Kedy dávať večeru ?

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod zuzkamil » Pon 24.01.2011 19:48

No ja napr. ešte ked sme bývali s našim malým psíkom na činžiaku, tak som mu dala vždy tesne pred venčením papať a to bolo zaručené, že sa vykadí ked pojde von. A ked som mu nedala žrať, tak sa nevykadil večer.. tak neviem. ale asi im to až tak vadiť nebude tym fenkam.
zuzkamil
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Skalica

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Sunny » Uto 25.01.2011 10:46

Pes by mal mať po najedení nejakú dobu kľud, hlavne psi väčších plemien, kvôli riziku torzie. Napapať a von platí len u šteniatok :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Asgrand Anteaus » Uto 25.01.2011 12:06

Asgrand Anteaus z Abattelu (Cevelob) *19.8.2010 "14.10.2013
Asgrand Anteaus
Junior
 
Príspevky: 402
Bydlisko: ...Enjoy

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod zuzkamil » Uto 25.01.2011 20:50

Lenže ten náš malý mal už dva roky a kebyže s ním nejdem po večeri von, tak sa mi vykaká doma :nwm:
zuzkamil
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Skalica

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod ladybird22 » Pia 05.04.2013 18:04

moj bude mat 8 m, jedava rano o pol deviatej a vecer medzi 17.30-18.00, ked nie sme doma tak neskor...byvam v rd takze ked sa mu chce tak ho pustim von ked si zaziada, zvycajne ide hned po veceri ale len urobi co chce (niekedy len cvk) a ide dovnutra, potom zalahne a ide az okolo 11tej na poslene potreby a potom spi az do rana.
ladybird22
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: od NR

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Klara Majchrakova » Sob 24.08.2013 16:09

No ja svojmu psovi davam zrat okolo 6:00tak je to asi najlepsie pre mna a pre psa :lol: :smile: :king::
Klara Majchrakova
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Lučíja » Uto 27.08.2013 9:04

my davame zrat vecer ako sa podari, zalezi na tom kedy prideme z prechajdy alebo treningu domov..ale medzi 6 a 8 hodinu sa zvacsa zmestime :lol: z mojej vlastnej skusenosti by som zarucene nedavala psovi zrat v jednu a tu samu hodinu. ked som mala len bigla bol nauceny o 6 dostavat veceru...bol jak hodinky. ked som napr citala knihu on uz stal v kuchyni pri miske a tvaril sa "akoze kde mam to zradlo" pak za mnou isiel a mrnel ze chce zrat. teraz mame psov 3 a uz ho to ani nenapadne nakolko sme zacali davat zradlo v roznych casoch. psiska su v klude a ked sa povie zazracne slovko "vecera" nabehnu do kuchyne a cakaju co dobreho dostanu :smile:
DARK SIDE LEGION chovateľská stanica plemena australian kelpie - http://www.kelpie.sk
Lučíja
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 255
Bydlisko: Bratislava

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Dasha » Uto 27.08.2013 9:15

Môj tiež nie je navyknutý na žiadnu hodinu. U nás stačí čarovné slovko/á "Si hladný?" :heh: a vie presne, čo to znamená ... vždy sa pri tých slovách zastaví, pozre na mňa s vypúlenými očami a ide rýchlo za mnou a vie, že dostane nažrať.
Evviva Labradores!

... he is the hero of a romantic and mysterious history
Dasha
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 601
Bydlisko: Lúky :)

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod merri » Uto 27.08.2013 9:39

U nas zase "ideme papat". To aj ked sme v zahrade, a zahlasim ze sa ide papat, tak oni okamzite sprinty dovnutra. Oblubeny povel, ktory ovladaju na 200%. :heh:
A veceru dostavaju, ehm, v casovom rozpati x hodin hore dolu, ziadny pevny cas. Niekedy o osmej, niekedy aj o jedenastej. Vacsinou co najneskor, lebo ked im dam zrat skoro, tak sa zacnu s plnymi bruchami strasne blaznit. Vecer, ked im len polorozospatym supnem misky, tak ich nemusim tolko krotit, nech neblbnu.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Kedy dávať večeru ?

Poslaťod Dasha » Uto 27.08.2013 9:48

:yes: Ja niekedy ešte pridám "Chceš papať?" a to je už úplne mimo. Začne poskakovať okolo mňa a vtedy už fakt mu musím ísť dať večeru. U nás sa skôr ako o 19.00 nevečeria ... väčšinou tak po pol hodine až hodine po prechádzke. Potom ide na svoje miesto vnútri v dome a žužle si gumovú kosť.
A ráno dostáva jesť pred mojím odchodom do práce, to vždy potom zalahne a zase spí.
Evviva Labradores!

... he is the hero of a romantic and mysterious history
Dasha
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 601
Bydlisko: Lúky :)

Predchádzajúci

Späť na Doplnky Stravy