Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Poslaťod _Ema_ » Str 09.12.2009 12:45

Zdravím, ma niekto skusenosti s Veterinarnou ambulanciou v Dunajskej Luznej?

Mam len zakladne info, osobnú skusenost zatial nie:

MVDr. Jaroslav Belko
Lipnická 281
900 42 Dunajská Lužná

http://www.veterinadunajskaluzna.sk
+421 2 45 980 086
+421 905 451 114

ORDINAČNÉ HODINY
pondelok 17.00 - 20.00
utorok 17.00 - 20.00
streda 17.00 - 20.00
štvrtok 17.00 - 20.00
piatok 17.00 - 20.00
sobota po telefonickom dohovore
nedeľa po telefonickom dohovore
POHOTOVOSŤ
po telefonickom dohovore

SLUŽBY:
- poradenstvo
- prevencia
- diagnostika
- neinvazívna (medikamentózna) liečba
- invazívna (chirurgická) liečba
- čipovanie
- terapeutický laser
- mikroskopické vyšetrenie
- ultrazvuk na odstránenie zubného kameňa
- sonografické vyšetrenie
- RTG a laboratórne vyšetrenie krvi po dohovore
_Ema_
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Poslaťod Cristal » Str 30.03.2011 15:45

:jop: :jop: :jop: Výborný veterinar! Velmi dobre skusenosti! :jop:
Obrázok
Cristal
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Bydlisko: Bratislava

Re: Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Poslaťod zora77 » Štv 28.07.2011 9:10

No ja naopak velmi zlu skusenost mam, doplatili sme na pochybenie vetrinara J.Belka.
Cestovali sme do UK, a poziadali sme ho o zakladne osetrenie pred vycestovanim, ktore vykonal-nevykonal, a zaplatili sme.
Odcestovali sme a vo Francuzsku nas nepustili vraj nam chyba jedno z osetreni-(klieste). Telefonicky som ho kontaktovala, naco on tvrdil, ze to proti kliestom som nepytala, ostala som v soku, jasne je to slovo proti slovu a ja tvrdim svoje, ze pytala, avsak on ako vzdelany veterinar ma vediet presne co treba a co nie.
Takze jeho pochybenie ma stalo dalsich 120 eur, celkova prevakcinacia vo Francuzsku, plus 24 hodin som musela ostat v krajine, s malym 8 mesacnym babom, co vyzadovalo zobrat si hotel, co nas stalo dalsich 100 eur.
Viete nechcem ohovarat , ale ak si nebol isty mohol si to predsa prestudovat, okrem toho tato informacia je znama uz roky a nemenna, takze to ma vediet.
Nebol to moj prvy pripad s pochybenim veterinara, pred piatimi rokmi iny veterinar pokaslal mojmu psovi pas, a moj pes sa nikdy do UK nedostal, vtedy ma to stalo zhruba 20 tisic slov. korun a ja sa pytam, ze nabuduce ked budem cestovat a navstivim dalsieho veterinara, co sa zasa stane.....smutne:((((((
zora77
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Poslaťod Shima » Uto 20.09.2011 9:59

Aj mna by zaujimalo aky je vetrinar. Chystam sa totiz chodit k nemu s mojim zverincom, len ma zaujima aj nazor druhych. Ake ma ceny?
Shima and dogs
Shima
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9

Re: Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Poslaťod Banshee » Str 05.10.2011 17:55

Zora - ak si sama nedokazes zistit co potrebujes pre vycestovanie do tej ktorej krajiny, tak je vysoko pravdepodobne ze nabuduce dopadnes podobne. Bezny veterinar nie je povinny mat tieto informacie, je tam v prvom rade na to aby liecil zvierata. Informacie su ale volne dostupne na internete, takze nevidim problem - ked sa dokazes prihlasit na forum a napisat prispevok, urcite by si zvladla vygooglit si aj toto. A nasledne si skontrolovat ci veterinar vykonal vsetko o co si ho ziadala. So psami cestujem vsade mozne po Europe, vratane UK a nikdy som nemala problem - len treba trosku rozmyslat.

S MVDr. Belkom mam dobre skusenosti, na bezne veci je fajn. Pamatam si ho este z cias ked zacinal, v priebehu rokov mi liecil psy vela krat. Momentalne ho mam trosku od ruky, ale nedavno som s nim riesila jednu "pohotovost", ked som nezohnala nasu doktorku, bol velmi ochotny a sucku mi osetril napriek tomu ze som unho nebola uz roky. Susedka unho davala kastrovat macku, tiez bola velmi spokojna, aj s cenou, myslim ze ju to vseho vsudy stalo 50 EUR.
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 193

Re: Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Poslaťod katarina50 » Pon 05.12.2011 21:52

Neda mi tiez sa vyjadrit.
S mojim psikom sme k nemu chodili takmer od narodenia a po 15 a pol rokoch sme ho poziadali o poslednu injekciu.
Pocas tych 15 rokov mu minimalne 3 krat zachranil zivot svojimi vedomostami, pristupom, rychlou a presnou diagnostikou a vcasnou liecbou.
Myslim, ze nepatri medzi lacnych lekarov, ale nam to naozaj stalo za to. A kedze by sa mi zdalo nefer chodit k nemu len vo vaznych a problematickych pripadoch a na bezne veci niekam inam, chodili sme k nemu so vsetkym. Myslim, ze za tie roky to viem posudit a povedat, ze je naozaj dobry lekar.
katarina50
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Poslaťod hviezdicka » Pon 12.12.2011 11:30

mozem potvrdit, ze MVDr. Belko je naozaj dobry veterinar, boli sme u neho minimalne 3x, naposledy ked mi napadol krizenec vlciaka mojho psa, Zosil mu pod okom ranu, mal tam 4 stehy. Vyborny, ludsky pristup. Cenovo to vychadza drahsie, ale stalo mi to za to. Takisto som tam bola s ekzemom na papulke, dal nam ucinne masti, ktore zabrali. U druheho veterinara som bola 2x a ani raz lieky nezabrali.
Takze veterinu tiez odporucam.
hviezdicka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128

Re: Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Poslaťod cuttysark » Pon 01.10.2012 13:46

Aj my sem chodime s nasou obludou a sme velmi spokojni. Ma super pristup a skusenosti. Po novom ma uz aj RTG. :jop:
Obrázok Obrázok
cuttysark
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 819
Bydlisko: Hamuliakville

Re: Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Poslaťod Sallynka » Str 04.09.2013 13:37

Súhlasím s vyjadreniami na MVDr. Belka, je to lekár s vynikajúcim prístupom ako pre zvieratká, tak aj pre majiteľov. Zaujímalo by ma ale, či už ste dal niekto u neho čipovať psíka a čo to u neho stojí. So všetkým chodím k nemu, aj keď viem, že neni najlacnejší, ale tie cenové rozdiely, čo sú v celom BA kraji, tak sa obávam, či sa u neho doplatím s mojimi 2 psíkmi. Aj keď s čipovaním nesúhlasím, pretože podľa našej chorej vlády je zviera VEC, tak nechápem, prečo by sa mali veci čipovať. :ua:
Ak po smrti nejdú psi do neba, potom chcem ísť tam, kde oni.
Sallynka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Poslaťod Banshee » Str 04.09.2013 14:51

Minuly rok som tam bola s vrhom steniatok, za 1 cip som platila 13,50 EUR. Neviem ale ci to je aj s ukonom, robili sme viac veci (vakcinacia, pet pasy atd.). Kazdopadne u Dr. Belka som bola zatial vzdy spokojna, s dalsim vrhom tam planujem ist tiez. Bol aj vynikajuca psychicka podpora na telefone pocas porodu.
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 193

Re: Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Poslaťod Sallynka » Str 04.09.2013 15:26

Ďakujem za odpoveď, Banshee. Chodím k nemu úplne so všetkým a preto by som ho nerada obišla, ale kamoška niekde platila za svojho psa cca. 50 € a to sa mi zdalo strašne veľa, tak som sa až desila koľko to bude stáť u neho. Za dvoch chlpáčov to mám 100 € a za to im radšej nakúpim mäska a mäska. :smile: A naozaj, keby boli aj lekári pre nás ľudí ako je MVDr. Belko, to by bola radosť k ním chodiť.
Ak po smrti nejdú psi do neba, potom chcem ísť tam, kde oni.
Sallynka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Poslaťod Banshee » Str 04.09.2013 20:00

50 eur by len cipovanie urcite stat nemalo, ja som platila asi 145 eur za 3xcipovanie, 3xockovanie, 3xpet pas. A to pan doktor objednaval pre mna extra vakciny, pretoze tu znacku ktoru som chcela bezne nepouziva. Myslim ze to bola velmi prijatelna cena.
Banshee
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 193

Re: Dunajská Lužná - MVDr. Jaroslav Belko

Poslaťod Jana Michalikova » Ned 13.02.2022 1:13

MVDr. Jaroslav Belko je vynikajuci clovek aj lekar.
MUDr. Jana Michalikova
Jana Michalikova
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Späť na Veterinárne ambulancie