmietol piť a účinok uvidím zajtra. Kondičku teraz nemajú bohvieakú, tak uvidíme, či to zvládnu (na pretek idú obe moje labradorky).
Určite stojí za to to vyskúšať nech už myslíš akýkoľvek výkon, určite psovi neublíži, nemá ako.

Kedysi pri poľovačkách som párkrát použila glukopur do vody - malo by to mať podobný účinok, ale teda tým, že v týchto roztokoch sú aj minerály, soli, predpokladám, že toto bude vhodnejšie ako ten glukopur :no:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod Lindchen » Pia 22.07.2016 12:28

Čítam, že zloženie je rastlinný tuk a sójový proteín, to je všetko? :nwm:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod lucik » Pia 22.07.2016 12:58

ejha, vidíš, až teraz som si všimla, že FitDog je úplne iný produkt ako FlyingDog
ani na origoš balení FitDogu nie sú rozpísané minerály/vitamíny, iba sodík je tam spomenutý.. a ja som tak dlho špekulovala, či pozháňam Flying Dog alebo objednám dostupnejší FitDog a nakoniec rozhodol čas - potrebovala som rýchlo.. som blbá.. no neva, vyskúšame :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod Karin@Mia cc » Pia 19.08.2016 8:41

Ja beham so psom-canicross a zatial nepouzivame ziadne energeticke doplnky. Ma kvalitne granule (63%) fitmin a vitaminovy doplnok roboran h ako prevenciu proti chorobam. Pes pracuje super,taha ako ma.Ja osobne si myslim ze je to ako ked si da clovek energetak.Radsej zvysim vydrz treningom a nie umelymi doplnkami.
Karin@Mia cc
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod lucik » Pia 19.08.2016 9:32

tak ešte postreh - už mám aj Fit Dog Recovery (čierny) - tento je porovnateľný s tým mojim predošlým vyskúšaným Flying Dog afterdrinkom - slúži na regeneráciu svalov, sú tam vitamínky, minerály, soli a je to taký multivitamín.. tiež to vonia mäsovo, chutil aj psíkom, ktorí sú chronickí nepiči (akože počas výkonu ani po výkone nechcú piť a už vôbec z cudzej misky).. vyskúšané na niekoľkohodinovej pátračke v pomerne ťažkom teréne, páči sa mi :jop:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod x_mary » Pia 19.08.2016 10:06

Karin@Mia cc píše:Ja beham so psom-canicross a zatial nepouzivame ziadne energeticke doplnky. Ma kvalitne granule (63%) fitmin a vitaminovy doplnok roboran h ako prevenciu proti chorobam. Pes pracuje super,taha ako ma.Ja osobne si myslim ze je to ako ked si da clovek energetak.Radsej zvysim vydrz treningom a nie umelymi doplnkami.



Rehydratačné a regeneračné prípravky nie sú "umelé doplnky" ani steroidy ani čo ste si pod tym perdstavili - je to pre psy vo vysokej záťaži na rýchlejšiu regeneráciu, na menšie opotrebenie a pod. Vo vysokej treningovej zaťaži keď nie je dosť času na regeneraciu a pod.
Mary + Buddy
x_mary
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 287
Bydlisko: Bratislava, Stare Mesto

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod Elis » Pia 19.08.2016 10:07

lucik píše:tak ešte postreh - už mám aj Fit Dog Recovery (čierny) - tento je porovnateľný s tým mojim predošlým vyskúšaným Flying Dog afterdrinkom - slúži na regeneráciu svalov, sú tam vitamínky, minerály, soli a je to taký multivitamín.. tiež to vonia mäsovo, chutil aj psíkom, ktorí sú chronickí nepiči (akože počas výkonu ani po výkone nechcú piť a už vôbec z cudzej misky).. vyskúšané na niekoľkohodinovej pátračke v pomerne ťažkom teréne, páči sa mi :jop:


jestli mas pocit, ze funkcne je to podobne, pak ten Flying je aspoň cenove normalni.
asi ho jdu taky zkusit :-)

Offtopic: ono to ma cokoladovou prichut??? :oo: :oo:
tak to asi nic, no...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod lucik » Pon 22.08.2016 11:56

Offtopic: Flying dog má čokoládovú príchuť? (nechce sa mi googliť), ten After drink aj vyzeral aj voňal ako multivitamín - taký džúsik.. aj tento čierny Fit dog recovery tiež taký mulťák, ale voňal mäskovo skôr.. to je jedno, majú to raz za čas, netlačím do nich konzervanty a umeliny bežne, takže občasnú umelinku neriešim, aj keby to malo mať čoko príchuť..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Fit Dog Energy - Rehydrate 600 g

Poslaťod Elis » Štv 25.08.2016 10:14

lucik píše:Offtopic: to je jedno, majú to raz za čas, netlačím do nich konzervanty a umeliny bežne, takže občasnú umelinku neriešim, aj keby to malo mať čoko príchuť..


taky mi nejde o nejakou umelinu - ale o to, ze ty moje bestie to nebudou chtit :no:
nejhorsi je, ze doma v klidu to i sežerou- a pak jim o budu chtit dat naosro a - strasne se naštvu :joint:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Ďalší

Späť na Doplnky Stravy