Poke'mon GO

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Poke'mon GO

Poslaťod Kulunuru » Štv 28.07.2016 9:01

F.I.P. (Freeze In Peace) :lol:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Poke'mon GO

Poslaťod Lindchen » Štv 28.07.2016 9:02

FIP Pikachu :plac: . Jediný pokémon, ktorého ľúbim :plac: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Poke'mon GO

Poslaťod Shel-chan » Štv 28.07.2016 10:46

sa tváriš, jak keby si ty jedla zmrzlinu z mlieka :heh: či mi niečo ušlo??

Sent from my Passport using Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Poke'mon GO

Poslaťod Nyssa » Štv 28.07.2016 10:47

ehm, nechápem?
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Poke'mon GO

Poslaťod Lindchen » Štv 28.07.2016 10:58

Shel-chan píše:sa tváriš, jak keby si ty jedla zmrzlinu z mlieka :heh: či mi niečo ušlo??

Nechápem :heh: .
Plačem tu, že Pikachu musel zomrieť a ty tu o zmrzline :plac: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Poke'mon GO

Poslaťod Shel-chan » Štv 28.07.2016 20:35

jaaaaaj som sa nepochopila :heh: ja že pikachu máš rada len v zmrzlinovej podobe :heh: nevyšlo :heh:

Sent from my Passport using Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Poke'mon GO

Poslaťod martin_s » Pon 01.08.2016 13:37

Uz aj psy lovia pokemonov... :heh:


martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Poke'mon GO

Poslaťod Lindchen » Pon 01.08.2016 18:31

"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Poke'mon GO

Poslaťod Nyssa » Uto 02.08.2016 10:09

moschino, nepísala si to ty? :heh:
Dennik ne-trafenej baby
30.7.2016 Pokemon day alebo tazke uvahy na zaver
Idem s frajerom na navstevu do rakuska. Ako spravna ne-trafena zena mam vodicak,moj vraj normalny frajer nema. Fajn. Soferujem,on spolujazdec, 60km spolocnej jazdy pred nami. Pustim radio, dve minuty pocuvam ako hraju justina biebera, pre istotu zachrany mojho sluchu a zdraveho rozumu stisim radio,snazim sa nahodit debatku aby sme pokecali s frajerom. Dostavam stopku, vraj chyta pokemonov,nema cas.. fajn. Presli sme 15km. Idem tankovat. Spokujazdec sedi v aute. Idem platit, vraciam sa k autu ked tu zrazu kukam, ten chalan co s nim uz cestujem mlcky 15km nie je v aute. Obzeram sa, toho debila nikde. Cakam, cakam asi 5-10min. Vola mi. Vraj mam mu ist oproti,lebo isiel chytat pokemonov. Dviha sa mi adrenalin, ale idem, je to po ceste. Mozme pokracovat dalej. Vychadzame z mesta, dozvedela som sa o sebe vela veci: - vraj letim ako sialena po meste (striktne dodrzujem rychlost, ale chapem pri 50km/h sa asi tazko chytaju pokemoni)
- vraj neviem jazdit, lebo mu dva krat padol mobil pocas jazdy (chlapce sorry, slovenske cesty nie su ziadny luxus a ja mam rada svoje tlmice na aute, radsej spravim ysicku ako drbnut do jamy/kanala)
- vraj neviem spievat a mam radsej drzat hubu a mam vypnut radio, lebo ho to rusi pri chytani (milujem zvuk motora-moja vyhoda)
- vraj som hlucha a netoleratna, lebo som nezastavila a ani nespomalila na jeho prikaz, kvoli mne stratil pokemonov..
Prichadzame na hranice. Ten chalan vedla mna stale cumi do mobilu. Zrazu prehovoril, potesila som sa,ze konecne nahodime debatu a zabijeme mrtve ticho v aute. Mylila som sa. Zacal mi vysvetlovat story o pokemonoch... Nevydrzala som. Odstavila som na najblizsom parkingu auto. Ten dement nasiel pri aute pokemona. Fajn, rozdychavam. Snazim sa mu prehovorit do duse nech to uz necha tak. Neda si povedat. Uz nerozdychavam, chytam nervy. Vystupujem z auta. Idem na kavu niekam, surne potrebujem nieco na nervy. Zafarbena voda s nazvom "preso bez cukru" z automatu staci, nie som narocna. Zamkla som auto (priznavam zabudla som,ze ten dement sedi v nom). O 20min sa vraciam k autu. Stoja pri nom policajti. No do riti. Pridem k autu. Spolujazdcove dvere otvorene. Ten dement isiel niekam a nechal otvorene dvere. Policajtom nahlasili opustene, otvorene auto na hraniciach. Preveruju, ci je moje. Preveruju mna, ci nie som utecenec asi. Zistuju co sa stalo, ked som tu nechala takto auto. Tazko im je vysvetlit, ze som frajerka dementa, ktory chyta pokemonov. Chcu mi dat za nieco pokutu. Rozdychavam. V zivote som ziadnu pokutu este nedostala a to mam najazdeneho vela. Policajti mrkli na mna ockom, vraj mi nebudu kazit den. Oooo boze dakujem, ale ja aj tak ho uz mam pokazeny. Volam frajerovi,v ktorej riti je. Vraj ide peso do mesta,chytil uz dvoch pokemonov a mam ho prist zobrat do mesta. Sadam do auta, startujem, pustam na plne pecky radio. Moj oblubeny song, zacnem si spievat. Usmev na tvari a moje pohybujuce sa telo do rytmu songu a tachometer naznacuje,ze pokracujem v jazde, ale smerom na navstevu Nezdviham telefon. Premenovala som si frajera v mobile z "Matko" na "pokemonsky kok*t". Na druhy den sa dozvedam, ze sa neda so mnou zit. Vraj netolerujem jeho zaluby. Kvoli mne platil vyse 10€ za taxi domov. Vraj tak isto kvoli mne nechytil nejakeho vzacneho pokemona. Vraj tiez len kvoli mne musel ist domov namiesto na navstevu. Bol vecer. Zavladol u mna hlboky "matvpi*izmus". Sedim doma, pijem vinko. A tak rozmyslam ci mu ja vlastne v jeho rozvoji osobnosti a v rozvoji zalub nezavadziam. Mam mu dat na vyber? Bud ja alebo jeho zaluby adrenalinoveho sportu s nazvom Pokemon Go, ktory je adrenalinovy len pre mna? Hmm, silno rozmyslam. Rozmsylam aj nad tym ci som dobra frajerka. Ci by som sa ako spravna frajerka nemala venovat aj ja tomu sportu.. Odkladam vino bokom, prichadzam na to,ze moje myslienky uz plavaju na hladine alkoholu z jedneho poharika....
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Poke'mon GO

Poslaťod Kulunuru » Uto 02.08.2016 10:51

Nebyt toho ze frajer dievciny z pribehu sa vola "Matko", aj by som si myslel ze je to Moschino. :lol: Ale ktovie, mozno pri pisani zmenila meno frajera. :ha:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Poke'mon GO

Poslaťod hriva » Uto 02.08.2016 13:30

Uz som v klube aj ja. :ha:
Ale len okrajovo, moja hlavná náplň je farmville :haha:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Poke'mon GO

Poslaťod Margita » Uto 02.08.2016 13:37

toto nemyslia vazne :oo:
ja by som teda nanho vobec necakala,kvoli takej blbosti,ked si chce lovit nech si ide ale mna nech tym neobtazuje,a po takomto niecom by uz bol vlastne ex :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Poke'mon GO

Poslaťod lucik » Uto 02.08.2016 13:53

ako to funguje - zobrazuje tú istú príšerku viacerým chytačom na tom istom mieste? môj polovičiak si to stiahol, išli sme sa previezť po dedine, mne to ukázalo asi 3-4 príšery a jemu ani jednu. a samých červov mám, asi len 2-3 iných. a neviem čo ďalej.. asi nič, lebo to zapnem len úplne občasne náhodne a vôbec sa mi nechce venovať nejakým zložitým postupom a návodom a vývojmi a študovaním čo vlastne je cieľom.. :nwm: také neintuitívne to je akésik :nwm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Poke'mon GO

Poslaťod Nyssa » Uto 02.08.2016 13:55

malo by všetkým ukázať rovnako. ale včera sme boli s kamoškou a tam, kde ukázalo mne, jej nie a naopak :nwm:
a pritom chytila jedného, kvôli ktorému som ju vytiahla ešte navyše iným smerom a mne nič :ua:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Poke'mon GO

Poslaťod lucik » Uto 02.08.2016 14:01

a čo znamená vytiahla? na ako ďaleko v okolí vidíš ich výskyt? doma sa mi zjavil len doma alebo pred domom a toho som chytila normálne z domu, ale keď sme boli v pohybe, tak sa mi koľkokrát zjavil len tak zrazu, že "aha tam bol, a cúvla som".. drive in..
tak mu to asi nejako nefunguje, lebo fakt ani jedného, čo ukázalo mne, neukázalo jemu.. sa nasral a vypol to :lol:
dvoch som ulovila tak, že som na odpočívadle pri diaľnici čakala na kamošku, zapla som appku, príšery sa mi zjavili za autom, tak som ich chytila..
jaj a dole v rohu je niečo také, akoby sa dal niekedy niektorý vystopovať? ale neviem ako, resp. či je to stopovanie
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hry