BARDOG

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

BARDOG

Poslaťod nefritt » Uto 18.10.2011 11:47

Znáte někdo tohle finské krmení?
nefritt
Šteniatko
 
Príspevky: 67

Re: BARDOG

Poslaťod TiNuSsiQ » Pia 21.10.2011 9:58

Ahoj .. moja teta kupuje tieto granule alebo co to je .. a hovori ze su dobre :smile:
Ale kazde zviera ma iny zaludok ...
TiNuSsiQ
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: BARDOG

Poslaťod KikaNO » Ned 25.12.2011 15:52

Aj my sme ich zacali kupovat,tak som zvedava. Inac myslite,ze su to kvalitne granulky? :ua:
Ten, kto povedal, že šťastie sa nedá kúpiť, zabudol na šteniatka. Gene Hill
KikaNO
Šteniatko
 
Príspevky: 96
Bydlisko: Prešov

Re: BARDOG

Poslaťod bela2001 » Ned 25.12.2011 18:54

podla zlozenia celkom dobre,nie su chem. konzervovane,iba rozmarinom to je plus.Je tam dost vlakniny,to je celkom dobre-3 percenta,ale 7 percent popola a su lacnejsie,takze neviem,ja by som ich asi nekupila,je tam okolo 27 percent mäsa.
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: BARDOG

Poslaťod Marco Varhol » Ned 25.12.2011 19:36

Na taketo druhy krmiv pre chov hydiny staci len jedna ikona na obal :kak:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: BARDOG

Poslaťod KikaNO » Pon 26.12.2011 11:49

bela2001 píše:podla zlozenia celkom dobre,nie su chem. konzervovane,iba rozmarinom to je plus.Je tam dost vlakniny,to je celkom dobre-3 percenta,ale 7 percent popola a su lacnejsie,takze neviem,ja by som ich asi nekupila,je tam okolo 27 percent mäsa.


My s nimi prikrmujeme, kupujeme maso, a plus tieto granule, takze masa ma dost.
A ktore krmivo je take lepsie? Pre stredne plemena, kazdy preferuje nieco ine, toto nam tiez poradili,ze je dobre :nwm:
Ten, kto povedal, že šťastie sa nedá kúpiť, zabudol na šteniatka. Gene Hill
KikaNO
Šteniatko
 
Príspevky: 96
Bydlisko: Prešov

Re: BARDOG

Poslaťod bela2001 » Pon 26.12.2011 13:01

podla ceny,nizsej kvality a ceny su celkom dobre Arion,skusila som a aj chutili,ale uz s nimi nekrmim,staja do 24 eur velky mech,ale podla toho kde,potom este Brit premiovy-15kg adult 24 eur,lepsi je Brit Care-superpremiovy,12 kg 34 eur,Purina Dog Chow-15 kg 22 eur,celkom chutia,Bosch-15 kg 23 eur,Fitmin medium 15 kg 35 eur,Purina Pro Plan-14 kg 34 eur
Ja som s niektorymi krmila a celkom v pohode,ale teraz krmim lepsimi,ale daju sa sice uz by som ich im nekupila
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: BARDOG

Poslaťod hriva » Pon 26.12.2011 20:03

bela vsetko co si vymenovala je :kak: uz aj ten proplan....
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: BARDOG

Poslaťod bela2001 » Pon 26.12.2011 20:22

urcite lesie nez tesco granule,alebo coop jednota
lenze ked majitel toho psa nechce kupovat acanu,alebo nieco lepsie,tak sa nediv,ja viem ake su to granule,keby som mohla tak by som psovi varila a nekupovala granule,lebo z toho su nadory a je to aj dokazane,ale aj z vlastnej skusenost viem,tak mne tu nemusis nic hovorit
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: BARDOG

Poslaťod hriva » Pon 26.12.2011 20:29

tak ked vieš prečo potom radiš niekomu krmivo pre sliepky ako hovori Marco :haha: o nadoroch mi hovorit nemusis, pred par dnami mi pes umrel na rakovinu...... okrem toho su aj dobre krmiva ktore nestoja majland. taky trainer napriklad.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: BARDOG

Poslaťod bela2001 » Pon 26.12.2011 21:05

ani mne nemusis hovorit o rakovine...
velmi to je smiesne ze ludia nevedia dat psovi normalne jedlo,lepsie ako granule a prirodzenejsie,to nie je na smiech
a tie "dobre krmiva" tiez nie su take dobre a vyhovujuce
velmi "dobre" krmivo:Kukuřice, čerstvé kuřecí a krůtí maso (min.25%),dehydrované kuřecí maso,rýže, vepřové sádlo, dehydrovaná rybí moučka, dehydrovaný kuřecí protein, dužina řepy, pivovarské kvasnice,vitamíny a minerály, bioflavonoidy, kyselina
linolenová 3,2%, konzervováno vitamínem E.-Trainer Daily Medium

Kukuřice, čerstvé kuřecí a krůtí maso, rýže,dehydrované kuřecí a krůtí maso, dehydrované vepřové maso, vepřové sádlo, lněné semeno, dužina řepy, kukuřičný olej, dehydrovaná rybí moučka, extrakt čekanky, F.O.S. (Fructo-oligosacharidy), pivovarské kvasnice,vláknina hrachu,vitamíny a minerály, Algae spirulina (Arthrospira platensis) novozéndská slávka zelenoústá ( Perna canaliculus), jablečný extrakt,borůvkový extrakt, sůl, chlorid cholin, methionin,Aloe vera, ,vitamín E, inulin.-Trainer Natural Adult Medium Pollo,Rice&Aloe Vera
ta kukurica hovori za vsetko,co som sa pozerala na hoci aky Treiner,vsede je na 1. mieste kukurica,takze pre mna tieto granule nie
vidim ze sa riadis tym co povie marco,myslis si ze on ma vzdy pravdu a v nicom sa nemyli,mne to nevadi rob si co chces
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: BARDOG

Poslaťod hriva » Pon 26.12.2011 21:29

ked uz, nekukaj trainer daily,lebo to je nizsia trieda a natural ale trainer fitness.... s takou purinou dog chow sa ani zrovnat neda kedze ta purina, bosch, a brit okolo masa ani len neutekali. a pritom cena nie je o moc horsia ako trainer :no:
riadim sa tym co uznam sama za dobre, krmim najma masom a kvalitnymi konzervami, az v druhom rade granulami. a to urcite nie tymi pre sliepky ktore ty povazujes za dobre :heh: o krmive mam toho nastudovane dost. :no:
a okrem toho podla toho co a ako pišeš sa mi nezda ze sa v tom az tak vyznas
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: BARDOG

Poslaťod bela2001 » Uto 27.12.2011 12:40

ani mne sa nezda ze by si mala vsetko nastudovane
lenze pises tu o treiner -celkovo
tak ked treiner vyraba 2 druhy granule kde je na 1. mieste kukurica,tak ten 3. druh nie je o vela lepsi,nemyslis?
purina, bosch, a brit ze ani neutekali okolo mäsa,urcite tam nieco musi byt asi by to tam nenapisali a co by dali namiesto toho mäsa?tu spominanu kukuricu ako v treineri?
keby som bola bohata,tak ja psovi varim a nekrmim granulami takymi ako ty a "kvalitnymi" konzervami,lepsie je mäso nez nejaka konzerva,to hovori o vsetkom,ze je konzervovana
ja tie granule nepovazujem za dobre,napisala som ze by som ich nekupila,tak dobre citaj az potom komentuj
len si zastavas marca
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: BARDOG

Poslaťod Baarbora » Uto 27.12.2011 19:48

Offtopic:
bela2001 píše:Fitmin medium 15 kg 35 eur,Purina Pro Plan-14 kg 34 eur

za toto sa uz celkom slusne da nakrmit pes masom. ak pises, ze krmis uz kvalitnejsie, asi to bude aj drahsie. mam cerstvo kupenu acanu za 55€, to zodpoveda zhruba mojim beznym mesacnym nakladom pri krmeni masom a to kupujem maso u masiara. tak neviem presne, co myslis tym, ze ak budes bohata, budes krmit masom..
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: BARDOG

Poslaťod hriva » Uto 27.12.2011 20:52

Offtopic: bela, zbytočne sa uražaš... ako piše barbora, to maso ta vyjde rovnako ako granule. stači len chciet, hladat, zhanat....a nie trepat tu dve na tri
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Ďalší

Späť na Granule a konzervy