Bully Max

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Bully Max

Poslaťod Ninja » Štv 09.12.2010 0:44

Ahojte chcel by som sa Vas spytat ci tu ma niekto skusenosti s Bully Max

http://www.bullymax.weblahko.sk/Popis-p ... y-Max.html
Ninja
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bully Max

Poslaťod Pitstaffsport » Pia 31.12.2010 19:34

Ahoj . Poznam sa s tym panom co to ma . Podla mna je to zbytocne pre psa ,.Vychadza to nejakych 31 e na psa na mesiac za to mam maso . Yevraj by to malo byt na energiu a neviem na čo všetko . Podľa mňa je to zbytočné pokiaľdobre kŕmiš nieje dôvod toto dávať ,
Obrázok
Pitstaffsport
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 64

Re: Bully Max

Poslaťod sepboro » Uto 22.02.2011 17:11

ahoj, tak tu by som oponoval, mam s tym velmi dobre skusenosti, s energiou ani tak nie, moji stafici jej maju nadostac, ale co sa tyka zdravia, velmi sa im zlepsila srst, pozrite si prosim zlozenie, zaznamenal som aj narast svlaovej hmoty. Samozrejme nie je to vseliek - ale ako doplnok vyzivy OK.
sepboro
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31

Re: Bully Max

Poslaťod segec » Str 23.02.2011 13:48

bully max je velmi dobry viditelne mojho psa dal dokopy ja som ho kupil za 29 eur od chlapika z Lc je to oficialny dealer myslim.Pozor na falcifikat.
segec
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Bully Max

Poslaťod segec » Štv 14.04.2011 18:36

Pitstaffsport píše:Ahoj . Poznam sa s tym panom co to ma . Podla mna je to zbytocne pre psa ,.Vychadza to nejakych 31 e na psa na mesiac za to mam maso . Yevraj by to malo byt na energiu a neviem na čo všetko . Podľa mňa je to zbytočné pokiaľdobre kŕmiš nieje dôvod toto dávať ,


myslim že nemas absolutne pravdu
segec
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Bully Max

Poslaťod segec » Štv 14.04.2011 18:37

Ninja píše:Ahojte chcel by som sa Vas spytat ci tu ma niekto skusenosti s Bully Max

http://www.bullymax.weblahko.sk/Popis-p ... y-Max.html


moja skusenost naozaj pecka pomaha
segec
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Bully Max

Poslaťod Gwenuša » Uto 05.07.2011 18:15

cafte, aby som uviedol veci na spravnu mieru:) takze po prve odkaz pre pittastaffsport: ty by si sa velmi nemala vyjadrovat k bullymaxu co si sama do psa tlacila aminokyseliny a neviem co pre ludi!!! a po druhe asi tolko ze na slovensku je jediny oficialny dealer BullyMax a to som ja:)))

s pozdravom
www.fhoe.sk
Gwenuša
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Bully Max

Poslaťod lenka_1705 » Pia 08.07.2011 16:08

Gwenuša: ku pittastaffsport sa nevyjadrujem radsej, ale ked si pozrem to zlozenie bullymaxu tak tam ozaj nevidim nic vynimocne alebo som nieco prehliadla? ked davas kvalitnu stravu+spravnu zataz tak sa ti osvali aj sam a myslim si ze ako zdroj b-eciek, vitaminov, mineralov staci aj obycajny pangamin za 3-4€ :no: - aj na tu srst ako tu niekto spominal
skorej by ma zaujimali negat.ucinky toho pripravku Formula MASS Weight Gainer ale to uz v teme doplnky na mohutnost :ahoj:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Bully Max

Poslaťod Martin2 » Uto 07.08.2012 9:38

cawte ..pocuj gwenuša vedel by si mi zohnať bully max ??..lebo už som ti volala aj pisal ale nič dam ti moj e-mail..tak ťa poprosim aby si mi nan napisal co a jako lebo mam o to velky zaujem.....tavik6@azet.sk...vopred dakujem.
Martin2
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bully Max

Poslaťod canecorso » Štv 23.01.2014 20:22

ahoj nemohol bi som dávať psovi ten to doplnok vyživí obsahuje niektoré latky ako buly max a ešte plno ďalších minerálov a vitamínov mohlo bi mu to nie ako ublížiť ? http://www.magister.sk/produkt/detail/p ... az-150tbl/
canecorso
Okoloidúci
 
Príspevky: 2


Späť na Doplnky Stravy