S - Rimavská Sobota

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

S - Rimavská Sobota

Poslaťod dogsite » Štv 03.01.2008 13:58

Je tu dakto z okolia Rimavskej Soboty?
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Poslaťod Silwuska » Štv 03.01.2008 14:09

To je pre nas ukrutne daleko...skoda...rada by som videla takych zlatusikov...vela ludom sa tieto psaky nelubia, ale mne teda ukrutne...uz som pocula aj nazory ze maju hlavu jak kybel :hmm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod dogsite » Štv 03.01.2008 15:01

tak to hej taku maju hlavicku,u nas v meste mame asi len traja buliky,a preto ludia zazeraju,ked som s nimi vonku. Kazdí si mysli ze oni su najnebezpecnejsie psy,a uz mi aj to vraveli ze ako mozem drzat take psy,ved oni žerú ludi,a pod. Na zaciatku som sa vela hadala s ludmi ale ma to uz vobec nezaujima ze kto co mysli. Keby aspon trochu poznali toto plemeno. Ved oni su ako mačičky,nikomu by neublizili. Aj ked som vonku tak sa tesia kazdemu. Ale to je hlavne ze stale taky sa ozyvaju ktorí maju tie mensie plemena a ich pes skace do mojich,tie male psy su agresory brutalne. Ale nam to nevadi. My máme radi vsetky psy s mojimi bambulkamy :3:
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Poslaťod Silwuska » Štv 03.01.2008 15:10

:smile: tak tak...zlate maciakta...poznam...maju take krasne mile ocka :hi:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod dogsite » Štv 03.01.2008 15:18

očka maju zlate ked sa zobudia,a hlavne ked už špekuluju že ako ukradnuť dačo zo stola :heh:
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Poslaťod Silwuska » Štv 03.01.2008 15:19

a ako si povahovo sadnu s druhymi psakmi??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod dogsite » Štv 03.01.2008 15:25

ako? chceli by sa hrat s kazdym aj s tulavim psom. Najradsej sa hraju s nemeckym ovciakom a labradorom,ale akoze im je jedno,len majitelom inych psov nie,lebo ked nas uvidia tak uz idu na druhu stranu alebo sa otocia a idu prec od nas. darmo im vysvetlujem ze neublizia. hm,to je uz len tak oni su "bojove psy" haha (neviem si ich predstavit)
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Poslaťod Silwuska » Štv 03.01.2008 15:30

Prosim ta...co si neviem predstavit....sak divaj na tie krvilacne oci :heh: :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod dogsite » Štv 03.01.2008 15:37

krvilacne oci??????????????????
mozno ma yorky haha len srandujem,ale skorej oni ako buliky

juj teraz uz cakam negativne prispevky,ak to taky precitaju ktorý maju yorkov

sorry :lol:
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Poslaťod Azshara » Sob 05.01.2008 1:32

Silwuska píše:No ved to sa mi presne na nich paci...tie "konske" hlavicky...je to take nezne...ja zas nemam rada vseobecne oblubenych sarpejov...proste sa mi nepacia...su taky smiesny...

No ako mne sa nejak extra nepáčia ale je to predsaalen pes, a pes jak je známo je najlepší priateľ človeka bez ohľadu na to ako vizerá :) :lol:
Sem ráda, Sem ráda, prsa mi rostou, chlupatí mi pampeliška budu nevěstou...
Azshara
Nováčik
 
Príspevky: 38
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Azshara » Sob 05.01.2008 1:36

dogsite píše:krvilacne oci??????????????????
mozno ma yorky haha len srandujem,ale skorej oni ako buliky

juj teraz uz cakam negativne prispevky,ak to taky precitaju ktorý maju yorkov

sorry :lol:

no, ako yorkou nemusim, a o tomto plemeni ktore obdivujes som citala nejaku knizku este na dovolenke... lmoc sa mi nelubia vizorovo ale pocula som ze tieto "bojove" plemena su milovnici ludi a panicka si nedaju... a co s a tyka tych jorkou, tak tiez su to psy, ale nepacia sa mi omnoho viac ako "bojove" plemena...... ale ja mam secky psy rada... preco? lebo "pes ma jediné životné poslanie, venovať svoje srdce"[J.R.ACKERLEY]
Sem ráda, Sem ráda, prsa mi rostou, chlupatí mi pampeliška budu nevěstou...
Azshara
Nováčik
 
Príspevky: 38
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod MisheliQ » Sob 05.01.2008 2:12

mne sa tieto psy ohromne páčia, sú také chutnučké...a určite by som takého chcela, ak by som mohla, čo vlastne teraz aj môžem..ideme sa sťahovať do rodinného domu ale to teraz uvažuje medzi viacerými rasami a si neviem vybrať a toto plemeno je medzi nimi tiež..a ak by sme ťa s tvojimi bambulami stretli s caesarkom, tak by nebol vôbec problém...keďže to sú sučky, ale ak by to bol pes, mala by som obavy.. :smile:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Rimavská Sobota

Poslaťod dogsite » Pon 07.01.2008 11:53

MischeliQ
ahoj ak budes mat cestu do RS tak sa ozvi a mozme sa stretnut a aspon spoznas trosku moje bambuly. Alebo ak pojdeme do Tatier tak sa ozvem.
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: Rimavská Sobota

Poslaťod Betka » Str 04.06.2008 18:50

Ja osobne Katku s bambulkami znááám :yes: . Chodíme spolu na cvičák :aaa: . Daisy a Lonny sú naživo naozaj kočky :jop:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Rimavská Sobota

Poslaťod renqa » Pia 22.05.2009 23:35

ja som z okolia RS, z Hnúšte... :no:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Ďalší

Späť na Stretávky