Psia sexualita

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psia sexualita

Poslaťod Sunny » Uto 01.12.2009 15:45

Čo sa týka nakrytia feny tak jednoznačne oddeliť. Ak spolu bývajú bez dozoru, tak sa len modli, aby už nebola nakrytá :pac:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Psia sexualita

Poslaťod vuk » Uto 01.12.2009 15:51

modlim
vuk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 153
Bydlisko: Prešov

Re: Psia sexualita

Poslaťod Emily » Uto 01.12.2009 16:19

on nejak nejavi zaujem

No takze asi nevie co s tym, co citi. A nevie co ma robit. Pokial uz ano, tak sa len modli, aby sa nesparili za Tvojim chrbtom.
Urcite delit a cele haranie. Mne sa jedna sucka zacala harat 17.11 a druha 19.11. Minimalne do pondelka este nebude ani s jednou. :ahoj:
Obrázok
Emily
Junior
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Hlohovec

Re: Psia sexualita

Poslaťod vuk » Uto 01.12.2009 16:22

myslim, ze to modlenie este vynecham,
dnes mala krvavy vytok, zdurena je len niekolko dni, predpokladam /aj z jej spravania, neponuka sa, intezivne sa olizuje/, ze este nie je pripravena a sme niekde na zaciatku.
ale to ich oddelenie poriesim, nebudem riskovat
vuk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 153
Bydlisko: Prešov

Re: Psia sexualita

Poslaťod Emily » Uto 01.12.2009 16:24

:jop: neoplati sa to riskovat. Moja sucka sa ponukala od 3 dna a este stale sa pretrca!!!
Obrázok
Emily
Junior
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Hlohovec

Re: Psia sexualita

Poslaťod vuk » Sob 05.12.2009 12:55

no, cize sucasny stav je taky, ze psy su oddelene, pokial su spolu, tak pod dozorom.
Max uz nieco tusi, zacina ju ovoniavat, ale dnes dostal priucku, tak ho rafla, ze teraz ju obchadza oblukom.)
vuk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 153
Bydlisko: Prešov

Re: Psia sexualita

Poslaťod kellee » Str 16.12.2009 8:36

ahojte, aj ja sa pridam dufam ze mi niekto odpoviete

od soboty mam doma steniatko ma tera 8 tyzdnov, a vcera sme sa hrali a hrackou a on zrazu prestal a vyskocil mi na nihu, pritom som sedela a zacal si ulavovat, cim to je??? nieje este na take veci maly????
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Psia sexualita

Poslaťod MisheliQ » Str 16.12.2009 9:37

mňa napadá, že či by to nemohlo byť tým, že je šteniatko vystresované z nového domova, nového prostredia a či si to týmto spôsobom len nejak nefiltruje :nwm:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Psia sexualita

Poslaťod lulu » Str 16.12.2009 13:17

Myslím že by v tom niečo mohlo byť :yes: Aj keď už ho má od soboty,to už je ako tak zvyknuté..Kamarátka keď si doniesla domov JRT tak prvé dva dni robil presne to isté ale potom prestal :smile:
Ja sa môžem našťastie pochváliť,že mi havkáčky také nič nerobia,iba keď sa hárajú a aj vtedy málo :smile:
*One way-my way*
lulu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 439
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: Psia sexualita

Poslaťod kellee » Str 16.12.2009 13:46

no dufam ze ho to prejde, ved sa nezda ze by nebol nejak navyknuty,, praveze sa prisposobil az privelmi rychlo, tak no dufam ze fakt mate pravdu a je to stres a nic viac, lebo u susedov sa hara fena, ale no je este maly na to aby to malo na neho nejaky vplyv nie???
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Psia sexualita

Poslaťod Kikz » Ned 10.01.2010 19:54

Moja kamarátka má beagla a zakaždým čo spolu ideme von so psami je ten pes taky nadržany, že pokial by sme ho pustili na volno, nonstop by bol zaveseny na mojom psovi.Ten bigel je niekedy až agresviny, raz sa po mojom psovi opať začal vešať, Cori varovne zvrčal videla som že ho to pekne štve a ked sa zavesil zas, začala som toho bigla ťahať za obojok späť, takmer ma uhryzol :oo:
Naposledy upravil Kikz dňa Pia 29.01.2010 18:16, celkovo upravené 1
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Psia sexualita

Poslaťod denyho slniecko » Sob 16.01.2010 19:19

tot deny mikdy nerobil. ale prisla na navstevu kamoska a on ju onuchal a vyskocil jej na nohu. ona kuka na neho potom na mna a tak sa ma spyta to co on robi? ja som sa smiala. no som ho zavolala a nejak sa ukludnil. potom ona zacala hladkat macku(kocura) a on prisiel ku nej, jej olizoval ruky a ona ho pustila (kocura) a deny vyskocil na neho a ... ten kocur zjezeny mnauci prska a deny si ulavuje. joj jak sme sa smiali
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Psia sexualita

Poslaťod zuzka:) » Sob 16.01.2010 19:32

mne sa posledne 2x stalo, že keď sa Deny hral s nejakou fenou, tak keď sa prestali a on už bol na vodítku, lebo sme odchádzali, tak tie feny začali "nakrývať" nohu svojej majiteľky...
jedna má okolo 2 a jedna okolo 7 rokov... ja neviem či si to tie majiteľky vôbec všimli, lebo oni si asi skôr mysleli, že na nich len tak vyskočili...
ale mňa by len zaujímalo, že prečo to robili?
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Psia sexualita

Poslaťod tera » Sob 16.01.2010 21:16

Gombicka333 píše:Ja som citala v jednej knizke ze zabera napr. toto : ked pes vyskoci (na nohu cloveka napr.) tak zobrat normalny rozprasovac naplneny vodou a strieknut mu prud vody do tvare...tato metoda sa osvedcila nielen v tomto pripade ale aj napr. tu : pozerala som na animal planet taku relaciu kde boli nejaky neposlusny psy a odbornici im radili ako ho nieco odnaucit alebo tak no a bol tam jeden pripad kde pes behal za autami a dali mu potom taky obojok ktory ma pripevneny rozprasovac a ked pes zacal napr. tahat na voditku alebo behat za autammi alebo hoc co tak panicka stlacila na dialkovom ovladani čudlík a ono to na psa vystrieklo a tak sa pes odnauci a este ked sa k tomu prida povel napr. nesmies alebo fuj a pod. tak potom uz nebude treba ani ten rozprasovac :no:


fajn napad, pokial nosis ten rozprasovac stale vo vrecku :lol:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Psia sexualita

Poslaťod olliviaa » Pon 30.01.2012 23:02

Pocujte, my to mame doma s nasou fenou divne odkedy sa prvykrat teraz v decembri harala, ma 10 mesiacov a odvtedy uz presli skoro 2 mesiace a ona si stale chrani jeden vankus a jednu hracku, ked sa priblizime, tak vkuse vrci, az potom prestane, doteraz to nerobila, aj ked slo o jej oblubenosti, myslite ze to prejde? jasne ze ked vrci, tak ju upozornim a prestane, tiez sa dost casto rozklepe,ale to vyuziva,aj ked jej nedame nieco od stola a podobne, akoby vravela:nie nie nechaj ma,alebo prosim daj mi nieco , umriem od hladu :lol: snad som sa dobre trafila do temy, dik z rady :smile:
olliviaa
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 83
Bydlisko: Sabinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné