Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod straka17 » Štv 02.02.2023 17:00

straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod Silvuch » Štv 02.02.2023 17:09

tak sem sa chystam uz niekolko rokov :lol:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6331
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod clupko » Pia 03.02.2023 14:22

tento som tiez zvazovala, ale mid si netrufam a short je malo :ha: tak sa mi za to nechce platit a socializovat
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod Aris » Pia 03.02.2023 15:39

Ja by som išla ten mini, ale naposledy som mala výčitky, lebo sa na mňa dve hodiny čakalo. Fakt som nevedela, že štandardne všetci mini bežia :pac: a mid je pre nás veľa.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod hewča » Pia 03.02.2023 15:55

a to nie je proti pravidlam bezat? :lol:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod Aris » Pia 03.02.2023 16:02

Myslela som si aj ja, ale na novomestskom dt som bola jediná čo mini nebežala a ešte som aj zablúdila. Išli tam ľudia aj podľa navigácie čo som myslela, že tiež sa nemôže. Vtedy mi to tak odpadlo od chuti a nebola som nikde.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod straka17 » Pia 03.02.2023 16:47

Offtopic: Na novomestský čakám kedy vyhodia termín, dobre vedieť :heh: Inak navigácia je vo veľa propozíciách ako doporučená výbava
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod Aris » Pia 03.02.2023 16:58

To bolo dávnejšie a podľa mna sme vtedy mali ísť podľa mapy. Ale možno som to len zle prečítala :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod Slausa » Pia 03.02.2023 17:59

Magori bežali aj mid fatru, prvy to dal za nejaké 4 hodiny. Ja som prišla posledná spomedzi žien, dvaja chlapi ešte po mne, ale ti mali nieco s nohou či čo.
Tiež na nas čakali, už snáď aj balili, aj guláš či čo som dostala studený jak psí nos, ale ten pocit ze som to dala a to som nas chcela po 5km disknut keď mi zle zostalo :hi:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1479

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod Mac Gie » Pia 03.02.2023 18:40

Slausa ja ťa obdivujem, že si šla sama :klobuk:

Ja som sa zatiaľ stratila na každom DT kde som bola :heh: aj s mapou, aj s ďalšími ľuďmi, aj smobilom netom :ha: ale len jeden mid bol nad 30km, v Slovenskom krase s Ľubkou, to sme šli jeden kopec po štyroch, to bolo 36km za nejakých 7 hodín alebo tak. Ja som myslela, že zomrem

O bezcoch na DT boli vždy búrlivé debaty, niektorí spomínali aj ľudí čo bežia na longoch, nechápem
Oni sa furt sťažovali, že je málo canicrossových súťaží a tak čo si spomínam. Bývalo to výživné čítanie :ha:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod straka17 » Pia 03.02.2023 19:26

No, CC pretek v dojazdovej vzdialenosti od Brna... konkrétne jeden. A potom som ešte niekde videla kategóriu canicross v nejakom "obecnom" dogtreku :prd:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod Mac Gie » Pia 03.02.2023 20:18

Offtopic: No ale ľudia si robia DT preteky preto, že chcú ísť DT, keď chce niekto pretekať v CC tak nech si spravia preteky, očividne je ich viac než dosť :nwm:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod straka17 » Pia 03.02.2023 20:24

Offtopic: Ja neobhajujem behanie na DT, sama to nechápem. Ale fakt je, že toho CC je málo a keď už, je to niekde v zadku pri hraniciach s nemeckom. Stále to nie je hitparáda
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod wer » Pia 03.02.2023 21:19

Offtopic: ja sice na dogtrekky nechodim, ale za mna - ak niekto na to ma, preco by nemal bezat..? Alebo aka rychlost je "oka"? :nwm: akoze ja mat mojho psa na voditku, isto mi je pohodlnejsi poklus, ako sa zapierat a brzdit ho.. a aj ked chodim na tury (pes navolno), tak bezne dole kopce zbehnem - mi pride trosku cudne to doslova zakazovat... :nwm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12686
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dogtrekking Fatranský Vlčko, 27.05.'23

Poslaťod Silvuch » Pia 03.02.2023 22:08

su diskusie, aj to oddelili na niektorych DT, ale su ludia, co bezia aj na tych nebeziacich a su ludia, co si aj skracuju... Tato sutazivost a hadky asi aj zabili DT na SVK, teraz mozme byt radi za tych par.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6331
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Ďalší

Späť na Pozvánky z minulosti