Plesnivý chlieb

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod meraja » Str 24.06.2009 18:57

no by ste sa divili.určite väčšina z vás si myslí,že totál blbina ale nepodceňovať.Napr.nášmu Hugovi a Osovi sme tiež dávali chleba pokiaľ sme nevedeli čo je to za svinstvo a úplne zahnisané.Ďalej ešte jeden pes bol to úplne zdravý a krásny pes dávali mu žrať chleba a nejakú polievku a oči nemohol ani rozlepiť.a je ich oveľa viac. No teraz si poviete a čo veď to mohlo byť spôsobené čímkoľvek no ale ako myslíte ja tomu verím.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod lusy » Str 24.06.2009 20:18

meraja ja svojmu tiez davam chleba. niekedy aj kazdy den dostane krajec. a nema ziadne problemy.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Kikz » Str 24.06.2009 20:38

Môj keď dostane konček chleba, uteká si ho zahrabať a keď ho po mesiaci náhodou vyhrabe (vtedy keď si ide zase zahrabať nový kus) vytiahne ho, a dovlečie pred dvere :lol: a potom sa starká diví že prečo má takú dorytú záhradu :ach: ale jej vina...keď mu to furt dáva a aj tak vidí že to tomu psovi nechutí :pac:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod meraja » Štv 25.06.2009 13:02

booože krajec to nikomu neuškodí,ale vies plnu misu.alebo viac
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Baarbora » Pia 26.06.2009 8:45

viem si predstavit suvislost vela chleba, malo masa a inych vyzivnych veci, co moze mat za nasledok nedostatocny prijem vitaminov a mineralov, nasedne oslabenie imunitneho systemu a ako prvy prejav zapal oci?
alebo je to len zhoda nahod a psi sa nakazili medzi sebou a chlieb s tym nema nic spolocne... kazdopadne, kazdemu je snad nad slnko jasne, ze chlieb ako zakladna zlozka stravy proste ee.
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Luciq » Štv 02.07.2009 12:42

kokos niektori ludia si vazne myslia ze pes je kontajner ... teda aj moj po mne dojeda lebo mi je luto zahodit, ale tiez rozmyslam dva krat co mu dam a co mu nedam v ziadnom pripade (napr zamocku zmes na spagety z konzervy v ziadnom pripade a plesnive cokolvek, tak to sa snad nebudem ani vyjadrovat)

na babku pekne krasne nahulakaj, a povedz jej ze nech ten chleba aspon pokraja na pasiky a vysusi a potom mu ho moze dat sem tam.

ja som sa raz obabrala, som mu pokrajala na kocky taky chleba na ktory ja uz som moc fajnova (este by bol dobry vo vajicku, ale ja lubim taky prave doneseny z obchodu) a dala som to do misky ze to vyschne .. no prdku borovu, lebo spodne kocky mi splesniveli :ua: tak som si ponadavala a cele som to zahodila ..
chlebik davam sem tam taky ususeny, alebo korku necham ususit a tu mu dam akoze mnamku:)
'Arguing over the internet is like running in the special olympics; even if you win, you're still retarded'
Luciq
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Vrakuna, Bratislava

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Indiaana » Str 27.01.2010 15:14

Border-cori píše:... no som jej to mala sto chuti vyliat na hlavu ...


Kika ty si zlá :ha: Ale aj moja starká toto večne robí, ale nehovorí, že je to penicilín :haha: Starý ľudia sú už raz taký :ua: A nepresvedčíš ich o opaku... :nwm:
Indiaana
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Indiaana » Str 27.01.2010 15:16

Border-cori píše:Môj keď dostane konček chleba, uteká si ho zahrabať a keď ho po mesiaci náhodou vyhrabe (vtedy keď si ide zase zahrabať nový kus) vytiahne ho, a dovlečie pred dvere :lol: a potom sa starká diví že prečo má takú dorytú záhradu :ach: ale jej vina...keď mu to furt dáva a aj tak vidí že to tomu psovi nechutí :pac:


Ja neviem prečo, ale Ricky si v živote nič nezahrabával, iba raz keď sme boli na prechádzke tak začal rozrívať krtinec :lol: A chleba nemá rád, ale za to má rád jablká a mandarinky :D Občas sa čudujem čo je to za psa keď dá prednosť jablku pred mesom :haha:
Indiaana
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Kikz » Str 27.01.2010 15:46

:heh: bože, môj mi zas raz zožral polku melóna :oo: ale nie toho červeného ale toho bieleho bože jak sa to volá :otaznik: dúfam len že to nieje nebezpečné pre psy alebo čo..ale to bolo asi pred rokom cez leto ..
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Indiaana » Str 27.01.2010 15:48

Diňu? :D Tikitánko žere zasa červené melóny, ale nie vo veľkom množstve :heh:
Indiaana
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Kikz » Str 27.01.2010 15:51

Nié nié diňu.ten biely melon.. ale neviem ako sa to volá :hi: :ach:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Indiaana » Str 27.01.2010 15:52

Aha tka to neviem čo myslíš :D Ale keď mu doteraz neprišlo zle tak to asi škodlivé nieje :no:
Indiaana
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Kikz » Str 27.01.2010 15:57

Offtopic: Ináč sme teda dosť OT ale no :ach: pýtala som sa mamy, je to žltý meon, nie biely :hi: a vypada tot akto:

Obrázok

Viem že by mu už z toho dávno bolo zle, keby to bolo škodlivé, ale u mojho psa človek nikdy nevie. Raz sa mu podarilo zjesť malému decku, tabličku čokolády a tiež žiaden následok :nwm: ale aj tak..istota je istota.
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod simi nova » Uto 16.02.2010 15:12

Indiaana píše:
Border-cori píše:... no som jej to mala sto chuti vyliat na hlavu ...


Kika ty si zlá :ha: Ale aj moja starká toto večne robí, ale nehovorí, že je to penicilín :haha: Starý ľudia sú už raz taký :ua: A nepresvedčíš ich o opaku... :nwm:


starka je starka, ale ani ona by snad nezjedla plesnivy chleba :ha:
simi nova
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Kikz » Uto 16.02.2010 15:17

Ooo vidiš a šak nech si dá jej nabuduce poviem.. však to je penicilín :hih: zdravé ! :lol:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava