Liečivé huby pre psov

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Liečivé huby pre psov

Poslaťod RomanZamozny » Uto 24.06.2014 16:49

Ahojte, mám psa má cukrovku a známa mi odporučila liečive huby reishi že tieto Mushrooms4Pets Reishi Plus sú celkom dobre a pomohli aj jej psíkovi. aké máte skúsenosti s liečivou hubou Reishi? skúsili ste to ?
Ďakujem
Podpis opakovane porušoval pravidlá fóra!
RomanZamozny
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Liečivé huby pre psov

Poslaťod EmcoVarga » Str 25.06.2014 9:33

Nedá mi to nereagovať. Mám psíka ktorý má problémy s pečeňou. Nezaberali žiadne lieky a jedna známa mi odporučila prípravok mushrooms4pets Reishi Plus a výsledky má teraz omnoho lepšie. Tá liečivá huba reishi je možné ju kúpiť aj v lekárni ale je to tam pridrahé :kak: .
EmcoVarga
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Liečivé huby pre psov

Poslaťod EmcoVarga » Sob 28.06.2014 15:43

Našiel som článok kde je všetko rozpísané že načo všetko sú dobre tie huby. tu si prečítal Roman
http://propet.sk/%C4%8D%C3%ADnske-lie%C4%8Div%C3%A9-huby-ako-veterin%C3%A1rny-doplnok-pre-psy-ma%C4%8Dky
EmcoVarga
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Liečivé huby pre psov

Poslaťod RomanZamozny » Sob 06.09.2014 21:40

Emčo čo hovoríš na tento prípavok? http://propet.sk/veterinarne-vyrobky/veterinarne-pastilky-pre-psov/mushrooms4pets-reishi-plus-detail Veterinár ti čo povedal na tie doplnky?
Pošli mi prosím do PM ako vyzeraly tie tvoje "tabletky" diky
Podpis opakovane porušoval pravidlá fóra!
RomanZamozny
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Liečivé huby pre psov

Poslaťod Lindchen » Ned 07.09.2014 6:46

Prišiel si si pokecať sám so sebou? :heh: Ak chceš robiť reklamu pre svoj eshop, rob to aspoň otvorene.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Liečivé huby pre psov

Poslaťod Whip it » Ned 07.09.2014 11:36

Tiež mi to prošlo trošku okaté :pac: .

Offtopic: Odporúčam opraviť gramatické chyby, nevyzerá to seriózne :joint: .
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Liečivé huby pre psov

Poslaťod catdogke » Ned 05.06.2016 12:12

Predstav si, ja som nasiel vyhradneho dovozcu na Čínske huby ! Pozri sa naňho: je niekde z Košíc.
catdogke
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Liečivé huby pre psov

Poslaťod cucak » Uto 05.09.2017 12:08

Uz ak nieco pises, tak z overenych zdrojov! Mas zdroje? Lebo ja poznam studiu, ktora sa momentalne vykonava na Veterinarnej Univerzite v Kosiciach, ohladom tychto liecivych cinskych hub. A co uz je zname ale aj odskusane, to je ze na DIABETES MELITUS je dobry iba cinska huba Cordyceps (a nie reishi ako uvadzas). Reishi ma viac druhov a kazda je na nejaku inu chorobu. Pozri si firmu MVDr. Mariana Mako, oni to maju dobre popisane a rozumeju tomu.
cucak
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Späť na Doplnky Stravy