Dovolenka so psíkom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Lucy » Pia 17.06.2022 10:08

no mame absolvovane Chorvátsko so psami, lebo moj zivotny sen bolo vziat psy k moru - sen splneny, psy mali more uplne v pazi :D
Ziggy mal aspoň zalubu pozerat hodinu na vlny, sme cakali ze spise nejake filozoficke dielo :D

psie plaze fajn, este bolo malo ludi celkovo...ale psy uz cielen k moru neberiem, hlavne pri tycho cenach za benzin :D

a teda my sme za nas pobyt dve osoby platili 128e ubytko a za psy 100e :prd:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Shel-chan » Pia 17.06.2022 10:43

na niektorych ubytkach uplne hrabe ludom co si za tie psy pytaju :ach: ja sa uz pytam dopredu lebo to je absurd
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod janajka » Pia 17.06.2022 11:10

My sme chodili do prírody, lebo mesto sme mali doma. Moje dieťa z lesa, to by išlo najradšej na cele prázdniny babke do Bratislavy. :heh:

Ja ťahám na dovolenky dvoch psov a dve deti, to sa potom teším domov. :heh:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Aris » Ned 07.08.2022 11:58

Ak niekto zvažuje Poľsko k moru so psom, pozrite aj nemecky ostrov Norderney. Pieskové duny, trsy trávy, more, tulene, obrovské pláže a dá sa nájsť aj prázdna pláž. A všade je to veľmi dog friendly. Všeobecne som v Nemecku videla psa asi kdekoľvek. Po mestách a v reštauráciách majú aj misky všade. Milé :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Shel-chan » Pon 08.08.2022 22:19

to je zaujímavé, lebo my sme v berlíne absolútne nemali kde venčiť napríklad. ale možno v iných častiach lepšie. do hamburgu som potom psy radšej ani nebrala... (vlastne psa...)

ale tam hore pri ostsee sme boli tiež na pláži a bolo tam strašne veľa ľudí so strašne dobrými psami, krásna pláž (akurát v novembri zima), som ľutovala že som bez psa

inak ostrov znie super. angie sa aj kúpala?
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Aris » Uto 09.08.2022 8:42

Angie nebola, ja som tu na stáži zo školy a išli sme na výlet. Ale myslela som na ňu cely čas :plac: . Ale veľa psov sa kúpalo, aj ľudia. Voda mala 20 stupňov, vošla som po kolená (nemala som plavky) a zdala sa mi fakt príjemná.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Mac Gie » Uto 09.08.2022 9:30

po kolená býva často príjemná, to ďalej to býva obvykle problém :haha:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Str 25.01.2023 8:14

Chcem ist niekam na dovolenku len ja a pes na take 2 tyzdne - mate nejake tipy, kam sa vybrat..? Nie prilis turisticky vychytene, skor nieco kludnejsie si zelam - priroda, hory, ale aj more. Neviem, ci lepsie v juni, ci septembri..? Rada by som prespala sem tam v aute, aj ked to nemam domyslene - ak vezmem prepravku, tak neviem, kde sa vydrichmem a ak nevezmem, tak zas moc neviem nechat v teple psa v aute (keby som chcela pamiatky, obchod a pod..). Kazdopadne 5 hviezdickove hotely nepripadaju v uvahu :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Aris » Str 25.01.2023 8:19

Na toto by bolo uuuuplne ideálne Rumunsko, nebyť tých túlavých psov :ach:
Edit: tam všeobecne nemajú problém so spaním v aute/v stane prakticky kdekoľvek. My sme spali v stane aj v Cluj-Napoca a nikto nič.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Silvuch » Str 25.01.2023 8:43

mne to znie ako slovinsko.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Cathy » Str 25.01.2023 8:56

Tiež mi napadlo Slovinsko, v júni aj Taliansko :smile:
Cathy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 222

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Str 25.01.2023 10:38

Rumunsko by ma aj lakalo, ale pravdupovediac, sama sa asi bojim.. :lol:
Slovinsko mi ako prve napadlo, len tam sa zas obavam tych vela ludi..? Ako to tam je mimo.sezony, kto viete..?
No a taliansko - skusim kuk, ale ja nemusim tie juzanske natury.. :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod clupko » Str 25.01.2023 10:45

ako daleko chces ist? slovinsko moc nema more, ale inak podla mna dobra volba.
ale teda ja by som ta poslala do bretonska :ha: tam mas zas viac more nez hory, ale lesy a jazera su uzasne, a hory ti nahradia utesy. more nie je moc na kupanie, tak nestretnes mrte ludi.
alebo nemecko? nebola som, ale vraj tam na severe je krasne.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Lindchen » Str 25.01.2023 11:11

Balkán alebo sever Nemecka, Benelux?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Silvuch » Str 25.01.2023 11:20

hory nie su preludnene, tym ze su velke sa to rozlozi a my sme nestretli moc ludi, mimo znamych tras ani zivacika... Sme boli v juni a vtedy ani na tych znamych miestach nebola masovka (okrem Vrsic a Bled) :lol:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné