Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pon 01.04.2024 16:06

To nie su lotosy? Je rozdiel medzi leknami a lotosmi. Ta farba je mega. Hned by som to brala domov :aaa:
To v kruzku je prosim pekne zvieraci chodnicek vo fakt zle schoditelnom terene :heh: Ale ten vyssie bol normalne znaceny… len sa nejak pominul :haha: Som to potom aj zospodu kontrolovala a to fakt nik nemoze mysliet vazne. To je schodne pre 4 nohy proste :heh: Som si ich musela dorobit :haha:
Vyhodena som bola medzi kosariskami a prasnikom a docestovali sme do Lancara ku kostolu.
Prílohy
IMG_1982_jpg.jpeg
IMG_1995_jpg.jpeg
IMG_2075.jpeg
IMG_2077_jpg.jpeg
IMG_2096.jpeg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulf » Pon 01.04.2024 16:58

Aha díky Wer, pekne. Na konci leta hento nebolo a boli vyložené tie obrovské pekná, či čo to je. :heh:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Pon 01.04.2024 22:25

do vodarenskej chodim casto, mam tam prenajatu zahradku, milujem to tam, hlavne v lete, kvoli tej vode... Je to najlepsie detske ihrisko v BA, kto nevie, kam s detmi...
Botanicka v tomto obdobi je fajn, lebo kvitnu magnolie. jar je vdacna na botanicke zahrady.. aj na arboretum mlynany prave v tomto obdobi je najkrajsia...
Chystam sa aj to rakuskej botanickej, tam som este nebola.. Ale chodievam do Kittenbergskych zahrad.. Wer tam sme boli spolu aj? uz si ani nepamatam....

do kittenberger mozu aj psi.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 02.04.2024 7:31

No ved detske ihrisko, no :lol: ale viem si predstavit sa tam stavit, keby idem okolo na biku. Teraz tam.ani voda v strede nebola, take odveci.
Botanicka pre mna naj zaciatkom maja. Magnolie uz odkvitali a nic este nerastlo poriadne, vsetko v zemi spalo teraz.
A uplne som nechcela obiehat zahrady, chcela som daku kulturu a nist v BA. :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Sunny » Str 03.04.2024 13:19

Ešte k tým ZOO, toto je zo Zlína - výbeh pre slony a spol. (a to ešte nie je dokončený). Žiadne múry, ploty, "len" priekopa a naťahaná elektrika, obrovský priestor. Všetky šelmy mali veľké výbehy (polku z nich sme tým pádom nevideli, ale vôbec nevadilo). Vtáky tiež "vonku".
Prílohy
20230709_151437.jpg
IMG-20230709-WA0000.jpg
20230709_142406.jpg
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Ostatné