Preprava psa lietadlom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Preprava psa lietadlom

Poslaťod Haleth » Sob 23.04.2022 11:52

Najmenej 69€ :lol: Závisí od pracovníka, ako bolo spomenuté. Keďže máš kufor s konštrukciou, pouvažovala by som o prikúpení Priority pass. A ak chceš riskovať, odporúčam boardovať sa ako posledná. To robím ja, pretože tou dobou už odchytili všetkých podobných, s väčšinou sa pohádali a sú v strese, aby naboardovali včas, nezdržali odlet a nemuselo sa čakať na slot. Plusové body, ak má lietadlo už meškanie. Treba sedieť na riti niekde na dohľad, kým fakt nie sú poslední traja pred tebou. Alebo sa kľudne nechať vyvolať final callom :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Preprava psa lietadlom

Poslaťod Silvuch » Sob 23.04.2022 19:06

ako v americkom filme. :lol:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Preprava psa lietadlom

Poslaťod bibika » Sob 23.04.2022 19:33

Ja som zasa bola z tých, čo dvihli ruku a nechali si dať batoh do podpalubia, keďže každý krát bol obrovsky :D A vždy som podľa mna mala šťastie na to, že keď letis za oceán tak neriešia a chápu že toho budeš mat ehm….veľa :D V Krakove som mala check in do Amsterdamu u uja čo všetkým meral kufre, moj 40l brutal napchaty batoh by sa teda nevosiel do tej somariny na príručnú ani omylom :D a mne keď pozrel letenku, vytlačil ich, tak neriešil meranie batohu vôbec, riešil to predomnou a po mne :D
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Preprava psa lietadlom

Poslaťod Haleth » Sob 23.04.2022 22:15

To, že prvým x povolia cabin friendly batožinu na palube a druhým y vezmú do carga sa tuším už zrušilo…
Ale teraz čítam, že DiamonD má dokúpenú batožinu. Ja som bola v tomu, že iba malú tašku. Tým sa ešte viac znižuje možnosť, že niekto bude robiť problémy. Ale aj tak by som išla posledná :lol:
Málokedy doplácam za batožinu, beriem väčšinou iba príručnú pod sedadlo. Taška je väčších rozmerov, ale nemá konštrukciu, takže keby mal niekto problém, začnem vyberať oblečenie a dám si ho na seba na hanbu :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Preprava psa lietadlom

Poslaťod Silvuch » Sob 23.04.2022 23:53

mi to pripomenulo ako som mala tak narvany kufor, ze sa mi tam nezmestil fotak, tak som ho zavesila na krk, a ma nepustili, lebo ze fotak na krku je 2 taska... To ste mali vidiet to maggayverovske stlacanie stlacenych veci, aby mi fotak vosiel.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Preprava psa lietadlom

Poslaťod Haleth » Ned 24.04.2022 7:18

Offtopic: Hej, hej, foťák takto neprejde. Ešte teoreticky je možnosť kúpiť niečo v duty free a dať to do tej igelitky, ešte som nevidela, že by niekto kontroloval obsah pri boardovaní.
Ja mám takú parádnu colombovskú bundu s veeeľa a veľkými vačkami :lol: Ledva prejdem uličkou lietadla, ale zmestí sa tam toho veľa.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Preprava psa lietadlom

Poslaťod DiamonD » Uto 26.04.2022 7:20

Haleth píše:To, že prvým x povolia cabin friendly batožinu na palube a druhým y vezmú do carga sa tuším už zrušilo…
Ale teraz čítam, že DiamonD má dokúpenú batožinu. Ja som bola v tomu, že iba malú tašku. Tým sa ešte viac znižuje možnosť, že niekto bude robiť problémy. Ale aj tak by som išla posledná :lol:
Málokedy doplácam za batožinu, beriem väčšinou iba príručnú pod sedadlo. Taška je väčších rozmerov, ale nemá konštrukciu, takže keby mal niekto problém, začnem vyberať oblečenie a dám si ho na seba na hanbu :heh:


Ano mám dokúpenú čiže beriem nejaku kabelku plus ten "inkriminovaný" kufor :-D
Nerada by som za 2cm navyše doplacala 70 € :-D čitala som že raynain má vysoke ceny za priplácanie...
Budem sa snažiť ist nedzi poslednými ďakujem.
" Nechod tam, kde vidis svetlo, ale tam, odkial pocujes stekat psy. "
Azerbajdzanske prislovie
Obrázok

Obrázok
DiamonD
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 456
Bydlisko: Banská Bystrica

Predchádzajúci

Späť na Ostatné