Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Čo sa Vám dnes podarilo / nepodarilo ?

Poslaťod Ulf » Str 21.07.2021 9:36

Inak ten môj štípanec. Včera sa nič nedialo, pomaly som zabudla.. a dnes od rána ma miesto svrbí, som sa poškrabala a za pár sekúnd to vypadalo jak v okamihu štipnutia, miesto vpichu zdurené, okolo červené :oo: . Dala som si fenistil, prešlo to. Teraz zas, kde sa poškrabem, tam červené fľaky. Porazí ma, už sa fakt v lete nikdy nebudem pchať do týchto džunglí :ach: . Som zvedavá ako to bude pokračovať. Zaujímavé že na prste, ktorý bol tak bolestivo spuchnutý že nešiel ohnúť, tam nič neni.
Ulf
Junior
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod wer » Str 21.07.2021 19:35

Dalsie male zvery :love:
PSX_20210721_202953.jpg
PSX_20210721_203046.jpg

Asi to moc nevidno, ale uplne blizko boli, len kukali na mna. Sa krmili na ceste, ked som vystupila z auta, ze ich odfotim, tak sa schovali do travy. Ondatry malicke.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 22.07.2021 5:35

Mne sa podarilo... Som sa tomu vyhybala odkedy Hugo nie je, ale cakala som, ze raz to musi prist :joint: Nas moskovacik nas dnes stretol na neprehladnom mieste. Chalan sice zareagoval hned a zrukol, ale bol daleko... Teda asi 3m od neho a ako vybehol, ze ho chyti, rozbehol sa k nam. Stastie v nestasti, ze sme boli na uzkom chodniku. Sranda, ze? Lebo ten zachranil mnohe, kedze pes nechcel behat do travy vysokej... A teda moja reakcia, cele zle, ale po prehrati co sa stalo to bolo to, co zachranilo celu situaciu. A tou bol vypad Frya na toho obr cokla :ha: Ja som v duchu uz videla ako pisem synovi, ze Frya niet, lebo ten bol v hysterii tazkej, neodvolatelny, nic. Ale v podstate on urobil ten spravny moment, kedy som ja vtlacila Lya, ktoreho som mala hned vedla seba do vysokej travy a on sa rozbehol za Fryom, ktoreho nemal sancu chytit... Toho som pocula blacat az spoza vody, co tam pred nim zutekal, hoc pes bol na tomto brehu. No a ako sa pes otocil a siel spat za Lyom, tak tam si ho uz odchytil pan a bolo. Taky adrenalin som si neuzila ani nepamatam :prd: Ale teda pes nie je 100% bitkar, lebo moznost skocit do mojho mal, ale moj sa branil tiez bojovne a on bol navolno, pricom doteraz bol bojovny vzdy na voditku a ono to voditko tomu sebavedomiu asi dost pomaha. Ja som mala problem udrzat mojho, netusim vobec, ci by sa chcel hrat, ci bit alebo oboje, lebo ocami som hladala druheho psa a pozorovala triedneho nepriatela... Nuz, vsetko dobre dopadlo, Fry sa vratil aj sam, nemusela som ho ist hladat, si pobafaval vkuse, ale musim povedat, ze tu jednoznacne zachranil svojou "hrdinskostou" situaciu. Ten pes ho nemal sancu chytit a pozornost na seba strhol uplne dokonale :haha: Nebolo mi vsetko jedno :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 22.07.2021 6:31

Uz vies, na co ho mas - na zachranovanie velkeho :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Štv 22.07.2021 6:33

Fuj... pamatam na taky stret s krizenou moskovackou, vysla spoza rohu vo vinohrade a majitel nas nevidel. Ja 2 husky a Gili, vsetko suky a ona neznasala suky. Akurat ze Gili ako spravny terier miesto uteku zvolila utok :heh: takze som drziac moskovacku v lufte pod krkom (boze to bol napad :pac: ) este odkopavala jednou nohou maleho psa. Aspon ze husky mali rozum a drzali sa bokom. Prezili sme vsetci :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 22.07.2021 6:43

wer píše:Uz vies, na co ho mas - na zachranovanie velkeho :heh:

Presne toto mi prebehlo hlavou... Ti velki tych malych neberu ako hrozbu a toto bolo fakt ukazkove strhnutie pozornosti, este aj s tym vybehnutim - samozrejme nie na kontakt - a blacanim + utekom :haha: Mna by tiez zmiatol, keby som ho nepoznala. Inak, on bol daleko za nami, ja som ho ani nevolala, som verila a dufala, ze tam bude cuchat do aleluja a ani si nevsimne, co sa deje... Zla uvaha :prd: Ked som zbadala, ze nas obehol, ked pes vyrazil, som tusila, ze toto nezachranim, nemam ako, kedze 2 ruky zamestnavali velkeho psa. Hop alebo trop :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Štv 22.07.2021 9:15

Offtopic: o koľko by to bolo jednoduchšie a bezpečnejšie pre všetkých zúčastnených, keby obaja majitelia vedeli písknuť, všetky tri psy sa vrátili ku svojim majiteľov, a pokojne okolo seba
proste prešli...
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 22.07.2021 9:31

Nuz, to by bol ideal... Ale ako jeden vybehne, uz si mozes piskat... A moji nevybehli prvi :angel:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Štv 22.07.2021 14:19

Fu, ostrihala som Andalu, nie je to úplne top, nemám nožnice tak okraje uši ma také kadejaké aj líca nie sú úplne podľa mojich predstáv, ale by som nepovedala, že v tomto gravidnom stave, je vcelku narocne ostrihať psa :lol: hlavne teda zbierať chlpy zo zeme
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulf » Štv 22.07.2021 14:38

Psina mi ziedla kus koberca, co mam ocakavat? :otaznik: :plac:
Ulf
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Štv 22.07.2021 14:55

že jej to o pár mesiacov prestane chutiť :haha:

(ja mám tiež vyžraté diery v koberci)
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 22.07.2021 16:03

defekt na zaparkovanom aute :pac: ako daleko mozem prejst po 3 kolesach? lebo zaparkovane je v kopci, pri nespevnenej ceste, v tom mieste neviem ako by som davala rezervu...
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulf » Štv 22.07.2021 16:15

Po podani peroxidoveho roztoku vygrcala kusy koberca a je jej lepsie, tak verim ze tie co uz nie su v zaludku vylezu opacnym koncom
Ulf
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Ned 25.07.2021 0:07

mne sa podarilo... mala som úžasný deň. síce som šla spať po dvoch drinkoch a veľkom pive o pol tretej ráno, a o 4:30 vstávala, a o 23 došla domov, ale bolo to super.

v lučenci na výstave shaylička vyhrala BOB z triedy pracovnej :jupi: nakoniec to vyšlo tak že tam bol aj J, takže ja som mala perfektný, krásny deň v super spoločnosti, čo bola polovica dogforáci :ha:
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Ned 25.07.2021 5:54

Aj ja som.bola vcera na psej akcii, ale ziadneho dogforaka som nestretla :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia