Výber správneho plemena pre mňa

Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod straka17 » Pia 17.09.2021 14:10

... podenca fakt nie :) Nie nadarmo nie su medzi chrtmi
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod Mac Gie » Pia 17.09.2021 15:28

Shel-chan píše:
Mac Gie píše:Shel a pri sheltiách si prečo nespomenula ako rady štekajú? :angel: :lol:

lebo som sa sustredila na ine v prvej skupine :heh: ale hej, kolie a sheltie rady stekaju.
ale kto si ako urobi, tak ma - moje sheltie zvyknu ludia chvalit, ake su tiche :nwm: a oproti inym psom (a teda aj inym sheltiam a koliam) su fakt tiche - mne samej dost vadia psy co nevedia zavriet hubu. vela psov napriklad huci alebo knuci, ked sa nudia... z toho by ma porazilo.

shayla je napriklad na mna ustekana, ale steka len ked sa nahana s inymi psami. keby som nemala joycu, tak sa to nedeje jak je rok dlhy. a steka (ale dost malo) pri agilitach a ovciach, a to sa bezny clovek tiez s tym nema sancu stretnut.

Shel ja predsa viem :lol: a viem, že tvoje nie sú až tak uštekané, len som podotkla, že je to pre nich celkom typické a jasné, že každý je individuál a sú tiché aj uzjepané psy v každom plemene :yes:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pia 17.09.2021 21:09

jasné :yes: ja len keby niekoho zaujímalo vysvetlenie.

straka, prečo? a čo to má s tým či sú medzi chrtmi?
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulf » Sob 18.09.2021 5:35

Poznamka pod ciaru, nad chrtom ako vyslovene turistickym psom ani neuvazovat... koniec hlasenia.. :ha: len ked sa tu mihlo slovo chrt. :ahoj:
Pravda je dcérou času.
Ulf
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Offca » Str 22.09.2021 10:53

Ulf píše:Poznamka pod ciaru, nad chrtom ako vyslovene turistickym psom ani neuvazovat... koniec hlasenia.. :ha: len ked sa tu mihlo slovo chrt. :ahoj:

Na toto poznanie mi stačil aj polochrt :haha: :prd: :prd: "Tu ma nechaj, tu umriem..."
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Všeobecne o plemenách