Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.
Odoslať odpoveď

Re: Surové vajce v celku

Uto 01.09.2009 22:47

a nemusis sa bat ze sa nieco udeje :lol:

Re: Surové vajce v celku

Str 02.09.2009 8:07

janibambulka píše:Ok,tak ten tvaroh teda dávať do surového vajíčka nebudem

Dobre rozhodnutie. Stenatam vo vyvoji kostry moze pravidelne a caste podavanie tvarohu vazne uskodit. Vlastne aj dospelym psom.
Tu sa asi slovickari. Je predsa samozrejme, ze ak dame tvaroh (vlastne cokolvek, co potencialne moze skodit) raz za cas, teda obcas, nic sa nestane. Ale vsetkeho vela skodi, koniec-koncov aj niektore prospesne veci, axa budu skrmovat v neprimeranych mnozstvach a intervaloch, mozu uskodit.
Aj ja davam na ranajky tvaroh s vajcom, niekedy aj 2-3 dni po sebe. Ale ak to nie je jednorazovka, pridam aj skrupinu z vajca, resp. na veceru viac kosti.

Re: Surové vajce v celku

Štv 03.09.2009 12:07

aaa nemôže hafanko dostaať zo suroveho vajca salmonelu???
či jemu to nič nerobí??...dakujem...

Re: Surové vajce v celku

Str 21.10.2009 11:51

No keď som začal čítať túto tému hneď som mojmu hafanovy na skúšku dal žĺtko aj so škrupinov. Žĺtko zbuchol hneď
no škrupinu chvýľu vylizoval, ale nakoniec ju dal. Hold bolo to pre neho niečo nové.

Gomez šesť a pol mesačné šťeňa.

Re: Surové vajce v celku

Štv 22.10.2009 14:54

náš strašne potom prdí ale s tou srstov maš pravdu

Re: Surové vajce v celku

Pon 02.11.2009 22:57

Tak teraz som z toho mimo. Prečítala som túto tému úplne od začiatku aby som všetko správne pochopila, ale čím ďalej som čítala, tým som sa viac zamotávala :smile: . Ale keďže už bol tvaroh so žĺtkom v brušku, nič iné mi nezostávalo, len dúfať v dobrý koniec... A po úplnom dočítaní som si povedala, že načo stresovať, vyberám si zlatú strednú cestu, nič, čo je podávané s mierou nemôže uškodiť /možno len arzén :lol: / a myslím že to platí aj o tvarohu so žĺtkom, len to čudo vonku po strávení bolo dosť bujaré :lol: Myslím že to počuli aj tí čo sledovali superstar. To bol "prd" ako keby rozhlas zapli. Uvidíme ako to bude znášať ďalej...
A ešte sa chcem spýtať, ako mám určiť dávku? Viem že podla kg psa. Ale keď tá moja krpaňa má 4kg, tak pre ňu je všetko vela. A nemôžem sa spoliehať na to, že zožerie len toľko koľko vládze, lebo ona je pažroš, žerie dokial nevidí prázdnu misku a potom chodí s takým nafúknutým bruchom a kňučí, lebo sa prežrala...

Re: Surové vajce v celku

Str 18.11.2009 3:32

ja davam mojej hafine ako kedy raz aj bielko raz iba zltko..raz surove raz uvarene...raz sme mali v robote oslavu a nespotrebovalo sa asi 30 uvarenych vajec..a ked som isla k nej s igelitkou celu mi ju vytrhla a zrala jak diváá :oo: vsetky ich zozrala...ale potom tie špióny ake pustala ..to bolo strasne a ked som kricala ze fuuuuj smrad pozerala na mna ze co sa deje.. a par krat dala taku šlehu ze az..to bol zazitok :aaa: ona je celkovo pazrava..zozere vsetko co nezore ju :ach: ale strasne miluje jogurty a aj tvaroh..to ani nedycha ked zere..len oci ma vypulene :heh:

Re: Surové vajce v celku

Pia 18.12.2009 18:33

ja davam vajcia 2x do tyzdna a to raz surove- len zltok a raz na tvrdo - len bielko
:ahoj:

Re: Surové vajce v celku

Sob 19.12.2009 11:22

maca, vajíčka obsahujú cholesterol, dávala by som pozor na to množstvo. myslím, že 1-2 týždenne, ale celú tašku ee

Re: Surové vajce v celku

Pon 04.01.2010 21:37

ja som dnes doobeda bola kupit 5 vajicok na prazenicku ale ked som prisla domov,nestastnou nahodou mi vypadli/vs. sa rozbili/ a nejako z nich nic nozostalo...Bella tam bola hned a zacala to zrat jak keby som jej jest nedala...potom len chrncala lebo mala skrupka jej ostala pod jazykom tak me to vyberali :pac: ,a ked uz bola v pohode tak si len lahla,vystrcila brusko a grgla si :haha: :haha: :haha: :haha: ..Teda myslim,tak to vyzeralo aj vyznelo....a nohodou, :kak: boli uplne v pohode :ha:

Re: Surové vajce v celku

Str 13.01.2010 16:55

ja davam svojmu Jerrinovi tiez surove vajce bez skrupinky.Niekedy mu dam aj cele :joint:

Re: Surové vajce v celku

Štv 21.01.2010 0:57

Ja mu dávam len uvarené na tvrdo... Ale dakujem , zase som o niečo mudrejšia ja som si myslela že surové nieje dobré :lol:
To bol "prd" ako keby rozhlas zapli.

Ajéjjé.. To zase bude smiechotu na celý večer..teda noc :haha: :joint:

Re: Surové vajce v celku

Štv 04.03.2010 16:25

Walus píše:Ajéjjé.. To zase bude smiechotu na celý večer..teda noc :haha: :joint:

:heh: :jop: :jop:

Re: Surové vajce v celku

Štv 15.04.2010 18:00

dajete napad, ako vyuzit samotne bielka co nedam psovi (ked ich nechcem varit) nejaky recpet pre ludi :no: :ahoj:

Re: Surové vajce v celku

Štv 15.04.2010 19:14

ja ked mam asi 3 bielka, tak ich dam na olej na panvicu a ma to uspech, zbasti to za par sekund :smile:
Odoslať odpoveď