Switch to full style
Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra

Pravidlá fóra

Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.
Odoslať odpoveď

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Str 31.12.2014 13:46

Mne zas na Beskydskej vykurirovali psa z leptosirozy po tom čo inde netušili čo jej je a odporučili utratenie.

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Pia 13.03.2015 4:52

Fúha, tak toto čo som si tu prečítala snáď ani nieje pravda. Alebo sú dve kliniky Bennett???
Ja teda nemôžem povedať krivého slova. Ešte keď boli na Beskydskej ošetrili a zašili môjho prvého pudloša po napadnutí buldogom - myslím že to bol MVDr. Nemec, už si to presne nepamätám, bolo to dávno. A teraz som chodila s mojim druhým pudlom - 15,5r. a nemôžem povedať nič zlé, čo sa starostlivosti týka. Konkrétne Dr. Čegin a Dr. Dzivý. Nech sme prišli v hociakú dobu - okrem kontrol to bolo vždy v noci, vždy boli veľmi milý, ochotný odpovedať na všetky moje otázky, ku psovi sa správali veľmi pekne. Ja teda na týchto konkrétnych veterinárov iba :jop:

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Pon 27.07.2015 17:34

Bennett je super !!!!!!Prave taraz tam ma psika Jessy a neverila som vlastnym očiam ked som videla pristup a ochotu personalu :jop: mozem len povedat velke [b]DAKUJEM za ich prístup ked ich pacient a aj jeho majitel maju strach,obavy a nevedia co ich caka a či mu pomožu. Keby sa aspon z 50% chovali k nam ludom v nemocniciach Tak ako v BENNETE k zvieratam a to im platime odvody mesačne, pravidelne,omnoho viac či nám niečo je alebo nie .

P.dr Salajova,Willantova,dakujem Vam zatial za vsetko aj ked v boji este pokracujeme.

P .dr Kapalko ,su tu aj ludia ktory su radi že ste tu pre naše zvieratka a hlavne vo dne aj v noci v plnom nasadení :ahoj:
Všetci mate môj obdiv,nech to už dopadne akokoľvek, viem že ste spravili všetko co je vo vašich silách !!!
a za to mate moj velky obdiv.

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Štv 30.07.2015 8:30

Na prístup v tom starom Bennette som sa nemohla sťažovať ani ja, ústretoví, ochotní porozprávať, informovať... možno práve preto som sa nechala "učičíkať" a spoľahla sa na nich. Chyba... keďže liečba nebola ani náhodou úplne OK a s veľkou pravdepodobnosťou spôsobila horšie následky toho zranenia než mohli byť... Psa som si od nich prevzala po 4 dňoch, boľavého, že si ani ľahnúť riadne nevedela - pripisovala som to zraneniu. Na druhý deň ráno som musela utekať na veterinu zas, tentokrát už na tú svoju - večer som si z nej domov doniesla psa, ktorý po mne na druhý deň ráno hádzal loptičku, tak sa jej uľavilo... Že tá liečba nebola úplne vhodná mi po konzultácii potvrdili viacerí veterinári, takže nie len môj súkromný názor. Takže dôveruj, ale preveruj, sa mi zas raz potvrdilo :ua:

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Uto 04.01.2022 19:56

Benett klinika nikdy viac, študenti vam odovzdávajú psa po operacii, nevedia vam fundovane povedat nic k zdravotnému stavu, neviete, ci vobec lekar operoval psa, ale fakturu vam samozrejme vystavit vedia na vysokú sumu. My mame aj od viacerých ludi velmi zle referencie, nejde im o správnu diagnostiku, ale iba o peniaze a odflaknutu operaciu!
Odoslať odpoveď