Acana

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Acana

Poslaťod Grindcore » Str 15.10.2014 5:36

Su take stredne,v poho pre male aj velke plemena.
Grindcore
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3
Bydlisko: K.O.marno

Re: Acana

Poslaťod vavrena » Str 15.10.2014 10:44

Ivetka, ak myslíš, kde je najmenej chémie, resp. "čo najlepšie pre psíkov," nuž tak kŕm psíkov normálne - mäskom, kosťami (a zeleninkou atď). Je tu celá sekcia o surovej strave :smile: . Z granúl si vyberaj tie, ktoré konzervujú tokoferolmi a neobsahujú ďalšie ochucovadlá, a používajú kvalitné vstupné suroviny.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Acana

Poslaťod luciiik » Sob 18.10.2014 13:37

Grindcore píše:Su take stredne,v poho pre male aj velke plemena.

No radsej by som nejaku konkretnu mierku, ale vdaka. :jop: Uz su na ceste, takze uz ich riskneme. Ak to s nimi nepojde tak pojdu do utulku. Tam sa schrumu urcite. :smile:
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1617
Bydlisko: Nitra

Re: Acana

Poslaťod luciiik » Pia 07.11.2014 13:28

Takze moj pes zhnusene obchadza acanu pacifika a mna ide slaktrafit! :pac: Ak by mal niekto zaujem, je odobrate z balenia asi poll kila, mozem odvazit a mam 6,8 kilove balenie. Netusim co ine tomu psovi mam supnut. :ach: Vidim ze zje, ale s uplnou nechutou, proste mu nezapasovali. Ja som vedela ze si mam zohnat najprv vzorku az potom krmit. :hmm:
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1617
Bydlisko: Nitra

Re: Acana

Poslaťod Madnesska » Pon 10.11.2014 14:03

Skoda ze si skor nenapisala moja sa ide potrhat za acanou ale teraz sme brali vrece :D ... Orijen si neskusala?
Madnesska
Snoopy
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Veľký Krtíš

Re: Acana

Poslaťod luciiik » Uto 11.11.2014 11:43

Neskusala, asi nebudem experimentovat a ostaneme pri Trainerkach. Len som chcela nieco lepsie, ale on zjavne nema zaujem. Ked pojdem na vystavu, tak si pojdem pobrat vzorky do vsetkych stankov a uvidime. Len ono on prvykrat zozral len sa tak zaprasilo, aj druhy a potom zrazu nechcel. A neviem preco, ale odkedy miesame, pije asi dvojnasobne viac vody. :nwm: Ten moj pes je cely naopak. :lol: Ak o ne nikto neprejavi zaujem tak mam zbytocne vyhodene peniaze do luftu, ale primiesam ich postupne jednemu aj druhemu a verim ze sa spotrebuju. Alebo ich vezmem do utulku. Tam sa len zaprasi po takej mnamke.
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1617
Bydlisko: Nitra

Re: Acana

Poslaťod Jojko » Uto 21.07.2015 7:59

Caute,krmim 2 rocneho Bernskeho salasnickeho psa asi rok Acanou.Uz 4 dni nechce zrat granule.Surove maso,alebo chlieb a rozok zozere,ale granule nechce.Co mi poradite ?
Jojko
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: Acana

Poslaťod weron » Uto 21.07.2015 8:33

zmenit znacku granul mozno :nwm:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Acana

Poslaťod Jojko » Pia 24.07.2015 8:23

weron píše:zmenit znacku granul mozno :nwm:

Tak som kupil Firstmate,ale ani tie nechce zrat. Uz neviem co s nim mam robit.
Jojko
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: Acana

Poslaťod weron » Pia 24.07.2015 8:44

tak niektori maju psy ktorym sadne az piata znacka :no:
a ked ich nechce, zerie teda vobec nieco ?
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Acana

Poslaťod Jojko » Pia 24.07.2015 12:03

weron píše:tak niektori maju psy ktorym sadne az piata znacka :no:
a ked ich nechce, zerie teda vobec nieco ?

Zozere vsetko okrem granuli.Surove mase a kosti,polievku,suchy clieb,rozok.Predtym zral vsetky granule,Trainer,Acanu,Firstmate bez problemov aj pri zmene na ine granule
Jojko
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: Acana

Poslaťod elfinka » Pia 24.07.2015 12:39

Pockat kym prestane byt tak moc teplo, a potom az panikarit. Teraz nechuti velmi vela psom, vetka mi vravela ze im v poslednej dobe zacali chudnut aj psy co maju inak nekonecny apetit.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Acana

Poslaťod Nyssa » Pia 24.07.2015 13:05

tiež by som počkala, kým prejdu tie horúčavy. aj priateľova suka nežere už tretí týždeň poriadne. surové zožerie, ale granule nechce
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Acana

Poslaťod janka12345 » Uto 31.08.2021 14:37

Každému psíkovi sadne niečo iné, moje sa tiež za Acanou idú potrhať. Za mňa sú úplne top Acana granule, poznám dobre aj zloženie, skúšali sme aj mnohé iné značky a vyhovujú najviac pre malé aj väčšie plemená. Čo sa týka toho, že dávať psom iba mäso, pozrite sa na to, aké to mäso je a odkiaľ. A ďalšia vec je vyváženosť, ktorú poskytujú dobré granule.
Majiteľka 2 psíkov
Psie granule kupujem na https://nivadog.eu/
janka12345
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Acana

Poslaťod wer » Uto 31.08.2021 15:08

Reklama...?
Osobne nemam nic proti granuliam a argument, ze to je pohodlnejsie, by som brala, ale poukazovat na kvalitu masa pri barfe oproti tomu, co je v granuliach..? :ha: No asi nie... Ja viem, co davam psovi do misky a barfovanie ma kopu inych benefitov a naozaj sa to neda porovnavat s krmenim granulami..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy