Oleje

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

rybársky lososový olej ?

Poslaťod alenockas » Uto 14.09.2010 9:33

hľadala som lososový olej, originál je dosť drahý, ale našla som toto:

http://www.pelada.sk/boilies-komponenty ... sovy-olej/

Nemáte s tým niekto skúsenosti ? Možno má doma niekto rybára,ktorý to používa a vedeli by zistiť, či je to použiteľné aj pre psíkov ? Je to za výbornú cenu, vraj 100 čistý lososový olej.....
Naposledy upravil alenockas dňa Uto 14.09.2010 10:34, celkovo upravené 1
alenockas
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71

Re: lososový olej

Poslaťod jess » Uto 14.09.2010 9:42

ja som si pred par dnami objednala tento myslim ze cena je dost v pohode,
ale recenzie ti zatial nemozem dat lebo este ho doma nemam :no:
http://www.mall.sk/vitaminy-psy/brit-ca ... y-olej-1-l
jess
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33

Re: lososový olej

Poslaťod alenockas » Uto 14.09.2010 9:48

no veď práve ide o to, že ten značky Brit a Kronch je dosť drahý a kto má doma koňa ako ja, nestačí zarábať na všetky psačie doplnky, hľadá lacnejšie alternatívy :no:
alenockas
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71

Re: lososový olej

Poslaťod Mackie » Uto 14.09.2010 10:14

Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10417
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: lososový olej

Poslaťod jess » Uto 14.09.2010 10:32

alenockas tak nie je to velky rozdiel, ked ten tvoj je cena za pol litra a mojho za liter.
jess
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33

Re: lososový olej

Poslaťod alenockas » Uto 14.09.2010 10:33

vyhľadávať tému v objednávkach ma nenapadlo, moje ospravedlnenie :no:
Ale ten rybársky aj tak vychádza omnoho lacnejšie, ak by to bolo použiteľné aj pre psíčkarov....ak by mal niekto skúsenosť ? :no:
alenockas
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71

Re: lososový olej

Poslaťod alenockas » Uto 14.09.2010 10:40

jess píše:alenockas tak nie je to velky rozdiel, ked ten tvoj je cena za pol litra a mojho za liter.


rozdiel 4 € za liter oleja je podľa mňa dosť, hlavne, keď kupuješ kopec iných vecí a doplnkov pre svojho psíka...ale,je to vec názoru a možností každého z nás...
alenockas
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71

Re: rybársky lososový olej ?

Poslaťod jess » Uto 14.09.2010 12:12

mne to nepride az tak vela ked mam na neho dobre recenzie, ale budem tiez rada ak sa niekto ozve kto by mal skusenost s lacnejsou a lepsou verziou, kedze som to tiez riesila.
jess
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33

Re: rybársky lososový olej ?

Poslaťod tonamie » Uto 14.09.2010 15:55

alenockas píše:hľadala som lososový olej, originál je dosť drahý, ale našla som toto:

http://www.pelada.sk/boilies-komponenty ... sovy-olej/

Nemáte s tým niekto skúsenosti ? Možno má doma niekto rybára,ktorý to používa a vedeli by zistiť, či je to použiteľné aj pre psíkov ? Je to za výbornú cenu, vraj 100 čistý lososový olej.....

Ahoj ja idem kupovať ten Britcare lososový olej v ČR a cenovo sa mi nezdá až taký rozdiel 500ml za 6,61€ a 1liter za 13,50€ čiže 0,28€? Snáď ešte to poštovné, ale na ich stránke som sa nedočítala aké je. Osobne tiež hľadám najlacnejšie cenové možnosti, ale s tým rybarskym olejom na návnady, neviem či by som to riskla na konzumáciu psovi. Ale zas čítala som, že kupili rybí olej pre ľudí a dávali ale aj kúpený v rybárskych potrebách dávali :angel:
Hodnotenie http://www.mall.cz/vitaminy-psy/brit-ca ... -1-l:ranks
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: rybársky lososový olej ?

Poslaťod SISI » Pia 08.10.2010 8:34

ľudkovia, ako som začala pridávať lososový olej, už piaty deň počúvam ako Bennymu škrčí v bruchu, leží mi pri nohách, všade ticho, len počuť jeho brucho a teda dosť nahlas :nwm: je to normálne?
SISI
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 98
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: rybársky lososový olej ?

Poslaťod jana232 » Str 03.11.2010 14:58

Ahojte.Dávam môjmu yorkovi lososový olej.Má od neho naozaj krásnu,lesklú srsť.Teraz som sa v niektorom príspevku dočítala,že yorkovia ho nesmú-dôvod nebol undaný.Nemá to vplyv na sfarbovanie srsti?Ďakujem.
jana232
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 555
Bydlisko: Nová Baňa

Re: rybársky lososový olej ?

Poslaťod gaab » Str 03.11.2010 22:27

alenockas píše:hľadala som lososový olej, originál je dosť drahý, ale našla som toto:

http://www.pelada.sk/boilies-komponenty ... sovy-olej/

Nemáte s tým niekto skúsenosti ? Možno má doma niekto rybára,ktorý to používa a vedeli by zistiť, či je to použiteľné aj pre psíkov ? Je to za výbornú cenu, vraj 100 čistý lososový olej.....

Tak to by som pre psa neodporúčala...som aj aktívny rybár,ale tieto komponenty nie sú vhodné pre psa.Teda nič sa mu nestane /ani tomu môjmu/,ak mi ukradne zopár boilies,alebo nejaké pelety,či si lizne oleja.Ale všade,teda u tých lepších je aj upozornenie,že nie sú vhodné na konzumáciu inými zvieratami!
gaab
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 251
Bydlisko: Bratislava

Re: rybársky lososový olej ?

Poslaťod Tatranská Afrika » Štv 04.11.2010 14:39

teraz už je možnosť kúpiť si originál pre psov napríklad Brit Care napríklad v Psíčkárni liter za 13,5, takže možno by sme to tu mohli aj :lock:
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: rybársky lososový olej ?

Poslaťod pimpa » Pia 05.11.2010 10:24

jana232 píše:Ahojte.Dávam môjmu yorkovi lososový olej.Má od neho naozaj krásnu,lesklú srsť.Teraz som sa v niektorom príspevku dočítala,že yorkovia ho nesmú-dôvod nebol undaný.Nemá to vplyv na sfarbovanie srsti?Ďakujem.

Pri dlhodobom pouzivani sa moze zacat srst zafarbovat do odtienov hnedej. Ale zase ak je kvalitny olej nemal by mat az taky vedlajsi ucinok. Ja mam siveho psa a pouzivala som olej Fish4dogs a srst je uplne v pohode. Dalsia dievcina z fora ma cierneho bradaca a kupuje olej od firmy Knoch a jej fenka ma nadhernu ciernu srst :yes: Potom je este Canviton Fish Oil, ten ma na obale upozornenie, ze biely pes moze trosku zmenit farbu. Skus sa opytat toho co pisal ten prispevok, preco jorkovia nemozu olej. Mozno to so srstou nebude mat nic spolocne :nwm:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: rybársky lososový olej ?

Poslaťod iwd » Štv 02.12.2010 15:56

Takyto olej moze aj clovek, ci je to vyhradne pre psy? :lol:
iwd
Snoopy
 
Príspevky: 146

Ďalší

Späť na Doplnky Stravy