Potreby pre dogtrekking a canicross

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod Silvuch » Pia 04.08.2017 18:28

Daju. Ale treba to nastelovat tak, aby ani jeden druhého netahal. Teda skôr veľký toho malého.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6331
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod elbro » Str 26.12.2018 20:34

Ahojte, vsetci sa pytate na vhodne postroje, ale ja potrebujem radu ohladne sedaka. Je potrebne kupovat speci na trek alebo cross alebo mozem pouzit aj horolezecky? :nwm: nesmejte sa, naozaj neviem :ach:
Zapriahat chcem malinoisa, mozno dvoch. Pripadne nemate niekto pouzivany na posunutie? Nechce sa mi investovat do noveho zatial, lebo neviem, ci nam to pojde. :lol:
elbro
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 75
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod Sunny » Str 26.12.2018 21:03

Kludne aj horolezecky :yes: Alebo skialpovy, ten je taky odlahceny tusim. A rock empire robi myslim aj special na canicross :no: Ja som zacinala s horolezeckym, skusala som aj ten Rock empire, aj Zeracke a skoncila pri Manmatackom ski opasku, ten mi sedi najviac.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod elbro » Štv 27.12.2018 0:12

Jeee, super, dakujem, tak skusim horolezecky, ten mam. Co som citala, tak pre silne a velmi tahajuce psy je vhodnejsi sedak ako opasok, ktory sa moze posuvat. A kedze mam blazna, ktory ma vytrepe aj na stope, sedak bude nevyhnutny :yes:
elbro
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 75
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod Sunny » Štv 27.12.2018 0:18

Ten skiopasok nie je vlastne opasok, je prave aj okolo noh a ma spodny tah, takze pri spravnom nastaveni taha za zadok, nie za pas - inak suhlasim :yes: opasky sa posuvaju hore a pri silne tahajucom psovi je to vrazda na krize.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod straka17 » Štv 02.02.2023 19:12

Orientujete sa teraz niekto v botičkách? :prd:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod Silvuch » Štv 02.02.2023 19:14

konkretne co? pouzivam musherske latkove a som spokojna, vsetky tiez z aliexpresu bola kravina. :no:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6331
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod straka17 » Štv 02.02.2023 19:34

Dávam dokopy pomaličky výbavu na dogtreky a vlastne neviem čo zobrať a ani že koľko :heh: Plánujeme jak jar, tak leto a posledný je v októbri a povrchy... Neviem. Fatra, Biele Karpaty. Vyliezla som na mushgo a tam je toho veľa, také aj hentaké. Zas sa mi nechce ísť za nimi cez celé Brno po... dve botičky? štyri?
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod Silvuch » Štv 02.02.2023 19:59

to asi nebude ani treba, ale tak zo 2 vzdy nosim, mam klasiku manmat
https://www.mushgo.cz/manmat-boticka-ko ... -ks_z7923/ a su OK, ale mam aj
https://www.mushgo.cz/rukka-boticky-vys ... ks_z11030/
tie som este nevyuzila, ale asi vydrzia viac ako manmat. Len to ti na DT nezoderie

proste cim menej gramov, tym lepsie na DT, tie superpevne vyuzivaju musheri na 100vkach kilometroch behu.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6331
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod straka17 » Štv 02.02.2023 21:21

Tak v povinnej to je, si nevyberiem. Ešte som pozerala na toto https://www.mushgo.cz/v-i-p-dogwear-boticka-kordurova-finnmark_z10103/
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod wer » Štv 02.02.2023 21:29

Offtopic: mne sa na ochrnuteho paxa osvedcili tie manmat, co silvuch dala. Dobre to drzalo. Vydrz ako-tak, ale bolo to lacne, tak som tobo kupovala na kvanta. Aj teraz mavam presne tieto v zasobe pre pripad poranenia.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod Mac Gie » Pia 03.02.2023 8:18

Ja som kúpila niekde (kik, tedi neviem) obyčajné neoprénové, tiež len kvôli DT. Prvý krát použité teraz na Hoyu a prekvapili, som myslela, že jej to po štyroch krokoch padne ale aj beh zvládli :lol:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Potreby pre dogtrekking a canicross

Poslaťod clupko » Pia 03.02.2023 14:19

my mame tieto https://www.mushgo.cz/non-stop-boticka- ... dej_z5635/
malo pouzite, ale sem-tam sa zisli. na ostrych kamenoch a tak. nie su nejak extra trvacne, ale posluzia.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami

Predchádzajúci

Späť na Záprahové športy