Rohy, Parohy

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod pigie » Pia 16.11.2018 13:38

:oo: Ja som myslela, ze ked som videla vykadit celu stehenu kost - bez obalu - proste vypadla z neho LEN kost, tak uz verim, ze so psa vyjde hocico "tycovite", co sa zmesti do creva. Ja sa skor bojim kamenov, tych tento uz pozral hodne :au:
A ja na okusovanie nemozem nic, jemu dam cokolvek nove a kadi riedko okamzite :ua: Tak som si povedala, ze dotoho 4.5 mesiaca vydrzim nejak granule + masove kosti ako doteraz a hadam bude dobre.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod erik70 » Pia 16.11.2018 13:39

Wer [OT...a keby si mu to krídlo podržala alebo trup..tak by to neodhrýzol? Normálne by to celé prežrel? :oo: ][/OT]
Ale musela by si mať celý paroh...aby si to sám načal a naučil by sa to ohlodávať...lebo tie nakrájané by určite neboli vhodné pre neho...to by mohol fakt aj prehltnúť...keď je taký hltačisko... :heh:
erik70
Snoopy
 
Príspevky: 130

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod wer » Pia 16.11.2018 13:53

aj on uz vykadil stehennu kost vcelku... aj kamene zozral ako maly dake, ale vacsinu (o ktorych som vedela) som nasla v :kak: netusim, co to tam ma, nie je to vidno vzdy, len obcas mu tam nieco trci - povodne som myslela, ze to ma tak rebro cudne, len sa to presuva...
a drzat veci mu nemozem urcite, to ked stojim pri nom, tak sa boji, ze mu to idem zjest, tak sa pusta s este vacsou vervou do toho :ha: ako, ta pazravost je super - na cvicenie - len teda obcas to vie byt dost nebezpecne..

a teda paroh asi cely len tak v eshope nenajdem, ci? som si chcela z toho barona objednat, co ide ivanka teraz robit objednavku...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod Elis » Pia 16.11.2018 14:36

Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod wer » Pia 16.11.2018 15:59

diik, to by snad aj slo :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod Elis » Pia 16.11.2018 17:22

ale ne, ze mi budes nadavat -nemam to vyzkousene.
bych asi radsi kupila kong ?
ted ho dostal knirac a je z nej nadseny
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod Margita » Pon 07.01.2019 19:52

a nejaka velka spikova hovadzia kost?ohloda maso a vyzerie dren a zbytok zlikvidujes
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Predchádzajúci

Späť na Doplnky Stravy