BARDOG

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: BARDOG

Poslaťod KikaNO » Str 28.12.2011 16:08

krista píše:Offtopic: ja len maličký OT pre porovanie cien.... za 15 kg odrezkov mäsa ,hovädzích srdc,obličiek atd. u mäsiara zaplatím max.15 evri... 15 kíl slušných granúl ma vyjde cca. 60 evri :oko:


:yes:
Ten, kto povedal, že šťastie sa nedá kúpiť, zabudol na šteniatka. Gene Hill
KikaNO
Šteniatko
 
Príspevky: 96
Bydlisko: Prešov

Re: BARDOG

Poslaťod bela2001 » Str 28.12.2011 16:29

my im to nemozeme ani davat,lebo jedna ma z toho zacpu a druha hnacku a je po tom hladna.proste ked nema granule ,tak jej strasne chybaju
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: BARDOG

Poslaťod hriva » Str 28.12.2011 18:56

tak potom si asi niečo robila zle :nwm:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: BARDOG

Poslaťod krista » Str 28.12.2011 19:18

Offtopic: bela...prepáč,ale mne sa zdá že ty hľadáš v prvom rade ospravedlnenie tvojho kŕmenia zo strany prispievajúcich :smile: ...veď sa nič nedeje,každý kŕmi ako vie,ako môže ako si to môže dovoliť (ako mu to dovolia) .Prestaň s výhovorkami typu "nedovolia mi to,robí to zle môjmu psovi " etc... a prvom rade si nepýtaj rady,keď sa ich nedržíš,ba dokonca ich vyvraciaš ... tak načo? :nwm:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: BARDOG

Poslaťod bela2001 » Str 28.12.2011 20:22

ale toto je pravda,len jeden tu pisal,ze ked mam niekoho rada,tak nie je nic drahe a stale mi hovori,ze pisem len o peniazoch,ze ked mam niekoho rada nie je nic drahe,a stele mi to vycita,a ze len ja pisem o peniazoch-na granule
neviem co som robila zle,ale ked to je 1 den,a ked jej nedam vobec granule,tak potom
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: BARDOG

Poslaťod Baarbora » Štv 29.12.2011 10:24

Offtopic: no nediv sa, ked najskor napises, ze nekrmis masom, lebo na to nemas, potom nekrmis masom, lebo ti to rodicia nedovolia a nakoniec nekrmis masom, lebo to psovi nerobi dobre :ach:
mne je to uplne suma fuk, ci m krmis, ale treba povedat narovinu, co je dovod. nechcem a bodka.

na tvojom mieste by som si pozrela davkovanie jedlotlivych granul, to, ze kupis 18kilo za 35 nemusi znamenat, ze vydrzia dlhsie, ako 13kilo za 40. S tvojim limitom by som ja bud do taste of wild, alebo acany. Acana holisticka je o malo drahsia, test of wild ma nizsie davkovanie...
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: BARDOG

Poslaťod bela2001 » Štv 29.12.2011 10:29

teraz davam acanu, celkom chuti,ale ma z nich vela exkrementov,tak ich uz nekupim,a test of wild su dobre granule?
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: BARDOG

Poslaťod hriva » Štv 29.12.2011 10:44

určite lepsie ako RC a podobne, ja som nimi krmila a nemozem im nič vytknut
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: BARDOG

Poslaťod Baarbora » Štv 29.12.2011 10:49

bela2001 píše:teraz davam acanu, celkom chuti,ale ma z nich vela exkrementov,tak ich uz nekupim,a test of wild su dobre granule?

ved si pozri zlozenie. myslim, ze tu maju aj samostatnu temu na fore.
mne pes z pacifiky neskutocne hnackuje, z ranchlands maval dost vela :kak: , najlepsie mu sedi lamb&apple... takze mozno by stalo za to vyskusat aj ine acany.
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: BARDOG

Poslaťod bela2001 » Štv 29.12.2011 11:09

ja som si pozerala uz tie granule,niektory pisu o nich v dobrom,iny zasa v zlom.a kde sa daju kupit za prijatelnu cenu?
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: BARDOG

Poslaťod Baarbora » Štv 29.12.2011 11:13

:pac:
nebavime sa tu cely cas o tom, ze kupujes granule zo zoofastu?
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: BARDOG

Poslaťod bela2001 » Štv 29.12.2011 11:15

ano,lenze v nejakej teme sa pise ze granule kupovane zo zoofastu su vyrabane z polska a chcela by som poznat aj inu stranku,lebo tam napriklad nie je treiner,arden grade,...
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: BARDOG

Poslaťod Baarbora » Štv 29.12.2011 11:19

vyrobcu granul podla mna nezistis nikde. a ziadne granule predavane v unii sa z ameriky nedovazaju, resp. neverim tomu, ze by sa dovazali. akurat maju fabriku niekde v EU, alebo mimo EU, na vyrobu.
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: BARDOG

Poslaťod bela2001 » Štv 29.12.2011 11:28

takze je to pravda ze sa tam vyrabaju?lebo som sa pozerala na royal a tam je napisana po anglicky:vyrobene -nie je tam kde,ale su tam kody a neviem ako to mam zistit cez tie kody.
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: BARDOG

Poslaťod Marco Varhol » Štv 29.12.2011 21:02

ano,lenze v nejakej teme sa pise ze granule kupovane zo zoofastu su vyrabane z polska a chcela by som poznat aj inu stranku,lebo tam napriklad nie je treiner,arden grade,...

RC: ROYAL CANIN POLSKA SP. Z O.O. Rzemieslnicza 20e 30-363 Kraków, POLAND

Citaj pozorne nie su vsetky vyrabane v Polsku. Nielen Trainer ci Arden Grange, ale aj ine znacky tam nenajdes aj ked tam boli ale bol im zruseny predaj.

Brand znacka musi mat svoje pravidla a ked je kriza tak vyrobcovia sa vrhaju na vsetky mozne sposoby ako predavat cez nastrcene velkosklady. Tym poskodzuju vlastnych distributorov a to je cesta nielen k zosmiesneniu znacky odhaleniu realnej ceny ale zaroven si ukoncuju dalsi predaj v kamennych obchodoch. Good Luck Eukanuba, Proplan, Royal Canin...
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy