Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne útulkov.
Odoslať odpoveď

Projekt www.lacnesteniatka.sk

Str 10.10.2012 9:57

Obrázok

Za pekným obalom sa skrýva utrpenie

Obchodovanie so zvieratami sa stalo hitom! Úprimne, vždy to hraničilo s princípmi etiky a humánnosti, no za posledné obdobie je situácia doslova alarmujúca. Milovníci zvierat a ochranári bijú na poplach!
V dôsledku chýbajúcej legislatívy sa na Slovensku ročne rodia stovky až tisícky šteniat! Za všetkým je biznis!
Zisk, „výhodná“ kúpa a chov módnych plemien sú prvoradé. Zdravie zvierat, kvalita chovu a podmienky odchovu idú do úzadia.

OZ Majme srdce v spolupráci s OZ Pes v núdzi a OZ Psia duša sa rozhodli túto situáciu zmeniť a oboznámiť s touto problematikou čo najširšiu verejnosť. Koncom septebra bola spustená celoslovenská kampaň proti množiteľom a týraniu zvierat na stránke http://www.lacnesteniatka.sk

Cieľom tejto stránky je oboznámiť (nielen) budúcich majiteľov psov o problematike množiteľstva. Môžete tu nájsť množstvo rád ako spoznať správneho chovateľa, ako ho odlíšiť od tých, ktorým ide len o peniaze. Dočítate sa o rozdieloch medzi psom s preukazom pôvodu a bez. Nájdete tu tiež skutočné príbehy psíkov, ktorí prešli týmito „zvieracími koncentračnými tábormi“.

Kampaň môžete podporiť aj VY, zdielaním a šírením príbehov na stránke, aby sa o problematike dozvedela čo najširšia verejnosť. A ak sami máte zlú skúsenosť s množiteľom, budeme radi ak nám pošlete váš príbeh na ozmajmesrdce@gmail.com

Re: Projekt www.lacnesteniatka.sk

Pia 26.10.2012 8:55

Je to super projekt, treba stale sirit osvetu, lebo mnoho naivnych ludi si stale kupuje psikov bez PP, a to je najvacsim kamenom urazu a dovodom katastrofalnej situacie v KS a utulkoch. Mnohi su len cisto ignoranti ktori chcu steniatko za lacno a podporuju kseftarov obohacujucich sa na ukor zivych tvorov.
Velmi vitam takuto informacnu kampan a iniciativu a drzim palce! :jop:

Re: Projekt www.lacnesteniatka.sk

Pia 26.10.2012 13:07

Vďaka za podporu BarboraA
Máme novinky :smile: DNA, Šegi 100 a Mišo Biely sa spojili, aby sa stali hlasom tých, čo hovoriť nevedia. Sprievodný videoklip ku kampani "lacné šteniatka" Premiéra videoklipu už 29.10.2012 na http://www.dnamusic.sk a http://www.lacnesteniatka.sk
Je sa na čo tešiť.
http://www.youtube.com/watch?v=gB0NOaI_ ... ture=g-upl

Re: Projekt www.lacnesteniatka.sk

Pon 29.10.2012 5:58

spomínaný klip je na svete :smile:
http://www.youtube.com/watch?feature=yo ... pc_VksyCtQ

Re: Projekt www.lacnesteniatka.sk

Pon 29.10.2012 18:44

Ten klip nie je zlý nápad, len tá pesnička mi vadí. :ach:

Re: Projekt www.lacnesteniatka.sk

Pon 29.10.2012 18:53

Mám taký istý názor ako Viky ..

Re: Projekt www.lacnesteniatka.sk

Pon 29.10.2012 21:17

To tu naozaj teraz chcete riešiť žáner? :rip:

Re: Projekt www.lacnesteniatka.sk

Uto 30.10.2012 15:30

A podľa mňa práve ten žáner sa veľmi dobre trafil - "stárež" už nikto nezmení, treba podchytiť mládež, decká. A práve tie tento žáner osloví určite.
Je to super :jop:

Re: Projekt www.lacnesteniatka.sk

Uto 30.10.2012 15:49

Myslim ze hlavnou podstatu su slova.....neviem ci iny zaner by to tak vystihol, myslim ze mozeme byt radi ze sa toho vobec niekto chytil a je aj nejaky vysledok....jasne ze nie kazdemu to moze byt po chuti ale hlavne ze sa na to ludia chytia...
uplny suhlas so Sunny! :yes: :jop:

Re: Projekt www.lacnesteniatka.sk

Uto 30.10.2012 15:58

Mňa len udivuje, že niektorí radšej nedržia hubu. Nechcem - nepočúvam. Aj keby to falošne zaškriekala neznáma pipka a mne by to neuveriteľne pílilo uši, tak si na to nedovolím povedať ani pol slova, klobúk by som dala dole tak či tak, lebo vystihlo to podstatu? VYSTIHLO! :ahoj:

Re: Projekt www.lacnesteniatka.sk

Pia 21.12.2012 17:57

Perfektné to je :smile: super pesníčka aj klip :lol: Veľmi dobrý nápad :aaa:

Re: Projekt www.lacnesteniatka.sk

Uto 22.01.2013 10:43

V sobotu 2.2.13 v bratislavskom nákupnom centre Eurovea spúšťame putovnú výstavu na podporu kampane proti množiteľom a týraniu zvierat http://www.lacnesteniatka.sk Na výstave nájdete príbehy psíkov, ktorí si prešli peklom u množiteľa a tiež tu nájdete návod ako si zodpovedne vybrať štvornohého spoločníka.
Program k otvoreniu bude prebiehať od 14tej do 17tej, moderovať bude Janka Hospodárová, akciu prídu podporiť moderátori rannej šou na Európe 2 Matúš Krnčok a Michal Sabo, rapper DNA, misska Ivica Sláviková a zachránená yorkšírka od množiteľa Janka so svojimi majiteľmi. Môžete sa tešiť na ukážky dogdancingu, fotografovanie s osobnosťami a psíkmi a maľovanie na tvár.
Výstavu nájdete:
2.2. - 17.2.13 - Eurovea Bratislava
9.3. - 31.3. Max Trenčín
6.4. - 27.4. Aupark Žilina
4.5. - 26.5. Aupark Košice
3.6 - 23.6. Europa Banska Bystrica
Ďalšie termíny budeme postupne dopĺňať.

Re: Projekt www.lacnesteniatka.sk

Štv 07.03.2013 18:55

len zdieľam :ahoj:
Aj vy môžete prispieť svojimi skúsenosťami a príbehmi psíkov od množiteľov /či už ide o príbeh psíka z útulku-OZ, alebo o vašu osobnú skúsenosť s množiteľom/. Podporte aj týmto spôsobom kampaň "Lacné šteniatka" aby takýchto prípadov bolo stále menej. Svoje príbehy s fotkami môžete posielať na ozmajmesrdce@gmail.com
Poprosíme s diakritikou a súhlasom na zverejnenie.
Ďakujeme.
http://www.lacnesteniatka.sk
http://www.facebook.com/Lacnesteniatka?ref=ts&fref=ts

Re: Projekt www.lacnesteniatka.sk

Štv 29.04.2021 22:14

Super ze ste sa pustili do takeho projektu.
Drzime palce :jop: :ahoj:

_______________________________________________________________________________________
Reklama
Odoslať odpoveď