Ovocné pamlsky pre psíkov

Podeľte sa snami o Vaše recepty.

Ovocné pamlsky pre psíkov

Poslaťod kinderko » Štv 07.06.2012 22:49

Ahojte. Videla som tu podobných tém viac, ale nikde neboli ovocné pamlsky pre psíkov.

Našla som na internete ako ich jedna slečna vyrába, akurát chýba recept :lol: Asi to bude tým, že ich predáva :lol: Každopádne som jej napísala, či by nebola taká ochotná mi ich dať, len či odpíše, a ak áno, tak kedy? :hi:

Inak je možné nájsť ich tu http://www.facebook.com/media/set/?set=a.293071517381695.70330.191054637583384&type=3

Mňa najviac zaujali tie jablkové stromčeky, tam je zloženie: ovsené vločky, pšeničná múka, škorica, stúhané čerstvé jabĺčko

Ja som takéto ani podobné pamlsky ani nerobila, ale možno ak niekto robil, bude vedieť povedať približne koľko z čoho by tam dal :) A nesmiem zabudnúť ani na približný čas a stupne pečenia :smile:

Ďakujem vám za odpovede a rady, ak máte nejaké recepty na ovocné/sladké pamlsky pre psíkov, sem s nimi, rada ich uvítam a verím že aj ostatní :)
"Ak po smrti psi nejdú do neba, potom chcem ísť tam, kam oni."
"Pes má krásu bez márnomyseľnosti, silu bez krutosti a ľudské cnosti bez ľudských necností."
kinderko
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Ovocné pamlsky pre psíkov

Poslaťod Haleth » Štv 07.06.2012 23:03

Toto skôr do témy viewtopic.php?f=6&t=812
Zloženie tam máš, množstvo odoka, tak aby to malo dobrú konzistenciu. A taktiež čas a teplotu. Povedzme 150-180°C a minúty odhadneš podľa hrúbky, prípadne jeden vyberieš a skúsiš.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA


Späť na Recepty