dodávatelia mäsa

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Sunny » Pon 29.03.2021 19:38

Falco bolo super, ale dopravu zdarma maju az od takej sumy, ze nemam sancu to narvat do mrazaku a to mam velky pultovy len pre psy. A kaslat sa s nejakymi boxikmi sa mi nechce. Takze ja berem Vetamix tu v CR priamo od nich, mam uz vychytane co nam vyhovuje a rozne kombinujem, s kvalitou za mna spokojnost, nesmrdelo ani raz. Bravam cele kura mlete, hovadzie mlete, drzky, vemeno, bravcove s drobami, kuracie suciastky... rozvozove dni pevne dane, ale s casom je to tiez loteria, raz rano, raz poobede.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Slausa » Pon 29.03.2021 19:51

Offtopic: Sunny, netaktna cisto zvedavá otázka. Kolko taka tahava smecka zozerie? :heh:

Inak pozerám tych dovozcov a to celkom drahe :oo: Ze kilo drziek sa 2€. Tu kupujem za 1,20 co je celkom rozdiel
Miss you so much...
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 29.03.2021 20:07

Inak ten barfer ze dorucenie 1-10 dni?! Si robia prdel???
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Pon 29.03.2021 21:15

Offtopic:
Slausa píše:Sunny, netaktna cisto zvedavá otázka. Kolko taka tahava smecka zozerie? :heh:

Noo, 3xESP, jedna stará huska na dochodku + jej syn a jeden malý parson = cca 2,6kg masa denne + škvarky + príloha. Objednávam naraz tak 80 - 100 kilo :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pon 29.03.2021 21:59

Uf :heh: musim povedat ze som čakala trochu vyssie cislo ale ked tak ratam tak ja mam na vyse tyzdna to co ty za den :lol:
Miss you so much...
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pon 29.03.2021 23:57

me to taky prekvapilo, to zkrmim vic
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Uto 30.03.2021 7:07

Offtopic: Tých 2,6 je čisto maso, so škvarkami a prílohami som tak na 4,5 kile žrádla cca.V zime viac, v lete menej.
Ale tak ja mám žížaly, dokopy je to tak 130kg psov :lol: - stará huska má 20kilo a po kastračke má zimnú dennú dávku max 600g, letnú tak 450g, inak by z nej bola gula. Ten jej syn má síce takmer 30kg, ale hodne ľahko kŕmiteľný a okrem prechádzok žiadna záťaž, takže tiež toho moc veľa nepotrebuje. ESP majú 24-27kg a sú tak na kile denne, v zime a v tréningu o niečo viac. A 5 kilovú starú parsonku pomaly ani nerátam, tá zje 3 lyžice :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Surová strava