dodávatelia mäsa

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod mirocl » Ned 23.05.2021 12:15

wer a tebe sa nedá v tom obchode dohodnúť, že by ti objednali, čo chceš, koľko chceš a by si si pre to len prišla? U nás na dedine takto bežne fungujem v obchodoch.
...sme nekonečným oceánom uväzneným v akváriu vlastnej mysle...
mirocl
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod wer » Ned 23.05.2021 14:10

Oni su hlavne aj brutalne drahi... nenazranci :ach: ja nejak na ceny (ani potravin pre mna) extra nepozeram, ale raz sa ma niekto pytal na cenu, tak som to pozrela... a skoro ma vykotilo. za bravcovy orez - co su uplne hnusne zglaby, ani nie svalovina - pytaju 3,20... :hmm: minule som vychytala v kauflande 4 kila bravcoveho pleca za 2,10 / kilo.
Takze si potrebujem najst ineho dodavatela...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Slausa » Ned 23.05.2021 15:49

to kukam celkom :oo: Ja mam stastie asi, tuto neexist ze by nieco co smrdiet nema smrdelo (a ani drzky nijak hrozivo nepachnu), ceny uplna pohoda si myslim (ale beriem dost aj mletiny) a kolkokrat take maso ze prehliadnut sa, hodim ho na panvicu. Kuraci orez za nejak 1,8 mali, ja to doma otvorim a to nie orez ale cele prsia. Jedina skoda je ze maju pomerne maly vyber a iba osobny odber
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Ulf » Pon 24.05.2021 13:21

mne je tiež celkom super si zbehnúť do Rovinky keby potrebujem, ale to sa mi dá keď bere pár kúskov, ale teraz jak vezmem 20 kilo, tak to mi je blbé prísť do obchodu a vybrať to :ha: ale asi sa spýtam, či by mi tam nemohli nechávať závoz a proste sa večer stavím.
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Ulf » Štv 27.05.2021 6:45

Ja fakt nemôžem nič pochváliť, lebo sa to zondie. Včera otvorím balík žalúdkov kuracích a fuj, tak smrdeli.. už som videla na farbe, že to nie je ok. Ale tak riadne som to vydrhla pod vodou a dala som. ale zvyšok, čo som nechala akože na ráno,do rána bol úplne fujki, rovno do koša. :ach:
A čo ja viem, si to tak pozerám, určite sa neoplatí všetko tam kupovať. Oni majú žalúdky kilo za 2,60 v jednote kupujem za 2,20... pečienky a srdcie, či už kuracie, alebo bravčové tak isto, v potravinách to je za porovnateľnú cenu + spoľahlivá kvalita. Minule som v Lídli narazila na akciu bravčové plecko za 2,90/kg, hneď som kúpila zo 4 kilá. Jak si to tak preberám, tam sa mi oplatí hovädzie, to za 3,50 v potravinách nebude nikdy a vnútornosti čo tiež bežne nedostať (ľadviny, držky – i keď tie ešte fyzicky na obchode nemali ani raz..)
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Elis » Štv 27.05.2021 6:56

A ja jsem minuly tyden vypnula velky mrazak.
zkousela jsem nekde objednat zavoz -ale proste ne. Maso pro psy z e-shopu vysplhalo do astronomickych vysek a je to hnus.
Zerou co koupim v malem kramku tady nebo v obchode pro lidi.
a na to mi zase staci ty 3 supliky....
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Ulf » Štv 27.05.2021 6:59

neblázni, akurát sme kúpili mražák. 10 kilo tam len tak zahučalo. Tak dúfam, že tento trend nedorazí aj ku nám. Pre mňa je strop 3 ečka na kilo pre psa, 3,50 som ochotná dať za tú hovädzinu. Viac ani omylom...
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Elis » Štv 27.05.2021 7:24

tak ja krmim prevazne hovezim, telecim 1,6 -2E za kusove platim.
ty barf shopy jsem mela na ostatni maso - ale oni chteji 2x tolik za hnusoby.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Elis » Štv 27.05.2021 7:26

Akorat varim maso na trenink :ha:
Prílohy
Screenshot_20210527-082527_Gallery.jpg
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Ulf » Štv 27.05.2021 7:51

a to kde máš také ceny za hovädzie... :oo:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod wer » Štv 27.05.2021 8:12

No ty vole, aj ja chcem! To kde mate tak lacno??? To je aky biznis barf, ked sa to tak vezme...
Ja krmim teraz prevazne morcacie a bravcove z obchodov. A vyjde ma to lacnejsie veru ako z barfshopov...
Takze, ulf, k nam to uz dorazilo... :heh: z barfobchodov beriem len to, co nedostanem v normal obchode.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Elis » Štv 27.05.2021 8:25

Mistni jatky a jejich mistni obchod je zdroj-10km od baraku to mam. A rozhodne na tom neprodelavaji :ha: neustale rozsiruji jak obchod, tak sortiment - ale taky letos uz 2x zdrazovali. ( krom toho hoveziho kusoveho -to je snad 5 let na tehle cene)
Ale treba jejich mletiny se nedaji srovnavat s nicim, co se da koupit v barf shopech. vzdycky je to naprosto cerstve a maso, zadna pasta. a chteji za to 0,8 E kdyz vezmu cca 12 kg. jinak 1E.

Jestli tenhle zdroj masa vyschne, jdu zase do grancli :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Ulf » Štv 27.05.2021 8:27

Treba chodiť večer do Lídla :heh: :heh:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Elis » Štv 27.05.2021 8:34

ale fakt :lol:
uz asi 5 let kupuju drubezi jen v obchodech pro lidi :ha:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod wer » Štv 27.05.2021 8:36

Elis :oo: :oo: :oo:
A ze preco ma barf vyjde ovela ovela ovela drahsie ako granule :ach: len javtu nic take v okoli nemam :plac:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Surová strava