Koža a srsť

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Koža a srsť

Poslaťod zuzkamil » Pon 07.03.2011 20:31

Tak som rada že sú nejaké výsledky. No u nás to len "akože dojem" nebol, bola to tak výrazná zmena že známi len zárali.
zuzkamil
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Skalica

Re: Koža a srsť

Poslaťod Bad » Uto 08.03.2011 7:45

Bady se srstí problémy nikdy neměl, takže tam to asi není tak vidět.
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5692

Re: Koža a srsť

Poslaťod pruserr2 » Uto 15.03.2011 15:48

jaaaaaaaaaaaaaaaaj draha moja ...prečo tam davaš chemiu.....myslim oil.......koža koža a koža ...ale ja davam jednu polivkovu lyžicu bravč. masti...zohrejem vodu na letnu alebo taku aby sa rozpustila ta mast počkam cca5 min. ked je vonku zima ochladne skoro ...a take letne to moja suka pije
chovam len ...brav. chvost je tam kost , koža, loj, a maso -všetko je tam , a potom to striedam chrupavka kupena v masiarni vykosteka lopatka ...ostane chrupavka + trošku masa ....cca 20 centov za kilo tak prepočitaj kolko ...ta stojí TOP krmivo -kanada alebo Ro. Can. ???????????
no? a budeš prekvapkana ....aajedna mala ale podctatna poznamka.....nevarím!!!!!!!!!!!!!!! to!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pruserr2
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Koža a srsť

Poslaťod zuzkamil » Štv 05.05.2011 21:11

Tak ako? Ubehla už dosť dlhá doba, podávate olejovomasťový zázrak? Zlepšila sa srsť???
zuzkamil
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Skalica

Re: Koža a srsť

Poslaťod MIRBULLO » Sob 14.05.2011 22:20

Ahojte chcem sa informovat kde sa da v Kosiciach kupit lososovy olej Knorch a ci to je vhodne podavat bielemu psikovy.Dakujem :ahoj:
MIRBULLO
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34

Re: Koža a srsť

Poslaťod edina26 » Ned 22.05.2011 21:11

ahojte co na to poviete ??? http://www.e3slovakia.sk/index.php/produkty dakujem za vase nazory :)

zlozenie> vid na stranke :aaa:
edina26
Nováčik
 
Príspevky: 45

Re: Koža a srsť

Poslaťod iiivetka » Str 25.05.2011 16:57

Juj, prosím o radu.
Plechatie mi pes. U chrtov je to normálne....len, chcela by som jej dať na to dáke vitamínky a neviem si vybrať.
Nemáte náhodou niekto skúsenosť s
http://www.hafani.cz/giom-era-na-srst-b ... z/d-81770/
http://www.hugo-obchod.cz/detail.php?pr ... &zbozi=202
:nwm:
Potrebovala by som dáky zázrak...aby jej už hlavne prestala padať srsť a prípadne aj zarástli holé stehienka a bruško....
Dávala som jej bylinky na srsť ale výsledok som nevidela.... :ua:
Idem jej aj intenzívne dávať chlorelu, prešli sme na barf, lebo granule jej nerobili dobre, takže dúfam, že sa jej to správnou stravou upraví...Ale už sa na ňu nemôžem dívať, ako mi pehatie pred očami a biela srsť sa mení na ružovú.... :ua:
:nwm:
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Koža a srsť

Poslaťod iiivetka » Str 25.05.2011 17:05

jejda, ja som už asi uplne unavená, idem vyskušať ten olejovo masťový zázrak + chlorelu a možno to zvládneme bez biotínu :no:
:yes:
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Koža a srsť

Poslaťod kellee » Sob 25.06.2011 15:25

tak citala som kukala som, vela ludi tu pisete o kvalite srsti a tak, moj pes ma kvalitu srsti dobru srst sa leskne, ani s nicim takym nemam problem, co je moj problem je ze mam hnedeho psa, cokolada, ALE mam pocit ze zdedil nie kvalitu farby. Doteraz bol nadherny hnedy, ale poslednu dobu mu zacali rasit do toho biele chlpy, neviete poradit co na to, skusala som mrkvu ale nic, nepomohlo, nejake vitaminy alebo nieco, aby ohnedol naspat, ci je to nezvratne. mam pocit ze ak nieco neurobim zachvilu bude pes biely
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Koža a srsť

Poslaťod natalia.koll » Pon 15.08.2011 12:58

Prosím Vás, ja mám dlhosrstú čivavu ked bol maličký tak bol huňatý jak medvedík , a teraz má 2 roky a úplne kratučkú srsť. :plac: :plac: pomohlo by mu Canvit H50 ??? Prosím pomôžte.
Srsť má uplne na nič, žiaden lesk ani nič. Takú suchú.
natalia.koll
Okoloidúci
 
Príspevky: 14
Bydlisko: Tatry

Re: Koža a srsť

Poslaťod natalia.koll » Uto 16.08.2011 19:06

Neviem či mi vôbec aj odpoviete, tak si to objednam.
natalia.koll
Okoloidúci
 
Príspevky: 14
Bydlisko: Tatry

Re: Koža a srsť

Poslaťod Barbara » Str 24.08.2011 15:04

Mám dilemu - lososový olej, ľanový olej/semiačka alebo ten Canvit H?
krpec chytil kámošku-blšku od nejakého kámoša zablšneného, zlikvidovali sme ju no poštípala ho a on si vykúsal dve plochy na stehne. Jedna krásne zarástla ale druhá stále nie a nie, veľmi pomaly rastie srsť. A celkovo chcem niečo na srsť. Vajíčko dávam do 3 x do týždňa (iba žĺtko), krmíme BARFom.
ďakujem za odporúčania :ahoj:
Barbara
Hafan
 
Príspevky: 631
Bydlisko: Bratislava

Re: Koža a srsť

Poslaťod Barbara » Str 24.08.2011 15:08

kellee píše:tak citala som kukala som, vela ludi tu pisete o kvalite srsti a tak, moj pes ma kvalitu srsti dobru srst sa leskne, ani s nicim takym nemam problem, co je moj problem je ze mam hnedeho psa, cokolada, ALE mam pocit ze zdedil nie kvalitu farby. Doteraz bol nadherny hnedy, ale poslednu dobu mu zacali rasit do toho biele chlpy, neviete poradit co na to, skusala som mrkvu ale nic, nepomohlo, nejake vitaminy alebo nieco, aby ohnedol naspat, ci je to nezvratne. mam pocit ze ak nieco neurobim zachvilu bude pes biely


Kellee, počula/čítala som ževraj riasy sú vhodné na pigmentáciu. No či je to dobré aj na tento prípad, tak to neviem. :nwm: Ale inak môj blonďák sa pomaly mení na aprikota vďaka mrkve a riasam, packy sa nám napríklad nedopigmentovali na čierno, zatiaľ :jop:
Barbara
Hafan
 
Príspevky: 631
Bydlisko: Bratislava

Re: Koža a srsť

Poslaťod denyho slniecko » Uto 06.09.2011 16:42

Ahojte. Den má posledný polrok dosť škaredú srsť na krku a chrbte. Čo s tým mám robiť? Poradte mi nejaký doplnok stravy. Nekúpem ho často, raz za 1-2 roky. Chcela by som nejaké tabletky alebo také niečo, niečo čo zoženiem v lekárni alebo super zoo.
http://www.beaphar.cz/psi/10-doplnky-st ... gys-biotin
O týchto srdiečkach Beaphar si čo myslíte?
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Koža a srsť

Poslaťod tonamie » Štv 08.09.2011 20:09

No skúsila by som ho kúpať aspoň raz za 6mesiacov :heh: Ale v petshopoch a lekárňach sa dajú zohnať výrobky od Biofaktorov a Roboran a nie sú až tak drahé, skús sa opýtať:
http://www.biofaktory.sk/products/pet/a ... h-50-plus/
http://www.roboran.cz/cze/product/robor ... psy-8.html
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy