prirodne lieky CdVet?

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

prirodne lieky CdVet?

Poslaťod staaafff » Pia 09.03.2012 14:17

Ahojte, co si myslite o tzv.prirodnych liekoch cdVet? http://www.baron.cz

Nasa fenecka ma od pol roka znacne problemy, zacalo to zapalom usi, velmi silnym, potom bola opakovanie liecena atb, nastupili problemy s kozou, vet sa domieval, ze ide o alergiu, takze sme uz od augusta na eliminacnej diete, najprv to boli ryby+ryza, teraz veterinarna eukanuba, ale vysledky to nema veskere zadne. navyse sa jej stale opakuju zapaly oka.
Som z toho zufala, uz sa sice neskrabe (to bol hlavny problem), ale stale si vylizuje labky, no hruza..

Na uvedenej stranke som nasla popis otravy organizmu, ktory sa takmer zhoduje s nasim priznakmi (aj ked nechapem, preco by mala byt otravena, bola od narodenia na barfe, ale mozno to domrvili tie atb) ...a ponukaju celkom rozumne znejuci program na detoxikaciu a potom obnovu crevnej flory.
Co si o tom myslite? :nwm: Na s tym niekto skusenosti? Nerada by som vyvalila peniaze za hlupost, uz nas to stalo dost vela. Ale hlavne by som rada nasla nieco, co jej konecne pomoze....

Konkretne tie pripravky na vycistenie criev a spol popisuju tu : http://www.baron.cz/pes/prirodni-lekarn ... my-psu/i-0

btw, na fore som o tomto nenasla nic, ak som len nehladala spravne, nasmerujte ma. Vdaka
staaafff
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2

Re: prirodne lieky CdVet?

Poslaťod jazira » Ned 11.03.2012 13:11

Ja som prave objednávala CdVet klb.výživu a mikro minerál.Mne sa tie ich výrobky celkom pozdávaju :yes:
jazira
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 41
Bydlisko: žilina

Re: prirodne lieky CdVet?

Poslaťod juraj3210 » Str 04.04.2012 14:37

Skús sa pozrieť na parazity,lízanie labiek býva spôsobované veľakrát mnohými dôvodmi.Strava,upchané análne žľazy,parazity,nám sa osvedčil na to prípravok ktorý sa na psov nesmie používať ,ale zo skúseností viem (Fr.buld.Shar-pei,Mops) ,že to pomohlo.Na 90% to spôsobuje strava.
juraj3210
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: prirodne lieky CdVet?

Poslaťod Gingulka » Pia 23.08.2013 13:13

jazira píše:Ja som prave objednávala CdVet klb.výživu a mikro minerál.Mne sa tie ich výrobky celkom pozdávaju :yes:


ako si dopadla s doplnkami cdvet? ja som teraz objednala pre svojho dôchodcu, tak dúfam že budú ok... :hi:
Gingulka
Okoloidúci
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Bratislava


Späť na Doplnky Stravy