Žblebt, kec, žvást

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Žblebt, kec, žvást

Poslaťod pigie » Pon 10.01.2022 11:59

wer, ja som si do noveho roka podavala zavazky
1. zbavit sa tohto projektu, nech mi to akokolvek rve srdce. Zmenil ma. Nepaci sa mi to.
2. robit len tolko, aby ma to neprevalcovalo a hadzat robotu inym lopatou, tak ako ju hadzu mne.
3. neplatia mi dost a budem robit len tolko, za kolko ma zaplatia

No a aby ste sa pobavili... Ja som pred vianocami, 23.12 o 11:30, pricom od 12 nam zacinala dovolenka, ktoru nam dal zamestnavatel! musela bavit s jednou zenou, ktora silou mocou potrebovala vediet, ako ma zozenie v dany den a cez sviatky, ked bude potrebovat. Slovu nijak nerozumela... Ja som uz TAK NASRATA, lebo mi oznamil sef, ze od 20.12 do 10.1. bude klud, nic nie je naplanovane. Ten isty sef mi 21.12 pisal, ze urgentne toto tamto. Zaskakovala som 4 ludi, ked ini mali dovolenky. Uz som riesila veci, ktore ani nahodou neboli v mojej kompetencii a oni to vsetci vedeli, ale nemali kam uz ist, tak Zuza urcite zachrani situaciu a zachranila :ach: Som ich zachranila rite vsetkym... TEraz som mala zase ten piatok cez tri krale dovolenku, no co sa dialo... ciste zufalstvo... Rano medzi 6 a 7 som dnes posielala 20 mailov len s urgent vecami. Som im slavnostne oznamila, ze si budu musiet poradit, lebo vsetci naozaj sviatkovali, aj tri tyzdne teraz a ja nic... Takze teraz ked zacina blazninec, Zuzka potrebuje dovolenku, lebo tych par dni medzi sviatkami proste nestacilo :haha: Nemozu mi na to nic povedat, ale to ticho, co nastalo, stalo za to :jupi: Uz mam vsetkeho a vsetkych plne zuby a ja chcem svoj zivot spat.

Edit: A tych requestov do toho 10.1. bolo viac nez dost... Tych, co nepridu, lebo vybaveny klud zbraniam cez sviatky :haha: Vidis, musim dnes este "podakovat", za tak dobre odvedenu robotu :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod wer » Pon 10.01.2022 13:39

No len vies... ja som bola toho celeho iniciator... :haha: boze, tento rok ked prezijem a nezosediviem, to bude zaaazrak.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 10.01.2022 13:54

To ano, ale ak si iniciator, tak by si mala mat nad tym aj kontrolu, co kedy a ako, takze mat opraty v rukach... Co ja nemam. Ja mam len svojho maleho kusku... A ten svoj kusok zvladam dobre, neskromne si myslim :haha: Ale bohuzial mne pristavaju veci, ku ktorym sa musim vyjadrit, ci su moje alebo nie a to je peklo :prd: Tam tkvie vacsina problemov :haha:
Ale nevadi, budem opat usmievava a pozitivna. Nebudem sa nechavat znechutit a vytocit ludmi, ktori vidia len svoj malicky svet :joint: Chcem sediviet zo svojho dietata a psa a nie z prace a ludi, ktori dobrej nalade nepridavaju :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 10.01.2022 14:03

Vsak mam. O to horsie... :haha: to vedomie, ze sama na seba som si uplietla bic.. :haha: musim si to vsetko sama, nikto to neprevezme za mna... a nemam to ani na koho hodit ineho, lebo ja si ich vsetkych musim najskor vyskolit... ja by som prave uz vsetky tie zmeny chcela mat za sebou, to potom uz bude fajn. Ale to bude tak rok trvat.. :rip: A este ma caka neskor konfrontacia s dlhorocnymi zamestnancami. :aaa: ja tu budem najneoblubenejsi clovek :haha:
Inak ked si to tak preberiem, do akej firmy som prisla, tam som robila upravy - ja by som mohla ist robit procesny manazment a nie obstaravanie... :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pon 10.01.2022 14:32

hej no, wer, to znie ako začínajúci burnout...
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pon 10.01.2022 15:56

Asi ano, dnes som mala uz chut sa rozplakat od zufalstva :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 10.01.2022 15:56

Kludne to urob, nachvilu to pomaha :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mac Gie » Uto 11.01.2022 8:26

hey, tiež som to v robote občas robila :lol:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 11.01.2022 9:13

A je to strasne smutne, ze toto dokaze urobit robota cloveku... :ua:
Mne dalo facku zdravie cez sviatky, som si rychlo prepratala zivotne priority :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 11.01.2022 9:16

Ja som dnes normalne zaspala, ani budik ma nezobudil.. :pac: mne sa take teda nestava. Teraz v zime mavam budik na 6, aj cez volne dni sa zobudim o 6:30 max sama a teraz 7:30? :pac:
Ale zase som bola hore o 2 az do 4:30, co som spat nemohla :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 11.01.2022 9:20

Vitaj v klube. Aj ked je fakt, ze odkedy som si to v Decembri v hlave upratala, ze co a ako... Tak spim ako babatko :haha: Ale to fakt musi prist viac veci naraz, co cloveku otvoria oci... Po jednej ked chodia, to nestaci :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 11.01.2022 9:22

Tiež som dnes nemohla spať. Furt som sa budila, prehadzovala. Dnes som vstávala o 4. Vždy, keď mám vsťať takto nezvyklo skoro, tak som z toho akoby nervózna, aby som nezaspala. Potom nespím poriadne a ledva vstanem. :ach: Je 9 a už mám za sebou dve kávy.

K plaču v práci - aj mne už sa stalo. Ono to aj celkom pomáha. Ja som nikdy v práci nemala tak, že by na mňa niekto tlačil alebo bol na mňa zlý alebo čosi. Ale keď človek vidí hneď na začiatku, že nemá šancu to zvládnuť včas, tak popustiť ventil pomôže. Aspoň mne zvykne.
so, don't rush; don't be late.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 11.01.2022 9:37

Pigie, ty si odstrasujuci priklad, tam sa hadam az nedostanem.. :heh: u mna je to fakt iba na isty cas. Snad. A vela z toho si vytvaram sama, nemam nejake tlaky zvonka, len mam daku predstavu, ktoru chcem zhmotnit a ked mam pocit, ze to nemam pevne v rukach a chcem vela naraz, stresuje ma to.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 11.01.2022 9:41

Ak to neurobis, budu umierat ludia? Ak je odpoved nie, tak to nestoji za to, aby si tym clovek hlavu lamal :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 11.01.2022 9:58

Ale zopár takých tam už asi pracuje :joint: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia