Dogtrekking

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Re: Dogtrekking

Poslaťod Lindchen » Pon 22.10.2018 15:14

Aha, no to som aj ja riešila, teda čosi podobné, ak si dobre spomínam. :heh:
Hej no, človek to berie ako regulérnu akciu pre platiacich, nie sranda párty pre kamošov, vieš ako. :lol: Áno, záleží, ako bol človek nastavený, my sme mali asi inak.
"You never barked without reason, and now, you are silent."
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8630
Bydlisko: Bratislava, Kramáre

Re: Dogtrekking

Poslaťod clupko » Pon 22.10.2018 15:22

Lindchen píše:Hej no, človek to berie ako regulérnu akciu pre platiacich, nie sranda párty pre kamošov, vieš ako. :lol: Áno, záleží, ako bol človek nastavený, my sme mali asi inak.

toto. cele to posobi ako take kamaratske stretnutie, ale pritom sa moze prihlasit uplne cudzi clovek, ktory nevie, do coho ide - zaplati za start 15 eur (co mi osobne pride dost vela na short, kde sa ani len ten cas nezapisuje) a tak ocakava nejaku profesionalitu. ale ono je to fakt len taka sranda party.
len potom - niekto ako ja uz po tej skusenosti trochu strati motivaciu prihlasit sa znova.

ale to zas nechcem len kritizovat, len tak polemizujem.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2022
Bydlisko: za horami

Re: Dogtrekking

Poslaťod hisham » Pon 22.10.2018 15:46

Tak to už môžeš ísť človek aj len tak sám a bez platenia, nie? :lol:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1185

Re: Dogtrekking

Poslaťod clupko » Uto 23.10.2018 9:20

ano, tak ako v mnohych inych sportoch :smile:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2022
Bydlisko: za horami

Re: Dogtrekking

Poslaťod Silvuch » Pia 15.05.2026 7:25

len aby sa nezabudlo.

Po veľmi dlhej pauze sa organizoval LONG dogtrekking Červenokamenský dogtrekking 1.-3.5.2026. A som si povedala, že kedy ja pojdem už ten long, ked nie teraz. Offca ma poštuchla a tak som sa prihlásila.
Nikto mi neveril, že to prejdem.. Ani ja (kvoli psovi)
Vybavili sme sa spacákmi, jedlom a vyrazili sme... :dancing: Len ono sa takto dogtrek už nebehá, všetci boli odlahčení ultramaratónci. Len ja s Offcou bivak na chrbte.
Boli sme 3 baby a obe ma hned obehli na začiatku na prvom kopci.. Moja fyzička nie je uplne ok, tak som nechcela tieto kopce presiliť.
A viete čo? Ja som to prešla, Kuťa to prešla, žiadna kríza na trati nebola (asi sme fakt rozumnejši, starší, išla som pomaly, veľa zásob jedla), nohy zanedbateľné otlaky, minimálna svalovica a ani žiaden zápal šliach. Veľmi sa z toho teším, nie sme ešte v starom železe.
Cele mi to trvalo 90 km a 27 hodín čistého času. (+9h bivak)
Nastúpali sme cez 3000 výškových metrov. Malé Karpaty sú zradné. :heh:

foto5miki5
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Naposledy upravil Silvuch dňa Pia 15.05.2026 11:14, celkovo upravené 1
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6378
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dogtrekking

Poslaťod Elis » Pia 15.05.2026 10:58

Jste dobre! :jop:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6855
Bydlisko: Praha

Re: Dogtrekking

Poslaťod Slausa » Pia 15.05.2026 11:03

To je super, gratulujem.
Ja poznám bláznov čo to cele behajú, že 90 km do 10 hodín a podobné pecky, a do toho ich ešte celý čas vlečie 35 killový pes. Mne by nohy odpadli po 15, dat 90 na šupu tykks. So surkou som asi 3-4 shorty a fatranský mid tak polo-odbehla aj ja, ale ona ťahala tak pohodlne. S H by som chcela dat nejaký mid niekedy, len nie keď budem tak bez kondičky jak teraz :ha:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1770

Re: Dogtrekking

Poslaťod Margita » Ned 17.05.2026 14:45

Ste natahovali čas a si užívali ,že ste bez detí :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5644
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Dogtrekking

Poslaťod Darcia » Ned 17.05.2026 20:02

Klobuk dole aj za to, ze ste to presli uvazene a bez toho ze by ste sa odpalili na dalsi tyzden
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1112

Re: Dogtrekking

Poslaťod Lindchen » Pon 25.05.2026 9:07

Klobúk dolu, sledovala som Offcine storičky. :lol: Ste dobré!

A to fakt sa už long nechodí takto s "plnou poľnou"? Sranda. :lol:
"You never barked without reason, and now, you are silent."
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8630
Bydlisko: Bratislava, Kramáre

Predchádzajúci

Späť na Záprahové športy