byvolia koža, žuvacie kosti

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod Mackie » Ned 21.03.2010 0:47

ja som to videla na baron.cz, ale bravcove
http://baron.cz/pes/veprova-rohovina-ko ... 00102.html
som ti pomohla, co?
firma sokol falco ma zastupenie aj na slovensku, tiez maju nejake susene veci, ale neviem, ci aj tieto kopytka
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10417
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod kikusin_ » Str 25.08.2010 0:39

tonamie píše:Ahoj máte niekto skúsenosť alebo viete, kde na Slovensku sa predávajú hovadzie kopytá? Niečo takéto http://www.zoohit.cz/shop/psi/snacky_pa ... ezi/159643


A čo tak ísť na http://www.zoohit.sk? :ahoj:
kikusin_
Šteniatko
 
Príspevky: 50

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod Stonekeep » Sob 08.01.2011 23:29

Zdravim,
pravdepodobne som po precitani tohto vlakna zistil, preco mi moj 11 tyzdnovy psik hnackuje...od zaciatku(privezeni domov) som mu daval zuvacie kosticky z byvolej koze "Baff" a do dnes som nevedel prist na to, preco hnackuje. Dnes som mu zobral zuvacie kosticky a hned sa upravila stolica...uvidim, ako mu bude vyzerat zajtra...Neviete mi prosim poradit nieco konkretne na zuvanie, z coho by nehnacoval...? Nieco sa tu spominalo, no mam z toho v hlave zmatok. Ak som spravne pochopil, Greenies su napriklad na to. Je este nieco prirodne? On je prakticky vsetko, takze s apetitom problem nebude. Rad by som tymto predisiel okusovaniu nabytku a topanok, lebo tie povodne kosticky ho vedeli denne zabavit aj na par hodin...
Dakujem a vas tip ;-)
Stonekeep
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Košice

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod Mackie » Ned 09.01.2011 10:16

davaj mu napriklad zive klbove kosti, nie tieto umeliny :no:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10417
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod Stonekeep » Ned 09.01.2011 10:54

Mackie,
tak to asi aj urobim, kedze sa potvrdilo, ze to ma z toho, kedze dnes uz ma tvrdu stolicu.
Dik.
Stonekeep
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Košice

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod Mackie » Ned 09.01.2011 13:56

ale zase nemusis ani tie zuvacie kosti vylucit, len ich nedavaj kazdy den :no: je tam potom aj to riziko, ze psa casom omrzia
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10417
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod Stonekeep » Ned 09.01.2011 16:19

Aha, tak aj tak som tie kosticky odlozil bokom a dam mu ich neskor, ked bude starsi...niekto v tomto vlakne pisal, ze ked ich svojmu psovi dal/a neskor, ked trochu podrastol, hnacky uz nemal...tak to skusim aj ja...inac mam aj ine kosticky z buvolej koze, ktore mali v predajni s potrebami pre psov ako kusovy tovar, no tie nevie maly rozkusat, ani nazmolit...tak neviem, co do nich pridavaju za cement, ze su take tvrde... :-)
Stonekeep
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Košice

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod Stonekeep » Str 12.01.2011 10:59

Tak som mu kupil susene hovadzie maso v takych ako keby tycinkach v roznych velkostiach a takisto v tvare platkov....sice to sprata do 10min, no z toho nehnackuje a chuti mu to :-)

Este mu na radu mojho kamosa idem k masiarovi kupit velku spikovu kost na kusanie, tak uvidim, ci ho to s nou bude bavit... :-)
Stonekeep
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Košice

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod pigie » Str 12.01.2011 11:06

mal by niekto zaujem o susene hovadzie usi? Moj pes sa toho ani nedotkol a uz pochybujem, ze sa dotkne. je toho tusim 10ks, stalo to 5 eur. Kedze je to otvorene len par dni, tak nova cena 4.50?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod Mackie » Str 12.01.2011 12:55

keby sme neboli tak daleko :ach:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10417
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod pigie » Str 12.01.2011 13:34

No posielat sa to asi neoplati, to je pravda, ale ak by sa nasiel niekto z BA alebo niekto kto bude na vystave v TN v nedelu a potom bude mat cestu do kosic, tak kludne ti to po nom poslem :heh: Ja som dufala, ze to bude taka mnamka, len to proste je ovela suchsie (taky papir) - light oproti bravcovym a pre mojho psa asi totalne nepozivatelne :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod Mackie » Str 12.01.2011 13:55

Offtopic: no, moji ked po veceri otravuju, tak im fakt hodim papir - lietajuci tanier okruhlu krabicku zo syra, tak si hryzkaju a robia bordel
isto sa niekto najde od vas, kto to vezme :no:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10417
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod Amis » Pon 15.08.2011 7:54

Šamko zboznuje tieto rozne najma tvrde veci na hryzenie, vacsinou vydrzi tak 2 dni najviac. Raz dostal take tycinky zamotane zelenu, oranzovu a bielu - biela bola prirodzenej farby zrejme aj orannzova, zo zelenej bol cely zeleny a nechutila mu :ha:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod melinda25 » Pia 02.03.2012 9:43

ahoj a ako casto davate kosti??mozu sa kazdy den davat aby sa maly cim zabavit a nenudil sa ???
melinda25
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: byvolia koža, žuvacie kosti

Poslaťod Dana D » Pia 02.03.2012 10:25

Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy