Upravovanie videa a hudby

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Upravovanie videa a hudby

Poslaťod Domca » Pia 26.10.2012 15:01

Inak s obycajnym Movie makerom som mala aj ja problemy v starom Windowse, velakrat pri robeni videa slo vsetko na doraz, na sekundu presne, ked som ulozila vsetko bolo poposuvane a nic nesedelo.....Odvtedy ako mam Windows 7 a Live Movie Maker vsetko fici paradne, nemala som nikdy jediny problem :jop:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod MontyTheDog » Pia 26.10.2012 19:36

Ja mám Win 7 už 3 roky, robilo mi to od začiatku, vtedy to pri klasických videách ani nevadilo, no pri lyricsoch je to už čosi iné. :ua: Konečne budem mať Windows8, tak to bude snáď lepšie. Alebo stiahnem Sony Vegas, čítala som, že je to fajn program.
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mac Gie » Pia 13.05.2022 9:43

snaím sa nájsť nejaký program na úpravu videí, potrebujem ich niekoľko zostrihať dokopy a proste čo stiahnem tak furt mám nejaký problém, nevie niekto o ničom? najlepšie zadarmo, nevadí mi ani nejaký vodoznak len nech to nie je cez pol obrazu ako pri tom poslednom :ach: už som pri tom strávila tri dni a som zúfalá :aaa:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domca » Pia 13.05.2022 9:46

a hľadás nejakú appku alebo na desktop na pc?
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mac Gie » Pia 13.05.2022 9:55

Na pc to by som si netrúfla na mobile upravovať, moc veľa treba strihať :lol:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Sob 14.05.2022 3:39

Movie maker? ale to je ako pre idiotov. Pre mna proste :haha: Mne to staci :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Sob 14.05.2022 7:42

Aj mne napadol movie maker, ale predpokladám, že ten si skúšala ako prvý, keďže je súčasťou Windows. Neviem, či je aj v týchto posledných OS.
so, don't rush; don't be late.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mac Gie » Ned 15.05.2022 9:56

Vo svojom pc mám movie maker len tam sa nedá (čo si pamätám) vystrihovať len kúsky videí ale každý kus vykusovať osobitne a potom to pozliepať, v pracovnom mám win 10 a tam movie maker už nie je súčasťou :ua: stiahla som si nejaký novší ale ten mi nechal vodoznak cez celú obrazovku taký pás široký asi ako 1/4 videa :ach: ešte som stiahla niečo čo sa volalo beecut ale tam som mala problém vložiť nejak prvú a poslednú stranu, plus môj book to už moc nedával keďže je starší a pracovný má slabú grafiku lebo ten je ešte od flinstonovcov :pac: takže by som rada niečo, kde nahádžem všetkých 6 videí, povyzerujem čo tam nechcem a viem tam dať úvodnú a záverečnú stranu a pripadne titulky, možno pridať hudbu :lol: A nebude to moc náročný program
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 15.05.2022 10:04

Otvor ten stary movie maker a tam to urobis. Nahadzes tam x videi , upravis, pridas a savnes. Nemusis po jednom.
Sice, asi zalezi mozno od verzie. Ja mam 2012 (Build 16.4.3528.0331)
Naposledy upravil pigie dňa Ned 15.05.2022 10:05, celkovo upravené 1
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Ned 15.05.2022 10:05

Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 15.05.2022 10:06

Elis to vyriesila. Online editor by mna nenapadol. Uz som stara :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Ned 15.05.2022 10:08

tak staci mit firemni pc, kde si nesmis nic instalovat bez admina :ha: :ha:

ale ted ctu, ze uz si to zkousela,
co vimeo?
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mac Gie » Str 18.05.2022 7:30

ja som hľadala online možnosti ale nakoniec aj ten beecut sa chcel nainštalovať, ja problém nemám lebo poznám prihlasovačky správcu :lol:
to vimeo pozriem...zistila som, že ani na svojom nemám movie maker ten starý ani sa mi nedarí ho nainštalovať, dtále mi vypisuje nejakú chybu pri inštalácii :ach: a to mám na svojom stále win7 takže by to malo ísť :nwm:
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia