Bratislava Lamač - Bennett

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: VetPoint Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 29.04.2010 12:42

Kto operoval zlomeninu?

Fu, bolo to cca 7 rokov vzad, takže ti to nepoviem na 100%. Skúsim sa spýtať rodičov, lebo to vtedy viac menej riešili oni. Ale je dosť možné že Kapalko.
Šlo o to, že sa tam mala dať platnička so šróbami a pes mohol na druhý deň behať. Namiesto toho sa tam dával kostný vštep, ktorý sa bral z druhej nohy, ten sa neuchytil, pes chodil asi 4 mesiace s dlahou, výsledok bol akýsi chrupavkový pakĺb v mieste zlomeniny. Podotýkam, že sa jednalo o 15 ročného psa, kde tá schopnosť hojenia je fakt nízka a doktor sa vtedy sral s vštepom, namiesto jednoduchého riešenia, s ktorým by bol pes čoskoro fit a nemusel zvyšné dva roky života pajdať. :ach:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod Janie » Pon 17.05.2010 19:42

Na tejto veterine infuzie tecu prudom , neviem aky ''coctail'' im tam pripravuju , ale spravila som par krat chybu a isla tam , lebo to bola kedysi snad jedina pohotovst o ktorej som vedela , suka po porode nechcela vobec zrat , tak samozrejme infuzky a infuzky a infuzky , po kazdej jej bolo zle a bola z nej uplne mimo , az kym po poslednej nedostala v noci tetanicke krce , kebyze sa neviem akym zazrakom vtedy nezobudim , nasla by som ju rano pravdepodobne udusenu dosledkom spazmu dychacich svalov....okrem toho ked dojdete v noci na pohotovst a veto si pred vami zacne listovat v knihe a tvarit sa bezradne lebo proste nema ani na zaklade vysetreni krvi a priznakov sajnu co by moholo psovi byt posobi to , ehm , viac ako neprofesionalne....a ked si za to nakoniec vypyta este aj styri tisic korun len nechapete ze kde ste to prave boli...
Janie
Nováčik
 
Príspevky: 39

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod Petka.b » Štv 05.08.2010 12:40

Ja musim povedat, ze som bola s Bennettom velmi spokojna. Objednala som sa k MVDr. Kapalkovi kedze sme mali problem s kolenom a on je ortoped. Vet bol strasne mily, super pristup, vsetko mi vysvetlil a este k tomu sme nic neplatili :jop:
Petka.b
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod Amy01 » Pon 09.08.2010 13:00

Pohotovosť je už v novej budove v Lamači, ordinácia by teraz mala fungovať len do 20:00 v pôvodnej budove.
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Bratislava, veterinarna poliklinika Bennett

Poslaťod Peta-zara » Ned 22.08.2010 20:08

My smer boli tiež v Bennette a tiež som bola veľmi spokojná,chodíme na tam z vážnejšími problémami a na očkovanie chodíme inde lebo sú vážne drahší.Boli sme tam s pokúsanou nohou a problémami zo žalúdkom ked vracala krv...hned nám všetko vysvetlili a poradili :jop: dali infúziiu a Zara úplne ožila...Síce sme neplatili málo ale so službami som bola spokojná :jop: To že sa stahujú nám úplne vyhovuje :)
Peta-zara
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Bydlisko: Bratislava DNV

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Poslaťod knedlovic » Sob 25.12.2010 14:37

ahojte, ja by som potrebovala poradit.
mame steniatko anglickeho bulldoga - ma 9 mesiacov. Povodne sme chodili inemu zverolekarovi - mvdr. riglerovi (poculi sme od vela psickarov ze je velky odbornik, a velmi dobry veterinar).

Uz od leta sme mali problem - psikovi sa pod lickom urobila gula velka asi ako vacsie jablcko. Nas zverolekar povedal, ze to moze byt bud uzlina, alebo slinna zlaza, a liecili sme to talbetami proti opuchom a antibiotikami s tym, ze kedze to nie je akutne, urobime z jari rozbor a podla toho doriesime co s tym - ze ked bude vacsi, aby aj pripadnu narkozu a operaciu znasal lepsie. Medzitym sa gulicka pod lickom zmensila asi na velkost pinpongovej lopticky.

Teraz asi pred 2 tyzdnami sa mu to vsak opat zvacsilo na velkost jablcka, a my sme chceli poznat aj nazor ineho veterinara. Tak sme zasli do Bennettu - pretoze na prvy pohlad sa nam klinika zdala velmi na urovni.
Tu psikovi hned do toho pichli, a zistili ze tam ma hnis, tak mu dali drenaz...lenze medzitym nam robili pecenove testy, rozbor krvi, mocu, sono...no vsetko. za 2 tyzdne sme tam boli asi 6 krat, a vzdy si vypytali cez 50eur.
No a vysledok vsetkych vysetreni - nas psik ma zle pecenove testy, mocove kamene, problem s nervom na nozicke, problemy so srstou a tu gulu pod uskom mu chcu operovat.

Som z toho nestastna:-( ...neviem, ci je mozne ze 9 mesacne steniatko ma tolko zdravotnych problemov...viem, ze anglicky bulldog je velmi problematicke plemeno, ale toto vsetko sa mi zda az prilis :-(
Predtym co sme chodili mvdr. Riglerovi - s nim sme liecili iba problem so srstou a ten opuch pod lickom. A teraz toto vsetko:-(

Nasmu psikovi chceme len to najlepsie. Ale nie som si teraz ista ci na klinike ked vidia majitela psika, ktori sa o psika boji, a je ochotny platit, tak robia vsetko aby aj platit, alebo je psik naozaj taky chory :-(

Poradte prosim!
knedlovic
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Poslaťod Amy01 » Pon 27.12.2010 22:28

Tak skús ísť ešte inému veterinárovi a uvidíš či mu zistí to isté, alebo niečo iné. Ja mám s nimi len dobré skúsenosti, odhalili aj také veci čo iný veterinári vôbec :ua:
Dobré skúsenosti mám s doktorom Nemcom, Čegiň-om, doktorkou Salajovou (neviem či tam ešte pracuje). Teraz je tam ešte taká nová mladá meno neviem, dlhé hnedé vlasy, tak tá nič moc teda.
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 24.01.2011 19:48

potrebujem poradit..tu je rozpis sluzieb ,ale nevidim ti pana doktora kapalka :nwm: a neviete kolko by stalo u nho ,priblizne ,vysetrenie dakujem :jop:

http://www.bennett.sk/?rozpis-sluzieb.html
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Poslaťod Amy01 » Pon 31.01.2011 20:21

Vyšetrenie čoho? treba si zavolať kedy ordinuje on :smile: skôr ti poradia.
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Poslaťod ZdenulkaM » Pon 31.01.2011 20:21

uz som sa objednala :jop:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Poslaťod yanetti » Uto 22.03.2011 15:11

Otras, otras a este raz otras...
Z kazdej strany pocuvam na nich staznosti..

Pred 7 rokmi som mala fenu bandoga, ale albinku, mala stale nejake problemy, no v Bennete este ked boli na Beskydskej mi ju totalne zhumplovali...

Najskor alergia, od lica az po prednu nohu zahnisane, zapalene, denne som platila 700korun, drhli jej to liehom, potom infuzie, kozne stery, nic nezistili (vsak co mohli, alergia, ktoru bolo treba zastavit, aspon zabranit hnisaniu)..
Som sa nasr..a, kupila sirove mydlo, repik, stav sa zacal zlepsovat, nakoniec zbehla inemu veterinarovi, dal mi sampon za 300Sk a bolo po alergii..:DD jeden kupel stacil... a samozrejme vyholit okolie rany... ani toto nevedeli..

Nehovoriac o sterilizacii druheho mojho psa, nechali jej zabudnuty kusok vajecniku, co uz nedokazal nik najst.... sterilizovana bola kvoli tomu, ze vkuse harala a mala falosnu kotnost, zapalene mliecne zlazy atd, operacia 6000sk, fena harala dalej, akurat bez krvi, ceciky sa nalievali nadalej, za cca 7 mesiacov sa jej zahadne zamotali creva a zomrela...

Takze asi tolko...:)
yanetti
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 95
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Poslaťod Pinklady » Str 23.03.2011 12:10

Ja som bola na Bennete este davnejsie a len mi cipovali psa, ale chudatko pes, strasne nieco, na druhy krat sa to podarilo a poriadne som sa zapotila. Su dost drahi na to, co robia. Ja neviem, ale radsej asi naliat peniaze do poriadnej veteriny v Cechach ako tu behat. A to o infuzkach som pocula aj videla, stale tam pocas cakania nejakeho psa napajali infuzkou vnutri...
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Poslaťod Niki » Str 23.03.2011 18:23

Ja som bola s nimi spokojná. Nukke asi pred dvomi mesiacmi štopkali totálne dohryzenú labku (asi 60 stehov). Robila to MVDr. Dlhá a labenka je v poriadku.
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Poslaťod Ingia » Sob 23.04.2011 22:33

Nedá mi, aby som po prečítaní reakcií na Bennett nenapísala svoj postreh. Moja 2 ročná fenka JRT bola minulý rok na tom veľmi zle. Vracala, hnačkovala a veľmi jej smrdela srsť (ako rybacina). Večer v ambulancii jej zobrali krv, spravili USG, RTG, dostala infúziu a injekciu, po čom nemala vracať, ale v noci a na ďalší deň jej bolo horšie, vracala už aj vodu. Už večer mi povedali, že má niečo s črevami. Tak na druhý deň ju operovali. Mohli ju liečiť tabletkami a infúziami, ale ako veterinár povedal, nemuselo to zabrať a možno by už bolo neskoro. Jednou operáciou ju aj sterilizovali, to mi volali, že či môžu urobiť aj tento zákrok, keď je už na stole. Po roku môžem povedať, že taký prístup môžem len CHVÁLIŤ !!! Mala celé brucho rozrezané, niekoľko dní vývod z brucha, ale všetko bez problémov. Ranu som jej natierala kalciovou masťou (až po vybratí stehov), na prechádzky chodila s plienkou okolo brucha, spala na čistých plienkách, jedla len diétne konzervy. Bola som na "OČR" (3 dni dovolenky), bola vo veľmi žalostnom stave, ale rýchlo ožívala a menila sa mi pred očami k lepšiemu, vrtela chvostíkom a jej očká dostávali tú iskru, čo mala pred chorobou. Muselo to byť niečo silne infekčné, lebo ona nebola jediný pes, ktorý to mal, jeden JRT bol tiež po operácii brušnej dutiny, ďalší veľký pes chodil na injekcie a infúzie ako my a psík mojich rodičov mal tiež to čo tá moja, ale pomohli jej infúzie a lieky. Nechala som tak dosť €, ale nemám jedného zlého slova na ich starostlivosť. Po roku nie je po jazve ani stopa, vôbec sa povahovo nezmenila, stále je taká skákavá, behavá a loptičková. :smile:
Ingia
Okoloidúci
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Re: Bratislava Lamač - Bennett

Poslaťod AndreaT » Uto 12.07.2011 10:11

My sme sa tu zatiaľ ošetrovali len raz, ale bola som spokojná. Dobre sa o nás postarali. Ošetroval nás MVDr. Dzivý.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie