Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Sunny » Str 21.04.2021 11:58

Wow, to je krásny vek. Poškrabkanie starúšikovi. :ahoj: Mňa včera dojala moja 13 ročná Foxa - sme sa počas prechádzky zastavili na vyhliadke a babka jedna drzá tam odmietala čakať, cukala a cukala za to vodítko a keď som nešla, tak chňap vodítko do huby a už ho kúsala :au: Nemá to kúska hanby v sebe :heh: A Gili detto, je schopná strčiť mi čumák do taniera aj keď sa na ňu dívam. Už za tie roky vedia, že ich nezabijem, lásky moje :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Mac Gie » Str 21.04.2021 11:59

Mishel krásny vek :jop: zachvíľu bude plnoletý :joint:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod wer » Str 21.04.2021 11:59

Parada, misheliq, ani voobec nevyzera! Tak nech sa drzi este!
Inak velmi prijemna foto, to prostredie lesne sa mi lubi
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod MisheliQ » Str 21.04.2021 12:01

Má zväčšenú prostatu a v 12. rokoch mu diagnostikovali chronické zlyhanie obličiek. Sem tam spraví doma mláčku, ale už sme našli taktiku ako na to. Dáme ho na záhradu po každom zobudení ako so šteniatkom. Inak je zdravý (klop klop klop). A ešte zuby má vypadané.

Fergie bude mať v júni 13 rokov a jej sestra a mamka už nežijú. Jej mamka zomrela niečo okolo 12-13 rokov na cukrovku a sestra neviem či nie aj v 9. rokoch (9 alebo 11), ale na čo už si nespomínam, vedela by som to niekde dohľadať. O ďalších súrodencoch nič neviem.

Sunny Foxa má už 13 rokov? To je tiež pekný vek. Jooj nech sa nám tí naši starúšikovia držia v dobrom zdraví, čo najdlhšie. Jediné, čo si želám, je, aby odišli na starobu nie na chorobu.

Ďakujem vám :hi: aj mne sa tá fotka páči, fotilo ju len 13 ročné dievčatko tuto od nás z PP.
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Sunny » Str 21.04.2021 12:16

Foxa aj Gili, obidve 13 :yes: Zatiaľ sa klop klop držia pekne, Už teda viac spia než kedysi, hlavne Foxynka, na záhrade len lahne a leží, ale na prechádzke ešte šlape skoro jak za mlada. Občas už nožičky neposlúchnu a skončí na zadku, ale inak OK. A Gili dokonca zakaždým keď prídem z práce chytí loptičku a lieta s ňou po celom baráku jak šišnutá :heh: Dúfam, že ešte dlho to takto zostane.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Ulf » Štv 22.04.2021 6:24

Sunny, to sa tiež pekne číta :yes:

Ale Baboš až teraz chytil nejaký prvý problém reálny, takže som tiež spoko, naproti tomu čo nám kedysi veštili na Sibre, že bude chodiť max do 8 rokov aj to s ich pomocou, no... má 12 a ešte pochoduje, chodí po schodoch a skáče do auta ako srnka a nič špeci sme neriešili :heh: (teda okrem toho že som sa naučila robiť masáže)
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod pigie » Sob 24.04.2021 5:27

Baby, normalne vam zavidim. Uzivajte. Ja akosi tusim, ze Lyo dlhoveky nebude, aj chovatelka ma predtym varovala :plac: Jej linie dlhoveke nie su :plac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Lindchen » Ned 25.04.2021 8:08

Arisko včera spadol zo schodov, no, z dvoch konkrétne. Bežal ako splašený jesť a nevytočil zákrutu, tak ho vynieslo. A on si normálne kukol na nožičky, že čo to bolo, nohy moje? :haha: :haha: :haha: Skoro ma vykotilo. :heh: Niekedy je taký smiešny, fakt už len prehovoriť. :heh:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod MisheliQ » Ned 25.04.2021 21:22

Pigie my také info ani nemáme, či ide o dlhovekú líniu či nie. By som musela pátrať, a to sa mi teraz nechce.

Lindi sa smejem ale je mi aj ľúto, chudáčik, sa musel čudovať
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod straka17 » Ned 25.04.2021 21:25

My máme novú fičuru. Sám zalahne na miesto a púšťa teplý vzduch, že nemôže ísť k nám. Môže, neviem prečo si zo dňa na deň pomyslel, že z pelechu nemôže bez povelu. POMOC:pac:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Ulf » Štv 29.04.2021 18:56

Koľko hodín denne prespia vaši dedovia/babky? :lol: Že či sme s 20-22 hoďkami v norme, lebo Baboš sa mi zdá že je galaktický preborník v spaní :aaa:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod MisheliQ » Štv 29.04.2021 19:04

Moj tolko neprespi. Spi vela ale ma aj nejake aktivitky. A fergie je este aktivna.
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod straka17 » Štv 29.04.2021 19:39

Sme na tom rovnako. Dedek uz labzuje len ked pride niekto domov alebo vonku, to si este za loptou pobehne, aby bol prvy :lol: Ale posledny tyzden siel tym spankom strasne hore, uz ho paranoidne chodim kukat ci vobec dycha.
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Slausa » Štv 29.04.2021 19:40

20 hodin denne by aj sura prespala a to relatívne mlady pes :heh:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Mac Gie » Štv 29.04.2021 20:06

Môj spí kým som v robote cca 9 hodín a v noci, keď už som doma tak ani moc nie, on b y furt dačo chcel robiť :smile:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné