LABKA - co sa stalo?

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Co si myslite, ze ma pes s labkou a co mam robit (1neopravny hlas)?

Poprhlila sa o rastlinu.
1
20%
Pichla sa bodliakom.
0
Nehlasovalo
Nieco sa tam zapichlo.
0
Nehlasovalo
Ide o chorobu.
0
Nehlasovalo
Nieco iné.
0
Nehlasovalo
Treba pockat, pes sa zo vsetkeho vylize.
1
20%
Treba navstivit vet., je to predsa odbornik.
3
60%
 
Celkom hlasov : 5

LABKA - co sa stalo?

Poslaťod blabla meno... » Uto 07.11.2017 16:43

Dobry den, prosim Vas, potrebovala by som pomoc. Moja fenka si stale olizuje zadnu labku, ktoru ma potom cervenu a teplu. Po preskumani som zistila, ze ma na hlavnom vankusiku taky jemne biely fliacik, ale je to cudne, vyzera skor ako mozol. Ak sa ho dotknem, stiahne labku, zvazovali sme, ci sa nemohla poprhlit na nejakej rastline pripadne poranit bodliakom.(rada lovi mysi na poli). Je to mozne? Poradte, ak mozete, pripadne dajte vediet v hlasovani... Dakujem Vam ludkovia dobri.
blabla meno...
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: LABKA - co sa stalo?

Poslaťod Margita » Str 08.11.2017 10:16

Redaktor Z nového času?:-D a veterinár ako zahlasoval?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: LABKA - co sa stalo?

Poslaťod katkariinka » Str 08.11.2017 10:21

ako dlho to trva?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: LABKA - co sa stalo?

Poslaťod Vikiki22 » Str 08.11.2017 18:29

Pravdepodobne tam bude niečo zapichnuté a už zapálené. Určite by som sa nehrala na tipos bingo na fóre a išla to dať vyšetriť k veterinárovi. :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ


Späť na Úrazy