Rohy, Parohy

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod adushka » Štv 01.08.2013 12:56

Tie co sa predavaju su vacsinou napilene, alebo na nejakej snurke zavesene a maju spraveny rozbor zo vzoriek, inak by sa nemohli predavat. A moji si tiez pochvaluju :)
adushka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 180
Bydlisko: Zvolen/Piešťany

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod Lea a Stew » Štv 01.08.2013 13:01

takze radsej kupit ako zohnat od polovnika?
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod dedo jožo » Štv 01.08.2013 14:52

pozeral som na nete vykupuju v cene cca 10€ za kg
ked kupis uz napilene tak zaplatis za 100 gramov 7 az 10 € takze urcite to je lacnejsie,
ja daky najdem kazdy rok na jar a prepasujem ho domov :nie:
dedo jožo
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod Puk » Štv 01.08.2013 18:24

Ja som to skúšal dať psom (z prírody). Záujem bol, ale končilo sa to oňuchávaním. Väčší úspech mala teľacia lopatka... :smile:
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod dedo jožo » Štv 01.08.2013 19:02

moj ich ma rad ale sestrin labrador na parohy zvysoka :kak: :lol:
dedo jožo
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod Lučíja » Uto 27.08.2013 8:58

tiez by som ten paroh chcela vyskusat...mam dotaz....ked to pes okusava ubuda z toho??? nemam sajn ake to moze byt tvrde :lol:
DARK SIDE LEGION chovateľská stanica plemena australian kelpie - http://www.kelpie.sk
Lučíja
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 255
Bydlisko: Bratislava

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod Exor » Uto 27.08.2013 13:03

Neviem či z toho ubúda, psom sa to tiež len chystám dávať, ale tvrdé je to jak marha. Už som s tým materiálom pracoval, vybrusoval som do toho obrazce a teda aj s bruskou je to piplačka. Kosť je oproti tomu nič, takže sa s tým vyhrá pes na dosť dlho.
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 923
Bydlisko: Nitra

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod lenli » Uto 27.08.2013 13:23

Tak moj to vnutro vyziera a z toho "obalu" len trosku ubudlo co obrusil pri vyjedani vnutra. Tak na hodinku ho to zabavi, co je fajn, ale top ostavaju hovadzie kosti - to ma aspon na 3 hodiny zabavu. Mne inak predavac parohov hovoril, ze najlepsie su tie, ktore su otvorene na viac miestach(teda nielen na koncoch, ale aj niekde v strede) - ze tie su vacsia zabava.
Naposledy upravil lenli dňa Uto 27.08.2013 13:24, celkovo upravené 1
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod weron » Uto 27.08.2013 13:23

Offtopic: exooor gratulujem k ozeleneniu !!! :aplause: a zelam silne nervy :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2344
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod Banshee » Uto 27.08.2013 17:11

Je to tvrde, ale casom z toho ubuda. Moji to zeru od toho "otvoreneho konca", ked zostane uz len spicka, tak tuto vyhodim. Neviem co by to spravilo ak by taky kus zlhtli. Ked to okusuju, droli sa to takym dobrym sposobom, ze z toho nejdu velke kusy. Ked to zabudnem vonku na noc a je rosa, prsi alebo ide zavlaha, tak rano su tie parohy makksie a psy potom doobeda veselo okusuju... snazim sa to ale vecer zbierat.
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 193

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod onyx » Pia 11.10.2013 18:49

ja som si objednal na chewchew.eu. stretol som ich na vystave v Ba. objednal som si a som spokojny. mam čivavu a ta s tym chewchew mini rope aj spava. Obzuva to cele hodiny. :jop:
onyx
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod Banshee » Sob 25.01.2014 20:27

Tak po cca. roku skusenosti s parohmi vsetko co nam z nich este zostalo dostali korytnacky. Psom uz nikdy. Caka nas hromadna navsteva psieho zubara, pretoze cast psov si na tom doslova vylamala zuby. Inak si to neviem vysvetlit - ked ma pes 5, 8 alebo 10 rokov zuby v poriadku (pravidelne to kontrolujem), zrazu ma polamane stolicky a jedine co sa zmenilo je zuvanie parohov, tak to je myslim jasne.
Mam male plemeno, velkym psom sa z toho zuby mozno nelamu?
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 193

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod ivana1 » Sob 22.02.2014 14:46

Offtopic: možno toto by bolo lepšie niečo takéto: http://www.baron.cz/pes/hracky-pro-psy/ ... koreny/o-0
:smile:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod Šaňo » Štv 18.09.2014 21:50

ja som kúpila jeden taký menší, drahé to bolo ako sviňa, už na pohľad mi to bolo také divné, ani to nevoňalo, tvrdé to bolo, celé také "mŕtve" alebo ako to povedať... proste som mala pocit, že keby som mu dala kus umelej hmoty, tak neuvidí rozdiel... vlastne áno, uvidí, lebo zatiaľ čo umelohmotné predmety je schopný zošrotovať na štiepku, toto úspešne ignoruje už nejakých 5 mesiacov :lol: kupovala som to keď som ho začínala nechávať samého doma, radili mi že toto ho nadlho zabaví. párkrát to zobral do huby akože v zápale hry, ale vždy mu to potom spadlo na dlažbu a narobilo to rachot, mala som pocit že ak by mu to padlo na nohu tak hádam chvíľu aj zakríva :lol: výborná kúpa, ozaj :ach:
Šaňo
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Žilina

Re: Rohy, Parohy

Poslaťod Margita » Pia 19.09.2014 10:09

ja som kupila ten paroh,ale taky ten placaty,bolo tam je pre starsich psov a stenata,mam maleho psa,zozrotoval to za necely tyzden a zuby si nevylamal,bolo to dost makke,som cakala ze mu to vydrzi o dost dlhsie
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy