Trojdňový pretek - ako zorganizovať?

Pozvánky na rôzne psie podujatia.

Re: Trojdňový pretek

Poslaťod lucik » Štv 10.03.2011 11:58

Offtopic: starr, ako si sa socializovala - kedysi si na mňa pôsobila tak, že na akcie s viac ľuďmi ani nepáchneš a teraz :oo: :no: :jop:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6036
Bydlisko: Piešťany

Lovector - vektorove obrazy

Re: Trojdňový pretek

Poslaťod starr » Štv 10.03.2011 13:43

Offtopic: Bola som za posledné dva roky s mojim malým bastardíkom Dinčíkom-svinčíkom :lol: na pár orieškiádach a páčilo sa tam mne aj jemu, čiže mám záujem o ďalšie akcie :-). Ide o to, že to tam nie je vôbec také preľudnené a hektické, ako som si kedysi myslela, práveže je to tam také skôr komorné a rodinné. A nikoho do ničoho nenútia, čiže keď si chcem oddýchnuť od ľudí alebo od iných psíkov, tak sa odpracem niekam kúsok opodiaľ pod stromy alebo do trávy a tam sa trochu vystriem a asocializujem :) a o chvíľu sa môžem vrátiť do centra diania s plným nasadením :-D. Je to také free, to je super. A ďalšia vec, že som našla dvoch ľudí, ktorých podobné akcie bavia, čiže nie som v tom sama. No a všetky tieto tri faktory viedli k tomu, že sa už akciám nevyhýbam, ale ich práveže vyhľadávam. Teda niektoré ;-).
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3776
Bydlisko: behind the field

Re: Trojdňový pretek

Poslaťod lulu939075 » Pia 11.03.2011 23:14

UF dlho som tu nebola mala som pokazeny comp :ua: fuha no tak ak to ma teky uspech tak zecnem zistovat potrebne povolenia a mozme niečo spískať. Bude to určite neoficialne kedže nemam nijaky certifikat ani nič, ešte vyriešiť ceny do súťaže, any ideas na nejakych sponzorov? Skusim osloviť nejake internetove psie obchody nech si poskytnu aj reklamu alebo stanok na preteku. HM???
A jasne podla mna by to mohlo byť tak že každá disciplína by bola ohodnotená zvlášť a potom všetky dokopy, za každú by boli body ktoré by sa získavali takže vyhodnotenie iba samotná disciplína a majstri preteku - tj čim viac pretekov vím viac bodov, tím večšia čanca byť master of competition :ha:
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1592
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Trojdňový pretek

Poslaťod zeane » Sob 12.03.2011 8:30

hlavne skús osloviť organizácie pod ktoré by si to celé "schovala". Akciu tej veľkosti akej si predstavuješ 1. nedokáže zorganizovať jednotlivec 2. ani nemôže organizovať súkromná osoba... Mám silné pochybnosti, že by ti ako súkromnej osobe takéto niečo povolili. Prípadne oslov KKA Canea a porozprávaj sa s ľuďmi - organizovali deň psích hier, zhruba v tretinovom rozsahu tvojich predstáv a bolo to práce nad hlavu pre dobrých 8 ľudí... :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2395

Re: Trojdňový pretek

Poslaťod Jeasica » Str 16.03.2011 12:26

Ja plánujem tiež ale len jednodnový kynologický deň ale v Prešove možno že si budeme vedieť poradiť navzájom :jop:
Jeasica
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Bratislava

Re: Trojdňový pretek

Poslaťod lulu939075 » Str 16.03.2011 14:43

NO jasne určite ale ako zeane povedala sama nemám šancu chce to dalších ldí možno aj klub ktorému by som len posunula moje myšlienky, lebo fantáziu mám velkú ale bez ludí a kompetencii nemam šancu....
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1592
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Trojdňový pretek - ako zorganizovať?

Poslaťod Jeasica » Uto 10.05.2011 13:43

tak náš kynologický den má už termín 19.6.2011 takže nieje to až tak tažké.
Treba začat s jednoduchou myšlienkou a kyždy rok to vylepšit :jop:
Jeasica
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Bratislava

Re: Trojdňový pretek - ako zorganizovať?

Poslaťod starr » Str 11.05.2011 9:18

Hej, hej, presne tak, že postupne. Na začiatok nejaká jednodňová akcia by podľa mňa úplne stačila. Alebo na úplnýýý začiatok sa možno ponúknuť niekomu, kto už nejaké akcie robí, že by si mu nejakú pomohla zorganizovať, že by si sa tak zaškolila, napr. v oslovovaní sponzorov, zháňaní potrebných vecí, propagácie akcie, výrobe letákov, oslovenia veterinára na akciu a podobne. Aspoň ja by som teda na to tak išla, tak postupne.

Resp. ak chceš ísť do toho tak na ostrejšie, tak napíš nejaký konkrétny návrh, scénar, koncept s konkrétnou predstavou čo, kde, ako, kedy, načo a začo, a keď bude na svete už nejaká konkrétna myšlienka, prípadne aj s orientačným rozpočtom a proste nejakým cieľom, tak sa ľahšie spojí dokopy viac ľudí. Možno patria, ktorá organizuje Deň psích hier v Devínskej by Ti mohla byť nápomocná, možno partia z OZ Majme srdce, ja by som Ti možno tiež vedela poradiť, tak keď chceš napíš mi SS alebo mail, môžeme o tom hodiť reč, za to nič nedáme :-).

Offtopic: Napr. my s kamoškou uvažujeme, že by sme spravili dogtrekking niekde na západnom Slovensku, hlavne trasy mini, max. potom neskôr možno midi, aby sa vyhovelo lemravejším západniarom nezvyknutým na horské prostredie kopcov a iných terénnych nerovností :heh: a menej fyzicky či zdravotne zdatným ľuďom. Pôjdeme do toho pomaly a s rozumom, zatiaľ máme skúsenosti s organizovaním výstav (potkaních a morčacích), no a pomaličky si budeme zisťovať aj iné veci a budúci rok by sme možno začali robiť také "soft" dogtrekky na západnom Slovensku v okolí BA. Uvidíme :hi:. Keď to bude reálne, tak vás potom všetkých pozveme na "soft" dogtrekk :joint:.

No a tiež by sme sa nebránili napr. zorganizovaniu orieškiády (alebo pomoci pri jej organizácií) alebo možno nejakého iného dňa "psích hier", len to chce niečo konkrétne a viac ľudí s nadšením a vôľou dotiahnuť veci do konca :-).
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3776
Bydlisko: behind the field

Ako zorganizovať orieškiádu?

Poslaťod Bebis » Štv 20.12.2012 17:57

Máte nejaké rady ako na to? :angel:
Predpokladám, že treba zaistiť miesto, zohnať nejakých sponzorov a povymýšľať kategórie alebo aj nejaké súťaže...
A ešte ma napadli aj napr. nejaké ukážky dogdancingu alebo dogfrisbee, prípadne priblíženie nejakého plemena...
Ale čo všetko treba zariadiť, aby sa niečo takéto mohlo konať? tuším že v KE je potrebné u psov aj potvrdenie veterinára, že sú ok, v ktorým mestách to ešte treba, prípadne kde mám hľadať, ak je niečo také aj u nás?
Na čo ďalšie by sa nemalo pri podobnej akcii zabudnúť?
A ešte, kto by mal hodnutiť / "posudzovať" orieškov?
HELP :help:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1538
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Ako zorganizovať orieškiádu?

Poslaťod tera » Štv 20.12.2012 19:29

neviem, či to patrí zrovna do tejto témy, ALE
treba na to pevné nervy, strašne veľa času, nulové zábrany kvôli žobraniu cien/sponzorov, moderátor a hlavne plac, vybavenie (ozvučenie, prípadne DJ)
hodnotiť môže ktokoľvek, závisí, či to má byť orieškáda (detská porota, ľudia) alebo "akože" výstava :nwm: aj tak ti je rozhodca nanič ...
a najlepšie nebyť do toho hrrrr, treba si to riadne zvážiť, spraviť reklamu, mať mnoho známych psíčkarov :heh:
a či tam dáš ukážky dogdancingu alebo karate, to už je na tebe :nwm:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1917
Bydlisko: Horná Streda

Re: Ako zorganizovať orieškiádu?

Poslaťod Simba » Uto 22.01.2013 20:15

Už dlhšie premýšlam o čomsi takom a mám priestor...ale to je všetko...neviem akých by som zohnala sponzorov viem tak o jednom ktorý nemá so psami nič ale bol by ochotný sa zapojiť :yes: je to ťažké ale rada by som sa do niečoho takého dala...možno keby sme spojili sily :lol:
Simba
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43

Predchádzajúci

Späť na Pozvánky na podujatia