Žblebt, kec, žvást

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Žblebt, kec, žvást

Poslaťod pigie » Štv 20.01.2022 20:30

Dik. Ja som vyskusala asi 4 znacky... ale to este airtagy ani neboli :ha: Som to potom uz trvalo vzdala :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod wer » Pia 21.01.2022 8:01

Kauza moj vysuseny ihlicnan - za 20 min ho dal chalan dole :aaa: a firmy za to chceli 800 a 600 eur... :rip:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Pia 21.01.2022 8:07

What, však to máš lacnejšie kúpiť pílu a sama dať dole :aaa: takto to robíme my. Môj mestský chlap behá s pílou po záhrade jak v Doome a furt chce dačo ďalšie pilit :haha:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 21.01.2022 8:19

Problem je to, ze to je v zastavanej oblasti, takze sa to nedalo len tak spilit, musel liezt hore a spustat po.kusoch. takze dake opravnenie na prace vo vyskach treba. ale ta suma bola fakt odveci..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 21.01.2022 8:24

No hej, palka, ale to sa fakt dava dole po kuskoch. Este ze si zohnala niekoho za rozumnu cenu, lebo 600 je zase uz za 20 min roboty trosku cez.
Spilit na prvu vysoky strom, aby spadol, kam clovek chce, nie je zase az take eady.
elfi :heh:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 21.01.2022 10:47

A to si ho ako nasla, nahoda? Ja nezabudnem betonovanie nasej terasy - zdvih asi o 10-15cm naliat beton. 1500 eur nacenene... Moj otec - nehrozi, dojdeme, spravime. Vseho vsudy neviem, ci to nebolo za nieco cez 50eur za cenu materialu a 4 hodiny roboty 2 chlapi a ja... A to bolo 10 rokov dozadu pomaly... Ja chapem, ze musia z niecoho zit, ale proste nejak dobre si chcu zit :heh:
No a ja som uz vyliecena z prechadzok. Som dosla domov a dnes uz nejdem nikam. Ako som sa vracala spat do dediny, tak som pol hodinu cakala, ci si nas vsimne/nevsimne NO, co pobehovalo po poli za dedinou. Som sa odvazila pohnut, az ked som ho uz hodnu chvilu nevidela, lebo zmizol za horizontom, ibaze horizont bol tkay kopcek, keby sa na tom kopceku zjavil, tak je u nas do minuty... Neznasam to. Strasne to neznaaaaasam.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 21.01.2022 11:04

Bazoos.
Inak keby ste niekto strechu, alebo altanok potrebovali, tak robia aj to. Vyzerali schopne a naozaj solidne.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pia 21.01.2022 16:18

a co za to chceli?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 21.01.2022 16:24

180. Ono keby to videli vopred, tak este menej urcite, nacenovali z fotky. :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hewča » Sob 22.01.2022 11:59

ake podarene stena v utulku :)
ale asi to bude poriadne torpedo :lol:
Prílohy
Screenshot_20220122-115702_Facebook.jpg
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Sob 22.01.2022 12:06

Ja som teraz videla v Sali male suratko :plac: Uplne rovnake pruzkovane, asi 6 tyzdnove. To vyzera ze zas odobrali psy z tej istej osady.
Slausa
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Sob 22.01.2022 18:17

Domáci puč pokračuje pomaly ale isto, dnes si Šéfo nenechal zobrať loptičku. Normálne Fida odvrcal a ten to akceptoval :oo: keby som toho psa mala v meste, on by bol miliónový. Taký, že sám konflikty nevyhladava ale zas vie si nastaviť hranice.

Takto je to tak trochu dedinský cokel čo na všetko hystericky šteká lebo to nepozná :angel:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 23.01.2022 7:18

Moj dedinsky cokel pisti na kazdeho psa, ci sa chce hrat, ho zabit alebo len prejst okolo :heh: Ale kedze pritom vypada dost napichane a este stale si obcas vyskoci, tak to povazujem za dobre prave :heh:
Ja som vcera a dnes bola dat vycurat psov do pola... Mne normalne doslo uzko z tej rozslapanej kravej cesty... Teda niezeby ju tu kravy rozslapali, ale tolko ludi tu chodi po tom poli, co hentam hore oviec a krav... Ja sa chcem prestahovat :plac: Tam to bolo fakt na nezaplatenie. Clovek cloveka ani v dialke nevidel. Maximalne v aute :heh: A hoc ma aj polovnici obisli, tak mi nic na psa navolno nepovedali, bo som si ho stiahla ako vzdy. Chcem take, chcem a chcem :heh:
Oh a este co nas fascinovalo. Ja uz chapem, preco si robia rit z Bratislavcanov a snehu. Tam proste tie cesty boli ciste furt. Tam dedina a ten stroj im tam bzukal ci bol den, ci noc. Vzdy odhrnute... Vzdy posypane. Ci padalo cez den, ci v noci, ci obcas. Proste tam nebolo co vytknut :heh: A dokonca v den, ked som bola prec, tak akurat vynasali smeti, vyrazala som skoro, na ceste neboli sudaky, takze som to nemala ako vediet. Prisla som pred chalupu a uz mi nieco nesedelo, kedze bolo rano cerstvo nasnezene, akosi moc noh pred brankou, otvorim branku a poslapany sneh cez dvor, bolo vidno, ako niekto siel klopat na dvere a potom siel k sudaku, vybral ho von a potom zase dal spat vysypany. Uplne iny typ obsluhy :haha: Tu si to neviem predstavit, tu ani z vyklenku nevezmu.
A Lyovi prospelo chodenie cez dedinu, pre neho to bol psychicky atak :haha: Ktory mu neublizil, skor naopak :haha: Ja som bola v strese len navolno pobehujucich psov. Lebo tych tam teda bolo dost.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Ned 23.01.2022 8:53

Pomoc. Potrebujem dnes dokončiť opravu strojového prekladu softvéru. Už mám posledných pár stoviek riadkov (z 30 tisíc). Zajtra to musím odovzdať. Už som to mohla mať miliónkrát hotové. :ach: Nechápem, prečo som si to odložila fakt na posledný deň. :bum: Najhoršie je, že najradšej by som to odložila na poobedie. Lenže to už nestihnem dokončiť do večera. Som úplný debil.
so, don't rush; don't be late.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Ned 23.01.2022 9:28

Boze, sa mi snivalo, ze Haleth sla lietadlom kamsi aj so psom a Lyka ten let nedala. Dogforum aj v sne.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia