Spomíname

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Spomíname

Poslaťod Lindchen » Pia 27.08.2021 7:57

Tak kafilérka určite nie, to je jasné, tiež mám v pláne kremáciu. Skôr hovorím o tej "výstavke", že neviem, či chcem, nechcem... Zvláštne, protichodné pocity.
so, don't rush; don't be late.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod MisheliQ » Pia 27.08.2021 8:33

Deny, to sme boli v tatrach ze? Mam odtial fotky s kavalierikom, ktory bol z Fergie uplne paf a samozrejme ona si to mega uzivala. Tu pozornost. :lol: Cezik mal krasny vek, ale ja neviem mne sa neda s tym tak lahko zmierit, ze ved sa dozil vysokeho veku. Ja som myslela, ze na to budem pripravena, ale najradsej by som ho tu mala pri sebe. A stale ho vsade ocakavam, zhacim sa, ked treba krmit psy, ze vlastne stacia uz len dve misky, ked ideme von, uz nemusime rozmyslat, ci vezmeme aj Cezarka.
Caesar (18 r), Fergie (13r), Aron (8 r)
foto (c) Patrícia Halmiová
https://westie-litters.webnode.cz/
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod deny » Pia 27.08.2021 8:59

Ano v Tatrach, hrozne davno. Fergie ho uplne fascinovala a ja som sa za neho hanbila ako ju otravoval.

Verim, ze ho vsade cakas. Stravila si s nim vacsinu svojho zivota a bol s tebou pri roznych zivotnych udalostiach. To je len slaba naplast, ze si mozes povedat aky mal dlhy zivot. Ten smutok moze trvat rozne dlho. :ua: Aj tu na DF kazdy stratu toho svojho prezival rozne.
deny
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domca » Pia 27.08.2021 9:01

My sme ju pochovali...kremáciu som ani nezvažovala, lebo by som na to ani nemala čas (uspávali sme ju na SR, šla som doslova na otočku z Brna, naši po mňa prišli autom) ale aj kebyže mám, tak to asi neurobím...nevedela by som mať urnu niekde vystavenú, neviem si to moc predstaviť ani sa s tým nestotožňujem. Mám len jej zarámovanú koláž fotiek čo som dostala od sestry a cez to prevesený obojok :hi: Ja som sa všeobecne nemohla toho obojku jej vzdať, som ho prvý týždeň asi všade nosila so sebou jak blázon
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Pia 29.10.2021 16:40

Furt som hovorila, že ti strašne vynadám keď to vzdáš bezomňa, ty somár. Zabudol si?
Prílohy
IMG_20211029_173716_859.jpg
“I’ve seen a look in dogs’ eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that basically dogs think humans are nuts.” – John Steinbeck
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pia 29.10.2021 17:02

úprimnú sústrasť. píš.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Pia 29.10.2021 17:07

Badik :plac: :plac:
Slausa
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hewča » Pia 29.10.2021 17:10

och straka :plac: uprimnu sustrast
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domca » Pon 01.11.2021 8:46

och to mi je ľúto :plac: RIP :plac: drž sa straka
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 02.11.2021 5:22

Och bože, Badíček. :plac: Úprimnú sústrasť, straka. :plac:
so, don't rush; don't be late.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Str 03.11.2021 10:39

Straka je mi luto, a ten drsnosrsty, co mas v profile, ten este zije? Ked pises, ze ste boli traja. :ua: Nejak nemam prehlad.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Str 03.11.2021 10:48

Nie, obaja uz neziju. A so sucinou neviem co je uz tri roky.
“I’ve seen a look in dogs’ eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that basically dogs think humans are nuts.” – John Steinbeck
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Str 03.11.2021 11:08

Uprimnu sustrast straka :ua:
Caesar (18 r), Fergie (13r), Aron (8 r)
foto (c) Patrícia Halmiová
https://westie-litters.webnode.cz/
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Štv 23.12.2021 12:38

Prvé Vianoce odkedy sa pamätám bez Badyho rozbalujúceho si darčeky. Stále to neviem požuť, aj keď technicky už doma je. Strašne mi chýba, o to viac, že sú Vianoce. Ako je možné, že na pelechu je len jeden pes, že sa nikto neplazí aby ma privítal (pretože vie, že má zostať ale nevydrží to)? Najskôr mi to prišlo strašne nereálne a teraz presne opačne, je to tak bolestne živé a prítomné, že mám občas pocit, že sa zadusím.
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domca » Štv 23.12.2021 13:51

straka :plac:

Ja som sa dnes dozvedela, že umrela Eliška - mix boc čo som mala minulý rok v dočaske :slzy: ani celý rok si s ňou neužili :plac: také dobré a milujúce psíčatko to bolo :plac:
Prílohy
123355337_10213761080981852_6205080495301620904_n.jpg
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné