šteniatka

Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena

šteniatka

Poslaťod viki149 » Sob 03.12.2016 18:32

Viem blbá otázka ale čo už... :ua: Kedy myslíte že už môžu mať fenky šteniatka a kedy sa približne začnú hárať..viem že je to aj na internete ale chcela by som to vedieť od niekoho ,,skúseného,, kto už má fenku dlho :lol: :smile:
viki149
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: šteniatka

Poslaťod martin_s » Sob 03.12.2016 19:00

Ja len dufam ze neuvazujes o steniatkach od svojej fenky bez PP...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: šteniatka

Poslaťod kellee » Sob 03.12.2016 19:02

kedze mas psa bez PP fenka steniatka mat nema, nevies zdratovny sta v, nevies dedicne ochorenia a tak isto nevies zaistit, ci nahodou kryci pes nie je fenke pribuzny, lebo nevies dohladat povod
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: šteniatka

Poslaťod viki149 » Sob 03.12.2016 19:17

kellee píše:kedze mas psa bez PP fenka steniatka mat nema, nevies zdratovny sta v, nevies dedicne ochorenia a tak isto nevies zaistit, ci nahodou kryci pes nie je fenke pribuzny, lebo nevies dohladat povod

Viem že príbuzný nebudú :lol: ... :smile: a nejde mi o to šteniatka predávať ale nechať si ich pre seba.. a myslím že zdravotný stav má dobrý lebo pravidelne chodím k zverolekárovi :lol: :smile: :lol: :angel:
viki149
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: šteniatka

Poslaťod kellee » Sob 03.12.2016 19:18

akeho "plemena" je tvoja sucka? a aka je stara? a ako vies ze nebudu pribuzni?
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: šteniatka

Poslaťod viki149 » Sob 03.12.2016 19:21

kellee píše:akeho "plemena" je tvoja sucka? a aka je stara? a ako vies ze nebudu pribuzni?

Je to bígl..Bude mať 27.12 6 mesiacov.. a proste to viem lebo som jej súrodencov videla :smile: :lol: :no:
viki149
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: šteniatka

Poslaťod kellee » Sob 03.12.2016 19:26

tak typujem ze fena nemala stenata iba raz a navyse nemusia to byt len bratia pribuzni su aj strykova, stari rodicia a tak dalej, toto odsledovat nevies, lepsie by si urobila, keby si na nejsteniatka nemnozila, je to zbytocne utulky su plne, fenka je navyse este stena a ty uz premyslas nad jej vlastnymi potomkami? :ach:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: šteniatka

Poslaťod viki149 » Sob 03.12.2016 19:29

kellee píše:tak typujem ze fena nemala stenata iba raz a navyse nemusia to byt len bratia pribuzni su aj strykova, stari rodicia a tak dalej, toto odsledovat nevies, lepsie by si urobila, keby si na nejsteniatka nemnozila, je to zbytocne utulky su plne, fenka je navyse este stena a ty uz premyslas nad jej vlastnymi potomkami? :ach:

Ja viem že je to šteňa tak myslím dopredu :ach: :ua: a svojich psov by som do útulku nedala nikdy :ua: :ua: :ach:
viki149
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: šteniatka

Poslaťod martin_s » Sob 03.12.2016 19:29

viki149 píše:Viem že príbuzný nebudú :lol: ... :smile: a nejde mi o to šteniatka predávať ale nechať si ich pre seba.. a myslím že zdravotný stav má dobrý lebo pravidelne chodím k zverolekárovi :lol: :smile: :lol: :angel:

Ak bude mat povedzme 8 steniec tak si ich vsetky nechas? To ze chodis k veterinarovi je sice pekne ale on hodnoti momentalny stav a aj to nemusi najst vsetko... Ide skor o dedicne choroby, vyvojove vady, atd. A to ze ti povedali ze to je bigl, podoba sa na bigla neznamena ze to skutocne aj bigl naozaj je, t.j. ze tam v predkoch nie je aj nieco ine...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: šteniatka

Poslaťod kellee » Sob 03.12.2016 19:31

az nato, ze nebudes schopna si nechat 10 steniat, ak ich porodi tolko. predas a uz viac o nich pocut nebudes a ani nezistis ked sa niektore tvoje steniatko ocitne v utulku, navyse porod je velka zataz pre fenu ona steniatka nepotrebuje, naco by ti boli?
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: šteniatka

Poslaťod viki149 » Sob 03.12.2016 19:37

kellee píše:az nato, ze nebudes schopna si nechat 10 steniat, ak ich porodi tolko. predas a uz viac o nich pocut nebudes a ani nezistis ked sa niektore tvoje steniatko ocitne v utulku, navyse porod je velka zataz pre fenu ona steniatka nepotrebuje, naco by ti boli?

tak chcela som sa len opýtať.. keby tu má niekto charakter :ua:
viki149
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: šteniatka

Poslaťod viki149 » Sob 03.12.2016 19:38

martin_s píše:
viki149 píše:Viem že príbuzný nebudú :lol: ... :smile: a nejde mi o to šteniatka predávať ale nechať si ich pre seba.. a myslím že zdravotný stav má dobrý lebo pravidelne chodím k zverolekárovi :lol: :smile: :lol: :angel:

Ak bude mat povedzme 8 steniec tak si ich vsetky nechas? To ze chodis k veterinarovi je sice pekne ale on hodnoti momentalny stav a aj to nemusi najst vsetko... Ide skor o dedicne choroby, vyvojove vady, atd. A to ze ti povedali ze to je bigl, podoba sa na bigla neznamena ze to skutocne aj bigl naozaj je, t.j. ze tam v predkoch nie je aj nieco ine...

nejaký si múdry :ach: :ach:
viki149
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: šteniatka

Poslaťod kellee » Sob 03.12.2016 19:39

lenze tu ma chrakter kazdy a nechce aby si produkovala dalsie steniatka, ked ich je kopec v utulku a tie potrebuju domov, radsej sa venuj so svojou fenkou nejakemu super sportu, alebo cviceniu, tym jej budes prospesnejsia a ze ich je pre bigla viac nez dost
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: šteniatka

Poslaťod martin_s » Sob 03.12.2016 19:39

viki149 píše:tak chcela som sa len opýtať.. keby tu má niekto charakter :ua:
No zjavne radu ani nechces...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: šteniatka

Poslaťod viki149 » Sob 03.12.2016 19:42

martin_s píše:
viki149 píše:tak chcela som sa len opýtať.. keby tu má niekto charakter :ua:
No zjavne radu ani nechces...

ja berem to že máte aj pravdu :ach: len proste pre vás sú psy bez pp ,,bastardi,,
viki149
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Ďalší

Späť na Všeobecne o plemenách