Hej no, človek to berie ako regulérnu akciu pre platiacich, nie sranda párty pre kamošov, vieš ako.
Áno, záleží, ako bol človek nastavený, my sme mali asi inak.
Áno, záleží, ako bol človek nastavený, my sme mali asi inak.
Lindchen píše:Hej no, človek to berie ako regulérnu akciu pre platiacich, nie sranda párty pre kamošov, vieš ako.Áno, záleží, ako bol človek nastavený, my sme mali asi inak.





Len ono sa takto dogtrek už nebehá, všetci boli odlahčení ultramaratónci. Len ja s Offcou bivak na chrbte. 






Ste dobré!
