V - Košice

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

V - Košice

Poslaťod LadyTrixiKe » Str 26.12.2007 10:32

Caute je tu niekto z Kosic? ... rada by som sa sla prejst s nejakymi psikmi okolo hornadu alebo do lesoparku pri vodojeme kedze moje stena Black sa nejako nema s kym hrat v okoli (sami starsi psy)...
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Poslaťod Iwka » Str 26.12.2007 22:28

Z kosic su minimalne : Ivka, shaarka, shishi a schnauzee
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod schnauzee » Ned 06.01.2008 10:36

Ano, my sme s KE :smile: a radi sa prechadzame, takze sa kludne mozeme niekedy spojit...ale Feri je tiez velky havo, no este stena a hral by sa aj 20 hodin denne :lol:
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Košice

Poslaťod unicorn » Pia 14.03.2008 13:24

LadyTrixiKe píše:Caute je tu niekto z Kosic? ... rada by som sa sla prejst s nejakymi psikmi okolo hornadu alebo do lesoparku pri vodojeme kedze moje stena Black sa nejako nema s kym hrat v okoli (sami starsi psy)...

ak si z KVP, tak kazdy vecer okolo 19:00 sa stretava vecsia skupina psickarov, kde sa vyhraju velki i mali.
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: Košice

Poslaťod schnauzee » Ned 16.03.2008 10:17

unicorn, si z dolneho KVP? Ak ano, tak budes ten s tym maluckym hafanom, co ho dnes moj Feri (velke cierne strapate stena velkeho bradaca, nemotorne az hrom :heh: ) rano obskakoval :lol:

edit: tak uz mi je jasne, ze ano, ze sa jedna o Oscara... uz som si myslela, ze sem z KE ani nik nechodi :lol:
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Košice

Poslaťod unicorn » Ned 16.03.2008 12:25

tak tak, to sme boli my. ale sranda ze stale pre ludi co maju vecsieho psa, su ti druhi psi malicki :) ked pridem s oskarom niekde inde, tak vsetci vravia, ze aky je uz velky :)
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: Košice

Poslaťod schnauzee » Ned 16.03.2008 13:57

hehe, mi hovor :lol: predtym sme mali maleho psa, maleho bradaca a teraz, ked mame velkeho, zarzu sa mi tu vsetci psi zmensili :joint: A tiez ked mi niekto hovori, ze ako pes vyrastol, tak ja len pokrcim plecami, lebo ja to nevidim, pre mna je stale rovnaky, ked ho mam denno denne na ociach.
Ale Oscarko je zlatucky, clovek sa ani nenazda a tiez z neho bude velky pes.
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Košice

Poslaťod Poca » Štv 10.04.2008 9:57

Heh, aj mne sa vsetci psy zmensili, najlepsie je, ze si vsetci myslia, ze Bria (briard) je Nixa (stredná bradáčka), ktorá po 10 rokoch zrazu vyrástla :pac:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Košice

Poslaťod schnauzee » Štv 10.04.2008 14:35

neboj Poca, to je este stale dobre... ja som zazila aj to, ze si ktosi myslel, ze nas Feri je nas byvali hafan Alik, co bol maly bradac korenak a ze vyrastol a zmenil farbu :joint: ale to nastastie len jeden clovek tusim bol
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Košice

Poslaťod unicorn » Str 16.04.2008 13:31

co tak nejake mensie stretko aj so psikmi?
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: Košice

Poslaťod schnauzee » Str 16.04.2008 13:54

myslis mensie ako byva vecer pri ihrisku :joint:
my sa uz nevieme dockat, kedy sa budeme moct pripojit k ostatnym psikom, zatial musime byt veeelmi opatrny, ziadne narazy a pod., co je inak vo Feriho hre uplne bezne. Aj ked dnes sa rano pohral s Eny, lebo moj manzel akosi zabudol, ze este nemoze :pac: ale dufam, ze to bude ok, inak sa na neho budem veeelmi hnevat :nie:
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Košice

Poslaťod unicorn » Str 16.04.2008 14:48

no neviem ci je nas tu na fore viac kosicanov, ako sa stretavame vonku. ale tym mensim som myslel lokalne. cize nie celoslovenske dogforacke. ale kosicke dogforacke :)
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: Košice

Poslaťod schnauzee » Str 16.04.2008 15:33

nuz, tak som zvedava, ci sa to tu nejako nazbiera...kosicanov tu vela nie je, zatial.
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Košice

Poslaťod Jannka » Str 16.04.2008 18:05

aoooj, pripajam sa do klubu Kosicanov.My sme prosimpekne sidlisko Furca! :ahoj:
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Košice

Poslaťod unicorn » Pia 18.04.2008 9:24

vyborne uz sme traja :) ja so schnauzee sme z KVP
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Ďalší

Späť na Stretávky