Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Fotečky- umelecké, obľúbené, krásne, jednoduché

Poslaťod Ulf » Pia 11.06.2021 6:57

kives píše:Ulf, sa vám to blíži :lol: :hih:

:au: :lol: keď dospeje, tak zvládne aj dve hoďky na rybách, veď bude mať zácvik, raz ju vezmeme na Maru na rybajdu. Aj jej mamča chodí na ryby, tak to zdedí :heh:

Offtopic: Len teda aby tu nevzniklo zas nejaké vlnobytie, nie nekúpila som si lajku jak rybárskeho psa :ha:
Ulf
Junior
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod kives » Pia 11.06.2021 6:59

A veď to som len tak trochu poškádlila. V dobrom :no: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulf » Pia 11.06.2021 7:00

kives píše:A veď to som len tak trochu poškádlila. V dobrom :no: .

:pusa: ja viem
Ulf
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mac Gie » Pia 11.06.2021 7:17

Offtopic: Slausa veľmi pekný avatar :jop:

Ulf môj by za celý čas nevyliezol z vody :heh: ale veľmi príjemná atmosféra ide z tej fotky, taká pohoda :hi:

hriva Bria je podarená, závidím to jazero :plac:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pia 11.06.2021 9:38

Ulf píše:
Vikiki22 píše:Zlatíčko. Ja som si flaty len raz a naposledy zobrala na ryby. :haha:

však nech vám zanášajú, pekne kýblik do papule a hajde :ha:

ako vraví macgie... to by flaty najprv museli vyliezť z vody :joint:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Pia 11.06.2021 10:40

Ako, ono vylezú z vody na zavolanie, s tým by problém ani nebol. Len to hádzanie udíc a kŕmenia do vody. Po jednom sa s nimi celkom dá, ale aj to len na vodidle. Freya je v pohode s tým, Torvi stojí vkuse na móle, kedy niečo padne do vody a Algo a kľudy... No bojujeme. :lol:

Torvi a čakanie, a to je schopná tam takto nehybne stáť celé minúty. :heh:
20210226_143410.jpg
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Sob 12.06.2021 15:50

Ja som posluchla svoje nutkanie a kolegov. Na otocku som si vybrala Rakytov :heh: Nic lepsie sa mi stat nemohlo :heh: Cestou naspat cez tri burky, nastastie uz v aute :heh:
Prílohy
IMG_1835.jpg
IMG_1615.jpg
IMG_1747.jpg
IMG_1776.jpg
IMG_1788.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Sob 12.06.2021 16:03

Kraaaasa! Kedy ste vyrazali na turu? Nebolo vela ludi? Lebo sme chceli ist na dovcu teraz niekedy, ale uz mam pocit, ze moc ludi beha po tych horach stale a este aj medvede ma odradzaju.. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Sob 12.06.2021 16:13

Z domu sme sli 3:15, od auta 5:50 :heh: Do 10:10 ANI NOHY :heh: Potom sme nastastie mali dobru trasu, ked sa zacali ludia kotit, sli na rakytov, my sme ho uz ale obchadzali po vrstevnici, tam tiez ani nohy, ale dole spod rakytova dolu k autu sme teda par ludi stretli cca do polovice zostupu. Na mna teda ludi az privela, lebo ich bolo viac ako 10 :haha: Ale v zasade uplne v pohode, dole sme dosli po jednej, takze dokopy sme stretali ludi tak hodinu celkovo z tych 7.5 hodiny :heh: Ale teda v standardnych casoch by som tam nesla. Medzi tou 10-14 tam toho beha mrte, to sme mali fakt stastie, ze sme sli obchvatom, kade nik nesiel... Nabuduce som povedala, ze o 10 musime byt uz dole, to by aj psovi najviac vyhovovalo :haha: Keby sme tam nebruzdali este k Mincolu ci ako sa to tam vola, tak by sme asi stretali ovela menej ludi, keby sme sli po prude... Ale pes bol hotovy, na neho uz bolo teplo :pac: Medvede ziadne, len malych mysiek akychsi kopa, ale teda srnu mi pes videl na 3 metre :pac: Na asfaltke :pac: Dobreho psicka uz mam, esteze to diva kocka nebola :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Sob 12.06.2021 16:16

No, tak som si dobre myslela, nejdem nikam.. :heh: mojho brata pred 8 nevysikujem, takze to je zabite.. :ach:

Inak ja som dnes rano vencila medzi 7-9 a nikde nikto... az som.sa cudovala, ze tym ludom.sa chce vyliezat az v tej horucave...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 12.06.2021 18:05

pigie, krasne fotky.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 13.06.2021 4:00

Kives, dakujem. Mobilovky. Prvy krat som nechala fotak doma. Az mi ak cudne bolo. Ale taka lahucka som bola, pochudnuta som, fotak som neniesla. Akoze ja som utekala miestami hore tym kopcom, co mi tak dobre bolo! Akoby som kridla mala :haha: Seriozne, uplne fantasticky som sa citila :aaa: A ja by som sla este viac, ja som mala taku chut to potiahnut ovela dalej, lebo teda sme presli nieco cez 17km, planovala som povodne 20, ale jak som zazrela ludi + pocasie bolo velmi teplo na psa + chlap kuvikal, ze ak ho znicim jak vtedy pred 4 rokmi, tiez vo Fatre, tak on uz nikam nepojde, tak som to stocila... Ale ja bych tak sla este dalsie 4 hodiny v pohode (do toho casu ako mi pocas zostupu zrazu vypovedalo koleno, ale ze nakompletku, sme museli stat kazdych par metrov, aby som vobec zisla :pac: ). Jak naspeedovana som bola. Aj hore sme prisli zrazu v case ako je uvadzane, hoc som fotila a fotila, inokedy sa hore tym kopcom vleceme, hlavne ja teda, teraz fakt taka ulava, vsetko tam so mna spadlo. Ale prisla som domov, spomenula som si na svoj kalendar tohtotyzdnovy a vsetko bolo tatam :bum: Mne z tej prace drbne, ako som mala mat volno, tak sa zrazu zistilo, ze nieco nie je doriesene, resp. mi nik nepovedal na zaciatku, ze takto veci nemozu fungovat, lebo... a ja mam teraz najst na kolene riesenie, v piatok ho po mne chceli, ze z rukava vysypem. Ja som bola uz v koncoch, hovorim, nie, buduci tyzden, ja netusim co s tym, ja uz neviem ako sa volam a ja potrebujem rozmyslat o tom a ja uz rozmyslat dnes neviem :prd: Sa ale obavam, ze ani v pondelok nebudem vediet. Ja mam mozog proste uz na kasu :haha:
Prílohy
IMG_1943.jpg
IMG_1701.jpg
IMG_1721.jpg
IMG_1998.jpg
IMG_1857.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Ned 13.06.2021 7:23

Pre porovnanie, toto je mobilovka :heh:
Prílohy
IMG_20210605_131555.jpg
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Ned 13.06.2021 7:26

kives, zapni hdr :heh:

pigie, veľmi dobre sa tým kochá :jop:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Ned 13.06.2021 7:49

Mam to rovnako ako kives.. :haha:
Ale som este zvedava, ako to bude fotit, ked bude zamracene.
Naposledy upravil wer dňa Ned 13.06.2021 7:50, celkovo upravené 1
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia