Bachova kvetová terapia a i. ukľudňujúce prostriedky

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: S.O.S. Animal Bonbons® pre psy a kone - kúpim

Poslaťod meggie26 » Štv 02.06.2011 10:01

potrebješ to proti stresu? čo takto skúsiť bachové kvapky? Sú dostať kúpiť na skoro každej výstave a ešte ti určia presne na aký druh stretu alebo bojazlivosti sú vhodné :yes:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: S.O.S. Animal Bonbons® pre psy a kone - kúpim

Poslaťod tonamie » Štv 02.06.2011 11:04

Rozmýšľam či bachove kvapky, dog D.A.P, AromaPet známka, sedatíva - čo bude lepšie. Potrebujem psa skľudniť len ne jeden zákrok u veta a tieto bonbons sa mi zdajú účinkujú najrýchlejšie a len tú cca hodinku.
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: S.O.S. Animal Bonbons® pre psy a kone - kúpim

Poslaťod starr » Štv 02.06.2011 11:56

Nechcem robiť týmto SOS bonbónom zlú reklamu, ale na môjho psa absolútne neúčinkovali, tak ja osobne by som do nich nádeje moc nevkladala, podľa mňa škoda peňazí. :hi: :smile:

Ja by som na Tvojom mieste dala psovi radšej pichnúť u veta oblbovák. Nie narkózu, ale iba taký "fet" efekt. Však ako uznáš za vhodné :no:.
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: S.O.S. Animal Bonbons® pre psy a kone - kúpim

Poslaťod meggie26 » Štv 02.06.2011 14:04

starr presne keď to potrebuješ len na zákrok tiež by som to riešila nejakou naladovečkou zbytočne vyhodené peniaze pokiaľ to nepotrebuješ dlhodobejšie
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: S.O.S. Animal Bonbons® pre psy a kone - kúpim

Poslaťod anemika » Str 03.08.2011 18:45

Ja som tie SOS- co su bachove kvapky, dala len psovi raz pred strihanim. mal cca 5kg a dala som polovicu. Cely vecer chodil ako opity, bol omameny. Su to holeopatika, tak na kazdeho ucinkkuju individualne, ale su neskodne.
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: S.O.S. Animal Bonbons® pre psy a kone - kúpim

Poslaťod Tatranská Afrika » Štv 04.08.2011 9:39

Myslím, že to nie sú homeopatiká - tie obsahujú len minimum účinnej látky, tieto tabletky by mali patriť do kvetovej terapie. My sme ich mali kedysi dávno na Silvestra a pomohli - sučka sa netriasla, len zaliezla do kúta. Teraz ich mám a čakám na búrku, kedy ich odskúšam...
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: S.O.S. Animal Bonbons® pre psy a kone - kúpim

Poslaťod Dana D » Štv 04.08.2011 10:09

anemika píše:Ja som tie SOS- co su bachove kvapky, dala len psovi raz pred strihanim. mal cca 5kg a dala som polovicu. Cely vecer chodil ako opity, bol omameny. Su to holeopatika, tak na kazdeho ucinkkuju individualne, ale su neskodne.

Čo to znamená "polovicu"? Ja mám tiež tie kvapky a pre psa je dávkovanie 4 kvapky. To si dala 2 kvapky a bol z toho ako opitý?
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Bachova kvetová terapia a i. ukľudňujúce prostriedky

Poslaťod tonamie » Štv 04.08.2011 12:41

Charakteristika: S.O.S. Animal Bonbons sa zakladajú na kvetovej terapii podľa dr. Bacha na riešenie akútnych stresových situácií

Zloženie: Bachove kvety ( Cherry Plum – slivka čerešňoplodá, Clematis – plamienok plotný, Impatiens – netýkavka žliazkatá, Rock Rose – devätorník peniažtekový, Star of Bethlehem – bledavka okolíkatá), glukóza.

Dávkovanie: 1-2 tablety 30 minút pred vyvolávajúcim podnetom a pokračovať každú hodinu podľa potreby.

Spôsob podania: Perorálne.

Indikácie: Akútne stresové situácie, psychicky výnimočné stavy ( nehoda, búrka, ohňostroj, transport, strach, pobyt v útulkoch pre zvieratá) pomáhajú zvieratám prekonávať problémy.

Poznámka: S.O.S. Animal Bonbons nenahrádzajú medicínske ošetrenie pri telesných problémoch. Môžu sa používať s inými liekmi.

Balenie: 50 g


http://vetshop.sk/dap-difuzer-upokojuju ... -p-78.html
http://www.bachova-terapia.sk/index.php?page=26
http://www.granulky.cz/aromapet-znamka- ... h=1_71_355
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: S.O.S. Animal Bonbons® pre psy a kone - kúpim

Poslaťod anemika » Sob 06.08.2011 13:10

Dana D píše:
anemika píše:Ja som tie SOS- co su bachove kvapky, dala len psovi raz pred strihanim. mal cca 5kg a dala som polovicu. Cely vecer chodil ako opity, bol omameny. Su to holeopatika, tak na kazdeho ucinkkuju individualne, ale su neskodne.

Čo to znamená "polovicu"? Ja mám tiež tie kvapky a pre psa je dávkovanie 4 kvapky. To si dala 2 kvapky a bol z toho ako opitý?



Tie SOS som mala v tabletovej forme. dala som pol tabletky, vtedy mal asi 5kg a chodil ako opity az do vecera. dali sme mu to popoludni.
Tie ballety bolo v takej okruhlej doze, bolo tam vela tabletiek, tie som nepouzite po zaruke zlikvidovala. Kupovala som si ich v normalnej lekarni, objednali mi to a na druhy den som to uz mala.
V lekarni mi povedala, ze su to homeopatika.
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: Bachova kvetová terapia a i. ukľudňujúce prostriedky

Poslaťod Dana D » Sob 06.08.2011 17:35

Vidíš a ja mám pocit, že nejaký extra účinok na nás nemajú.
Asi je to individuálne.
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Bachova kvetová terapia a i. ukľudňujúce prostriedky

Poslaťod Tatranská Afrika » Sob 06.08.2011 19:51

Naša magistra v lekárni mi potvrdila, že to nie sú homeopatiká.
Inak bola som sa na tie tablety pýtať v lekárni a povedala mi, že ich tiež zháňa pre svojho psa, ktorý sa bojí búrky, ale že dodávateľ ich nemá, že asi je nejaký výpadok. Navrhla som jej, že ich objednám aj pre ňu a rozdelíme si cenu za poštovné. Keď som ich o tri dni doniesla, povedala mi, že jej už prišli.... takže ak by niekto chcel vyskúšať či už celé balenie (14,50 € plus poštovné) alebo len časť, mám ich k dispozícii, trvanlivosť je do 04/2012.

My máme s tabletkami veselú skúsenosť - predvčerom sa zamračilo a v diaľke začalo hrmieť, reku že ich odskúšam, dala som Cathy jednu tabletu (celkom ochotne ju zjedla) a očakávaná búrka neprišla. Tak takýto účinok to malo u nás :haha:

Offtopic: Je "ukľudňujúce" správne po slovensky? nemá to byť "upokojujúce"?
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Bachova kvetová terapia a i. ukľudňujúce prostriedky

Poslaťod meggie26 » Sob 06.08.2011 22:07

Offtopic: podľa mňa obe pretože aj kľud aj pokoj je slovenské :nwm:
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Bachova kvetová terapia a i. ukľudňujúce prostriedky

Poslaťod tonamie » Str 10.08.2011 16:33

Tatranská Afrika píše:Naša magistra v lekárni mi potvrdila, že to nie sú homeopatiká.
Inak bola som sa na tie tablety pýtať v lekárni a povedala mi, že ich tiež zháňa pre svojho psa, ktorý sa bojí búrky, ale že dodávateľ ich nemá, že asi je nejaký výpadok. Navrhla som jej, že ich objednám aj pre ňu a rozdelíme si cenu za poštovné. Keď som ich o tri dni doniesla, povedala mi, že jej už prišli.... takže ak by niekto chcel vyskúšať či už celé balenie (14,50 € plus poštovné) alebo len časť, mám ich k dispozícii, trvanlivosť je do 04/2012.

My máme s tabletkami veselú skúsenosť - predvčerom sa zamračilo a v diaľke začalo hrmieť, reku že ich odskúšam, dala som Cathy jednu tabletu (celkom ochotne ju zjedla) a očakávaná búrka neprišla. Tak takýto účinok to malo u nás :haha:

Offtopic: Je "ukľudňujúce" správne po slovensky? nemá to byť "upokojujúce"?

O dva dni skôr a vezmem ich od teba :smile: Ale už ich mám doma a tiež využijem tak maximálne polovicu balenia, tak ak by niekto chcel na skúšku, môže sa ozvať aj mne. Zatiaľ som ich nepoužila, ale chystám sa to vyskúšat na návšteve veta a cestou na dovolenku.
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Bachova kvetová terapia a i. ukľudňujúce prostriedky

Poslaťod anemika » Pia 12.08.2011 14:21

Kde ides dovolenkovat so psikom?
Jedinú lásku, ktorú si môžete kúpiť, je láska psa.
anemika
Big Dog
 
Príspevky: 1030

Re: Bachova kvetová terapia a i. ukľudňujúce prostriedky

Poslaťod tonamie » Uto 16.08.2011 10:21

Offtopic: IT apartmán s oplotenou terasou a psia pláž, základné podmienky :smile:
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Ďalší

Späť na Doplnky Stravy