Dogforácka stretávka v júli

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Ned 03.07.2022 8:57

Mishel prepáč, že ti Hoya zrolovala psíky, ju nie je šanca kontrolovať keď behá so psami lebo je všade zároveň :pac: väčšinu prechádzky som ju vlastne ani nevidela lebo bola vpredu s janajkou a dasken, akože ona normálne chodí kontrolovať dosť často či sme tam stále s ňou ale toto bola taká sranda, že si ani nespomenula s kým prišla :ach: ale zas ona nemá takmer žiadnu príležitosť takto blbnúť, tam kde bývame nie je s kým :ua: takže som ju proste nechala blbnúť, občas som mala pocit, že už shame dosť lezie na nervy ale tá jej to vedela pekne povedať...a na konci sa raz ohnala po Kobem :heh:

Inak Slausa, ja by som si strašne rada pozrela ako by reagovala na Suru, ona neide do konfliktu, vždy sa s každým snaží len skamarátiť
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod MisheliQ » Ned 03.07.2022 9:28

MacGie ja to ani neberiem, ze za to mozes ty, ale vidis, zodpovedny psickar si to hned vezme na seba. Hoya nebezala ich smerom, aby im dala taku supu. Bola to nehoda, ktoru nik nepredvidal, ze sa stane, ale pri takej turbo mysi som aj ja aspon mudrejsia a uz myslim, ze viem ako reagovat tak, aby bol aj vlk syty aj ovca cela :lol:

Janajka aha chapem. Tak super. Este lepsie sa z toho celeho nasho vencenia citim, ze aj ked tam hrozil konflikt, tak k nicomu nedoslo, lebo si vedela vcas zareagovat :jop: ty kokos, ze to bude az taka pohoda, by som fakt necakala :heh: Po vsetkych tych stresoch, co mam z toho, ked vidim inych psickarov :joint:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod dasken » Ned 03.07.2022 12:49

Podľa mňa tiež fajná vychádzka, zlaté psíky boli všetky. Akurát ten môj autista bol furt niekde vpredu a moc sa nezapájal do spoločenského diania. :heh: Aj sa ospravedlňujem, že sme tak „utekali“ dopredu, ale ja nie som teda moc zvyknutá na také vychádzkové tempo. A ariso a niektoré psiská mali aj tak pocit, že ideme moc pomaly, tak sme sa snažili držať s nimi krok. :lol:
A Donny je fakt krásavec, jak filmová hviezda a vôbec nechápem ako sa pes tak vie motať okolo majiteľky furt, za pätami, môj má úplne iný rádius :heh:
Domca, fotky krásne, ďakujeme :jop:
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Silvuch » Ned 03.07.2022 20:15

nabuduce moze byt stretko na zoske :lol:

krasne vam to vyslo a pekne fotecky... Dony je presne taky aj povahovo, ako som si predstavovala, gentlenman... A ze Hoya je viac magor ako Shama? :aaa: pomoooc
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod janajka » Ned 03.07.2022 21:03

Lebo shama má fázy, kedy pasie. A to leží a sleduje, a beží outrany ďaleko. Henta Hoya behá furt, bez prestávky a ide ako vlak, musíš niekedy uskakovat. :heh:

Veď Mac, kľudne s ňou hocikedy príď. Keď si tak sadli. :hi:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Pon 04.07.2022 14:22

Ja tiež mám tempo bežne rýchlejšie, len som sa snažila korzovať medzi všetkými a fotiť popri tom - no bola to challenge :ha: A Donnie sa tiež ťahal jak žuvačka z chodníka :heh:

Inak hej, on je matkin cecok :heh: okolo mňa sa drží stále celkom blízko a kontroluje si kde sa nachádzam :ha: takže Silvuch, hybaj do kólie :joint:

Shamu s Hoyou som len sem tam registrovala, lebo boli jak ohnivé strely :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod deny » Pon 04.07.2022 19:17

Podla mna Donnie posobil ako aristokrat, teda az na obcasne chvilky ked do teba vrazal. Fakt je to krasny a vyzera ze aj rozumny kus psa. Uzasny. To Kobe sa uplne odtrhol z retaze a nevedel co skor (teda vedel :hi: ) a kedze boli stale niekde vpredu, tak som na neho nemala poriadmy dosah. Aspon zaver vencenia som ho uz korigovala vzadu.
Ja by som nemala nic ani proti tomu keby mu Shama dala do drzky, ked ju otravoval, Hoya na to nemala cas ked lietala hore dole. Nezastavitelna. Mne by ani nedoslo ze moze prevalcovat niekoho, pretoze asi nema vela kil. Ale westiky to teda trochu okusili.
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Pon 04.07.2022 20:43

Hej no on bežne je úplný opak aristokrata :heh: toľko modrín a škrabancov od neho mám, že som to už prestala počítať :haha: ň
Mňa zas Kobe prekvapil, som čakala, že bude taký viac introvert a hľadieť si svojho... :ha:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod straka17 » Pon 04.07.2022 21:26

Offtopic: Donnie a rozumný :haha: :haha: :haha:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Str 06.07.2022 19:46

straka :haha: :haha: :jop:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod deny » Str 06.07.2022 20:31

A fakt taky bezne nie je? Sranda, ze bol taky utiahnuty v ten den. Asi ho zmohlo to cestovanie den predtym ako si vravela.
Kobe si vacsinou ide autisticky svoje, ale ked sa mu niekto zapaci, tak je blaznivy, casto hra aj ramena na vacsie psy. On aj keby tam mlade baby Hoya a Shama neboli, tak by si za obet vybral niekoho ineho. Aj ked som cakala ze ho to prestane bavit po case, ale bol tazko zastavitelny. Tolko psov pokope nestretol davno :ha:
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Pon 11.07.2022 7:38

On je fakt šiši pes :heh: len ako vyrástol, tak už nemá moc záujem sa hrať s viacerými psami naraz - si vyberie 1 a s tým blbne :lol: to aj tu v Brne, on sa už nechce hrať s viac ako jedným...a hej myslím že to cestovanie a zmena prostredia, noví ľudia, viacero nových psov tak ho to trochu zmohlo, lebo on sa bežne takto nevlečie mi za zadkom :lol: ale sme prišli domov a zvládal robiť blbosti :heh: :pac:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Offca » Uto 19.07.2022 11:19

Mne by sa zišli menovky k ľuďom :lol:
Janajku a Dasken identifikovať viem :heh:

Ozaj, podte dať dalšie stretko na Zoške, vybehneme si Skalnatu, ako za starých čias :smile:

(otazka v plene bola, ako sa ma Amaguk - väčšinou pracovne, už aj na FB je málo a cielene sa ho kvôli práci stráni, a LiENKA už je dlho v Cechách)
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Shel-chan » Štv 28.07.2022 13:04

kokos, a ja som toto zmeskala??? :pac: neschopak som uplny

podme dat teda asi novu temu - df stretko v auguste na zoske :joint:

Offtopic: a slausa ty nevymyslaj, sura by to uplne v pohode, dala, tak jak dala tu vystavu v nitre.
a skor nez sa straka ozve, tak aj vuk by to dal. tak ako dal v utorok zlate piesky cely cas navolno.


a vidite, ja poznam asi ze vsetkych :joint: ale bez psov by som to teda nedala. vsak ja som na fotke janajku nespoznala :haha:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Lindchen » Štv 28.07.2022 14:05

Tuto v okolí by som strašne rada šla, len musím sa na to nachystať o dosť dopredu, lebo robota. :ua:
Bubí by prišiel asi tiež, ak bude ok.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky