Dogforácka stretávka v júli

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Slausa » Str 18.05.2022 16:14

jedina, koho z celej fotky spoznavam je fox od hrusky :heh:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Str 18.05.2022 16:52

ja poznám polku až trištvrte, ale niektorých len podľa psa :lol:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod janajka » Str 18.05.2022 19:51

Koľko bíglov. :lol:

Silvuch fotí? Bariačik tam sedí bez paničky.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Štv 19.05.2022 7:13

ja len niektorých psov :lol: okrem foxy tam vidím Shivu? Rebela s obsidianom, katkariinka očividne tiež, Baryho :lol: a vtipné, že veľké psy na rukách :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Štv 19.05.2022 7:27

Ja vidím aj Lindu a poznám psov aj vedľa Lindy :lol: nie som istá ale, žeby Lucy? :hi: a myslím, že vedľa Baryho je Bubo, katarínku poznám len podľa psa a vedľa Lindy nie je zuzkabluzka? ona mala/má tuším sučku takú čiernu...vedľa hrusky sú jej kamaráti turistický/rodina, nie som si istá, poznám len z fotiek...Darciu, Katku a Obsiho poznám osobne, aj hrušku som stretla a tiež mi hneď napadlo, že Silvuch asi fotí :lol:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Lindchen » Štv 19.05.2022 7:34

S tou čiernou sučkou je camon. A zabudla som už ako sa volal psík.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Liana » Štv 19.05.2022 7:44

Offtopic: presne v takychto momentoch mi je luto ze mam debila psa :plac: :heh:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Slausa » Štv 19.05.2022 7:51

Myslim, ze nie si jedina :lol:
Mozno dav psov urobi svoje a chilla aj zabudne ze jej hrabe a vresti na psy :lol:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Lindchen » Štv 19.05.2022 7:53

Už viem, predtým bola meddy ako užívateľ, aj psík sa tak volal. :lol:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Štv 19.05.2022 8:20

jasné, ja ju mám už roky fixnutú a KK :heh: a to ju tiež poznám osobne len jej nie je vidieť do tváre poriadne, aj som si vravela, že vyzerá povedomo :lol:

Liana píše:Offtopic: presne v takychto momentoch mi je luto ze mam debila psa :plac: :heh:

akurát včera? som nad vami rozmýšľala, či necchete socializačnú prechádzku, Hoya sa tiež bude správať ako debil takže by som aspoň nebola sama :heh: a je jej úplne jedno či ju chce dakto zožrať, ona sa chce kamarátiť s každým :lol:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Liana » Štv 19.05.2022 8:37

ja by som vas mohla akurat tak z dialky pozorovat dalekohladom, to je pre nu idealna vzdialenost :haha:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Lucy » Štv 19.05.2022 8:44

Mac Gie píše:Ja vidím aj Lindu a poznám psov aj vedľa Lindy :lol: nie som istá ale, žeby Lucy? :hi: a myslím, že vedľa Baryho je Bubo, katarínku poznám len podľa psa a vedľa Lindy nie je zuzkabluzka? ona mala/má tuším sučku takú čiernu...vedľa hrusky sú jej kamaráti turistický/rodina, nie som si istá, poznám len z fotiek...Darciu, Katku a Obsiho poznám osobne, aj hrušku som stretla a tiež mi hneď napadlo, že Silvuch asi fotí :lol:


jj ja som medzi Lindou a Hruskou..aj s mojou uz in memoriam dvojicou, kks wendusik este aka roztomila gulicka drobna

inac podla mna tam muselo byt viac ludi nez na foto..nebola tam aj Mairi? lebo ja mam pamatovu stopu, ze som isla v aute aj s nou :lol:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Štv 19.05.2022 9:14

Liana píše:ja by som vas mohla akurat tak z dialky pozorovat dalekohladom, to je pre nu idealna vzdialenost :haha:

a už bola medzi viacerými psami blízko? nepomohla by terapia šokom? či myslíš, že by ju kleplo? :lol:

inak ja sa už teraz hanbím za svojho psa :heh:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Lindchen » Štv 19.05.2022 9:21

Lucy, bolo tam oveľa viac ľudí. Aj mairi, aj Basha, aj Priscilla tuším a ďalší.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Štv 19.05.2022 9:39

inak ja sa už teraz hanbím za svojho psa :heh:


Ani nevrav :heh: ale ty máš ešte stále štenco :lol:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky