Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Slausa » Pon 05.07.2021 14:51

konzervy prave tahat nechcem, chcela som konzervy v sacku (pouches), lebo tu aj otvorenu napchas do zatvaracieho vrecka, plechovicu raz otvoris a konec, okrem toho ze su eskladne. Sklo uz duplom ne, ja mlatim ruksakom hore dolu, sedim na nom, to by prezilo tak prvu pol hodinu.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod clupko » Str 07.07.2021 9:29

https://www.ryanair.com/cz/cs/lp/bogof
keby chcel niekto narychlo vypadnut na vylet bez psa - ryanair ma akciu 1+1 letenka zadarmo, na lety rezervovane dnes s cestou v juli :smile:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Štv 08.07.2021 3:43

Slausa a take tiemale sacky pre macky, tym ochutis grancle a to je na jedno pouzitie...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Connie » Štv 08.07.2021 9:02

Slausa, ja mám recovery drink pre psy, používam ho na dlhších túrach a tiež keď šlapú v horku. Práve preto, že mi Chilla dakedy nechce piť (ona predsa na také nemá čas, potrebuje ťahať ďalej :ha: )... Prekvapivo sa po tom ide zabiť a to vie mať riadne fajnu papulu. Možno by som skúsila to, alebo potom kapsičky - či už pre mačky alebo barking heads, tuším aj brit ich robí. Len bacha na žaludok aby sa ti z novej značky nepo :kak:, neviem ako zvláda inú stravu.
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod hriva » Štv 08.07.2021 14:57

Rinti ma dobre kapsicky a aj carnilove- ani hnačky neboli.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Štv 08.07.2021 15:38

Connie, ktory pouzivas pls?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Connie » Štv 08.07.2021 17:58

wer píše:Connie, ktory pouzivas pls?

Mamut Recovery, chutí im to, nes :kak: rú z toho a to 800g balenie vydrží celkom dlho. Až mám z toho pocit, že sa Hela vie "lepšie napiť" (inak má spotrebu vody jak slon a stále by pila v týchto teplách). Spokojná som. :yes:

Len teda, ja to nedávam tak úplne po výkone, aspoň nie na túrach. Tam im to zvyknem dať na vrchu kde sa štveráme, prípadne počas cesty - záleží od okolností.
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Štv 08.07.2021 18:15

:jop: diky, skusim aj ja
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Aris » Pia 13.08.2021 17:05

Odpovedám sem wer teda :heh:
My sme boli pozrieť aj mestá, čo asi nič nie je pre teba. Dosť sme išli klasiku, lebo ja som tam nikdy nebola, takze Dukla, kostolíky atd. Dva dni sme oddychovali pri Domaši, takže nejak extrémne sme zase neturistikovali. Veľa takých miest, že so psom sa nedá :ua:
Včera sme boli Nová Sedlica-Kremenec-Kamenná lúka-Čiertaž-Nová Sedlica. Prvý a jediný výhľad bol až na Kamennej lúke, ale s tým sme počítali. Ale tá trasa je TAK BRUTÁLNE dole kopcom, že som si musela asi dva krát normálne sadnúť na chvíľku. Inak sme tam stretli len pár ľudí. Až hore sme natrafili na poľsky tábor :ach: ale väčšina trasy kľud, až som sa bála trochu medveďov. Celkovo to je ale skôr také, že chcem si v hlave odškrtnúť najvýchodnejší bod Slovenska. Pre mňa bol aj bukový prales trochu sklamanie :hi: Dnes sme chceli ísť do lomu Beňatina, zajtra Sninsky kameň. Vyhliadnutú som ešte mala Vodnú zážitkovú cestu Oborin. Nič extra zaujímavé, fakt také klasické trasy na východe.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pia 13.08.2021 17:34

Ja som nikde nebola, ale isto chcem pozriet haburske raselinisko, len sa bojim sklamania ako naposledy v Peciskach :heh: Wer, nepojdes? :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Pia 13.08.2021 21:04

Raseliniska su moja specialitka, urcite nevynecham.. :heh: vzdy obieham vsetky v dosahu a zatial som nic z nich nemala.. :haha:

My sme na vychode aj mesta veru pochodili - tie klasicke Levoca, Bardejov - mne sa to namestie paaci, aj Kosice mam rada (ak si odmyslim tych ciernych fetakov v parku :pac:). Aj kostoliky sme obehali - mrrrte drevenych kostolikov, aj zasitych, tych je tam fakt neurekom. Aj benatinu, aj skrabske. Aj morske oko, aj vinianske jazero. Sninsky kamen mi ostal.. aj ten bukovy prales... a ten oborin ani nepoznam - to asi vtedy ani nebolo - to tiez vyzera fajn. Ale boli sme aj v lacnove - ta anomalia co tam je, ale aj ta dedinka je pekna - nesmu do nej auta vobec. Este aj pri Starine tie zatopene dedinky boli zaujimave - ale to asi skor historicky, ze si clovek predstavuje, ako to tam bolo predtym - len daky kostolik zostal... alebo este mi napadne taky deveny most v stefanskej hute, kade som cielene naplanovala cestu domov :heh: strasne vela sme pochodili - mam rada take roadtripy. Clovek ma pocit, ze tam bol aspon mesiac.. :heh: my bezne chodime len po horach - to tak rychlo ubehne a v podstate nieze si clovek neoddychne - mam rada aktivny oddych - ale vlastne cely den len slapeme a dokopy len prejdeme maly usek. Bezne ani nemam cas citat knihy - vtedy som aj to stihala. Aj bazen bol dokonca na tej chate - taky velky zapusteny - a to som sa aj tam stihla macat.. ono to tam asi na nejake vyslapy ani nebude - tot otazne, ci tam brata dostanem :heh: - ja by som sa kludne zase len tak motkala po tych horach pre zmenu.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Aris » Sob 14.08.2021 6:15

My sa určite niekedy chceme vrátiť, fakt by tu človek mohol byt dlho a stále dačo. Sme len tak odbocili do dedinky Krajné Čierno a tam taký krásny rusínsky zelený kostol. Ani signál sme tam nemali ale. :heh: Tu fakt je čo vidieť pomaly v každej dedine.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Aris » Ned 15.08.2021 5:54

V Lome Beňatina sú tie medúzy čo aj na Teplom vrchu. :heh:
F1502B8A-EFB5-4D67-9680-90027221DBF4.jpeg
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Silvuch » Ned 15.08.2021 8:36

mne sa strasne lubia poloniny, uplne taka atmoska ina..


a este by som sla kuknut tie senne jazera, minule mi to nevydalo.

Wer aj ten nas Ruzin, to je strasne krasne jazero.. :hi:

mesiac dozadu som zavitala do Humenneho, skoda, ze som nevzala Juraja, by sme tam pobudli dlhsie a nie len tak letmo.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Ned 15.08.2021 9:01

Rybniky senianske? Vies co, to fakt rybniky. Daka rozhladna, rovina vsade.. ale pekny dobytok tam bol
FB_IMG_1629014396220.jpg
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné