Pohryznuty pes inym psom

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Pohryznuty pes inym psom

Poslaťod plus » Pon 08.08.2016 16:10

ja suhlasim s tym, ze clovek si to vycita, lebo psa v 100% pripadoch musi ochranit majitel sam, kedze ma za neho 100% zodpovednost, ale to nic nemeni na mojom nazore, ze ak niekto zautoci, tak taktiez ma niest zodpovednost. ten co by hadzal otravene granule, mal by ist sediet natvrdo a nadlho,* a ten co ma psa, ktoreho neustrazi a poskodi ineho, mal by uhradit (aj ked, nechce sa mi zas polemizovat ci 49% alebo 51%.)

*aby sa to nezopakovalo..
plus
Nováčik
 
Príspevky: 36

Re: Pohryznuty pes inym psom

Poslaťod naja » Pon 08.08.2016 16:12

Pus, dam ti radu, chod s tym na sud :lol: a plat zas svoju hlupost :angel: .
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

Re: Pohryznuty pes inym psom

Poslaťod plus » Pon 08.08.2016 16:15

na sud asi tazko, so skodou za 120eur..
plus
Nováčik
 
Príspevky: 36

Re: Pohryznuty pes inym psom

Poslaťod naja » Pon 08.08.2016 16:24

No tak policia priestupkove riesia oni a uvidis co ti na to povedia :lol: .
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

Re: Pohryznuty pes inym psom

Poslaťod plus » Pon 08.08.2016 16:29

opytam sa, dam vediet..
plus
Nováčik
 
Príspevky: 36

Re: Pohryznuty pes inym psom

Poslaťod iDzavo » Pon 09.01.2017 13:50

Dobrý prosím vás, dnes sme boli na prechádzke so psíkom (Sib.HusKy), všetko v poriadku a zrazu odniekiaľ z ulice sa na nas rozbehol myslím že to bol ešte mladý beagle, štekal a pohryzol môjho do nufaku. Hned som začal nadavať a odohnal ho. Šla trošku krv, má to také odrené,stačí to len umyť a myslíte že to môže byť niečo vážne? Neviem čo ešte urobiť.
iDzavo
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Pohryznuty pes inym psom

Poslaťod Sunny » Pon 09.01.2017 23:01

Vydezinfikovat zriedenou Betadinou a sledovať, či sa to náhodou nezapali. Ale ak je to len skrabanec, tak to myslím bude ok.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Pohryznuty pes inym psom

Poslaťod sith » Ned 30.07.2017 20:50

Dobry den,

pytal som sa sice v inej teme, ale skusim aj ty, riesili ste "odskodne", najma ak sa zda ze to bude vacsie? ranu psovi osetril vet, ale kedze pes asi nieje schopny vyjst do schodov, musim zrusit dovolenku, a teda celkove priame naklady budu cca 1000 eur?
sith
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 61

Re: Pohryznuty pes inym psom

Poslaťod vavrena » Ned 30.07.2017 21:27

To už si rieš cez právnika, resp. trestné oznámenie, pochybujem, že ti niekto preplatí dovolenku.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Predchádzajúci

Späť na Úrazy